View Single Post
Eski 23-01-2013, 22:24   #296
gulcuerol
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 21-01-2013
sayın kartal 124 ilgi nize tsk ler çok güzel güller allah ömür versin de daha artırır sın inşallah. dediğin gibi yurt dışından gül edinmek zor ...lüleburgaz da belediye nin çiçek sera sı var ben kestiğim bazı çelikleri oraya veriyorum onlar da yetiştiriyor çoğaltıp gerekli yerlere eksinler değişik güller her yere ekilsin herkes görsün bu güzelliği. Güllerinizi takip ediyorum bende olmayan çeşide rastlarsam bana da çelik gönderirsiniz umarım. bende resimleri yayınlayabilirsem sizde bakın olmayan çeşit varsa çelik gönderirim. siz 50 çeşidin resimlerini koymamışınız galiba ben olanlara baktım çok güzel harika.sizin gibi bahçesinde 50 çeşit gülü olan çok az dır bunu biliyorum.bu yıl yeni çeşit güller buluruz inşallah .siz de güllerle ilgili sorunlarla nasıl baş ediyorsunuz kendinize has yöntemler varmı.Bu yıl kendi güllerimden melezleme yolu ile tohum elde etmeyi amaçlıyorum bakalım başarabilecekmiyim çok zor bir iş labaratuar ortamı gerekiyor araştırıyorum başarır sam kendi melezlerimi alacağım.güllü günler

gulcuerol Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön