View Single Post
Eski 21-11-2012, 19:11   #173
Ali_askn
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 27-03-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Denizardacan Mesajı Göster
Alicim ne zamandır uğramamıştım balkonuna, ne kadar güzelleşmiş bitkilerin ve yeni yeni de türlerin olmuş. Yaza senin balkon cıvıl cıvıl olur inşallah.
Gülsen ablanın balkonuna da yazdım, ilk bitkilerim sizden geldi siteye girince. Ah ah ben de artık kaktüsçü oldum, Allah sonumuzu hayretsin.
Bu arada canım senin gönderdiğin telgraf çiçeğin tuttu, keyfi de yerinde, yine gönderdiğin ruj uzun bir çelikti, ikiye bölmüştüm ikisi de tuttu, bugünlerde hareketlenmeye başladılar gibi, veeeeeee gelelim göz bebeğim potosa. Potos iki tane göndermiştin, ben de uzun olanı da kırmıştım üç oldulardı ve üçü de tuttu, bir de iki tanesi birer yaprak veriyor şu anda.
Çok çok teşekkür ederim tekrardan.
Bu arada ıtırların ve fesleğenlerin harika ellerine sağlık. Derslerinde de başarılar sıkı tut.
Ablacım iyi dileklerinden ötürü çok teşekkürler uzun bir internet cezam olduğundan siteye uzun zamandır giremedim ama artık buralardayım evet sayı ve çeşit gittikçe artıyor sağ olsun paylaşım yapan üyelerimiz Sende bakın ablacım hoşuna giden birşey olursa çekinme biliyorsun

Ali_askn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön