View Single Post
Eski 17-11-2012, 23:03   #105
selcuk44
Kaybettik, Allah rahmet eylesin

Giriş Tarihi: 05-05-2007
Uzun bir ayrılıktan sonra bu gün İzmir'e döndüm ve tabii ki br müddetten beri yazarak ve resimlerimle katılamadığım sitemize yeni resim ve yazılarla katılmak istedim

Evevela Balkon seram la ilgili bazı bilgileri tazeleyeyim.
Daha önce beğenilerinize sunduğum yılbaşı çiçeklerim ve paskalya kaktüslerim tamamen aşırı sıcaklar yüzündenden balkon seramda çürüdü ve yok oldu ancak Adeniumlarım gelişerek devam ediyor,Fil ayağı bitkilerimden birisi can çekişirken diğeri çok güzel gelişti,plümeria larım ise bir kısmı yer darlığı sebebi ile Çeşme'ye gönderildi bir tanesi ise benimle duruyor diğer kaktüslerim ise fazla sulamaktan dolayı çürüdü tabii yeni ilave bitkilerim var .

Sayfamı ziyaret etmiş olan kardeşlerim görecekler ki artık Adenium ve yeni gözdem crassula çeşitleri dir ve bilhassa crassula çeşitlerin de yine aç gözlülüğüm sebebi ile sayılarını abarttığımın farkındayım ama kendime hakim olamıyorum.Tek tesellim her iki bitkininde aşırı sıcak ve susuzluğa tahammüllü olmaları dolayısıyla aşırı su hariçinde boğazlarını sıksam genede yaşamaya devam edeceklerini bilmemdir.

Balkonseram daki fotoğrafları yarın ve yeni crassulalarım geldikce yayınlamağa devam edeceğim ve crassulalarımdaki çok önemli bir gelişmeyi resimledikten sonra merak eden üye kardeşlerimle paylaşacağım ,ve benim yaşadığım bu sevinci onlarında yaşaması için bütün deneyimlerimi aktaracağım.

selcuk44 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön