View Single Post
Eski 04-01-2013, 08:43   #60
ırıshsetter
Yeni Üye

ırıshsetter's Avatar

Giriş Tarihi: 18-12-2012
Sn.miskinruh,Sn.olcim,Sn.FKY100,Sn.Papağan güzel temennileriniz ve beğenileriniz için çok teşekkürler...
Bir kaç gün bahçemizde olduğum için geç cevap veriyorum özür dilerim.
Sn.miskinruh,Sn.FKY100 evin maliyeti 4 sene evvel 130bin tl kadardı.Tamamen anahtar teslim.En büyük avantajı ısınmada sağlamakta.Sadece 2 saatte evi ısıtabiliyoruz.Yanan şömine ile sıcak su sağlayıp,bunu devirdaim pompası 7 petek 3 havlupana ulaştırıyor.Betonarme olsa ev 1 günde ısınmaz diyorlar.Yazları ise bir o kadar serin.Hızlı teslimat bir diğer avantaj.Eksiklik olarak tavan arası ve bodrum olmayışını söyleyebiliriz.
Umarım gönlünüze göre olur.

Geçtiğimiz günlerde 1 saatte yaptığım limonluk.Sadece 25 lira naylon parası verildi.Domates sırıkları ile iskelet oluşturuldu.2 gün kar,yağmur ve kuvvetli fırtınadan sağsalim çıkabildi.Ancak havalandırması ve kapısı yok.1 hafta havalandırılmadığı içinde sadece sardunyaların yaprakları küflenmiş.Tek tek temizlendiler.Komşum da sağolsun her gün havalandırmasını yapacak.Yukarıdan karşılıklı 2 delik açalım diyorum,begonvil ve melisalar kurtulsun yeter,fikirleriniz?
Name:  2.jpg
Views: 823
Size:  50.5 KB

İçinde hareket edebileceğim kadar yer var.Bu sene randıman alırsam seneye biraz daha iyisini ve büyüğünü yaparım diyorum.
Name:  1.jpg
Views: 797
Size:  52.9 KB

ırıshsetter Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön