View Single Post
Eski 14-11-2012, 19:59   #2152
ilyas131
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 06-11-2012
by tömürcek kardeşim bu tavukları annemin teyzesi öldüğü için nallıhana gitmiştik ordaa gördüm ve begendim halam adedim bunlardan istiyorum diye oda sen seç begendiklerini ben getirim dedi ben begendiklerim i seçtim zaten fotodalar ewt biraz pahalı oldular ama dayanamadım daha 10 tanesi hoşuma gitmişti ama malum annem izin vermedi almamadım bu tavuklarıda yazdan beri biriktirdiğim okul harçlıklarımla aldım dayanamadım görünce ama pişman oldum çok yabaniler gerçektende en ufak bi harekette kuş oluyolar o yüzden pek yaklaşmıyorum kanatlarına kesmek istemedim bakalım nereye kadar bakacagım sürekli kavga ediyorlar diğer kümes sakinleriyle şimdilik başka kümese koydum ispençde besledim ama onlarıda bir çift güvercin karşılığında takas ettim işte çocukluk daha 18 yaşındaki biri için fazla abartı sevgi olabilir ama seviyorum elimde deil bide ordaki kediyle civcv alışkın birbirlerine kedi yatıyor civciv gelip yatıyor yanına anneside var zaten yine yatmışlardı bende fotograflamak istedim şimdi toplam tavuk sayısı 13 tavuk 2 yeni büyüyen piliç var 5 tane horoz bide damızlık horozum var horozlardan 2 tenesini kesicez bi tanesinide dayıma vericem yesinler diye bi tanesinide enişteme vericem 2 tenede bana kalır sanırsam inşallah ben zaten bu işi ticari amaçla yapmıyorum yani hobi amaçlı yapıyorum neyse çok konuştum galiba

ilyas131 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön