View Single Post
Eski 30-12-2012, 13:46   #83
Halil Balaban
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 15-07-2012
Sevgili Vetman, arkadaşım harikasın. Dayan korkma arkanda koca bir aile var. Sen zeki hatta pratik zekalı bir arkadaşsın. Hata yapacağını sanmıyorum. Kötü anlamda değil, iyi bir söz olsun diye söylüyorum: Bu forumda çok sürttün. Herkes "eriyik nedir lütfen, lütfen yaaa" diye hazır arayıp cilve yaparken, sen araştırdın, soruşturdun. Kitaplar aldın. Hocaları, üniversiteleri turladın, internet kurcaladın. İyi ve güzel olan her şeyi hakediyorsun kardeşim. Eline, emeğine sağlık. Direnaj delikler için düşündüğün şey çok hoşuma gitti. Ekim deliklerinde kullandığın şablonunu
neyden yaptın, malzemesi ner? Birde torbanın ölçüsü kaç, kaçlık kanala oturuyor. Kolay gelsin. Hayırlı işler.
İdris Beye birşeyler söylemek istiyorum. Arkadaşım senin "Kırılma Noktası konusunu canlandıralım. O konuya yazık oldu. Bir biber sorunu ortyaya attım. Konu güme gitti sanki benim yüzümden kapanmış gibi oldu. O gün benim için kırılma noktası oydu. Sayın Malina müdahale etti. Daha ağır sonuçları olan ve genel konulara yönelmemizi istedi. Benim konum kişisel bir konuydu. Belki haklıydı. Ama benim için kırılma noktası da oydu. Başka yerde çözüm bulamadım. Bir umut sordum. Neyse, o konuyu işlemeye devam edelim. Zaten ortalıkta bir İsmail, birde Vetman beyler var işler kesat. Her kese okuyacak, yazacak konu çıkar. Sevgiyle kalın.
Halil Balaban

Halil Balaban Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön