View Single Post
Eski 18-12-2012, 14:28   #276
bountr
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 31-03-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi SAGEN Mesajı Göster
Arkadaşlar yurt dışı Power Led konusunda araştırma yapıyorum. Ve alttaki kaynaklara da ulaştım. İlla neden yurt dışı?
Altta verdiğim ilk üç link İstanbul Karaköy'de bulunmakta. İlgilenen arkadaşlara sunulur...

OsmanElektrik.com - power led,led,led projektör,led ampul,mantar led,yassı led,oval led,güçlü led,projektör,kasa,amper,elektrik,tasarruf,ac,dc,v olt,kontrol,kontrol kalemi,pcb,power led,yeşil,beyaz,kırmızı,mavi,beyaz,rgb,Wallwasher, 6x1,12x1,9x1,24x1,3

Led Sepetim Sitesine Hoşgeldiniz...

lker Led rnleri, Led | erit Led | Mantar Led | Round Led | Led Spot | SMD Led | Flat Led | Led Fiyat | Led Floresan | Modl Led | Power Led |

MarketDijital.com Dijital Elektronik Powerled Ve Led Çeşitlerinde Bir Numara...

Özellikle son linkteki Power Led fiyatları gayet uygun geldi. Yurt dışı alımları, güven sorunu ve nakliye süresi ve fiyat karşılaştırıldığında değermi diye düşünmek gerekli mi diyede düşünüyor insan.
Buyrun link.

3W Powerled Çeşitleri
Sn Sagen, ben de daha önce bunlara benzer bütün siteleri incelemiştim ve ne yazık ki bu iş için gerekli olan en temel dalga boyu, yani 660 nm kırmızı ledi satanına rastlamadım. Royal blue derseniz var, o da 455, 460 nm civarında oluyor burada. PCB, led sürücü tarzı şeyleri zaten bu firmalardan almak daha mantıklı. Karaköy'de gezmediğim dükkan kalmadı çoğu nanometre ya da dalga boyu nedir onu bile bilmiyor, adam kırmızı led satıyor ama ne broşürü var ne de üzerinde dalga boyu yazıyor. Bu konuda en donanımlı site ledstok.com, yeri de karaköyde, isteyen oradan alabilir ama ebayden almaktan daha pahalıya geliyor.

bountr Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön