Konu: gülenmelek
View Single Post
Eski 12-12-2012, 22:57   #32
gülenmelek
Ağaç Dostu

gülenmelek's Avatar

Giriş Tarihi: 16-04-2007

Çok seviyorum Koontz'un kitaplarını. Tam gerilim, hatta bazen öyle olurdum ki, okurken ürkerdim resmen. Nöbet ise... aslında belli bir sebebi yok, 7. veya 8. kez oldu zannedersem. Tabi artık bazı kısımlarını çok iyi bildiğim için oraları atlayarak okuyorum. Heyecan var, sevgi fedakarlık var, son derece heyecanlı anlar var, kaçış, mücadele... her şey var galiba Ve en önemlisi gerçekten yüz güldüren mutlu son

Bu kitabı okuduktan sonra, bazı insanların ilerisi için düşündükleri ve asla olamaz diyebileceğimiz planların, aslında olabileceğini biliyor ama ölçüsünü tahmin edemiyorum sadece. (Rekombinant DNA, genetik mühendisliği v.s. )

Bende de neredeyse tüm kitapları vardı. Oğlum büyüyünce okur da korkar diye 2. el olarak sattım maalesef. Akla bakar mısınız Sonradan çok pişman oldum ama, iş işten geçmişti.

Kitap önerisi için teşekkür ederim. James Patterson daha önce hiç okumamıştım. Araştırdım ama seri olarak bulamadım. Müsait bir zamanda bahsettiğiniz serinin linkini verebilirseniz, alıp okumayı isterim

gülenmelek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön