View Single Post
Eski 13-05-2007, 01:14   #86
tasdelenmurat
Ağaç Dostu

tasdelenmurat's Avatar

Giriş Tarihi: 23-03-2007
'cahide kartal' adlı arkadaşın sorusuna benimde kafama takılmıştı. gelecek cevaptan bende faydalanacağım.

sorum şu : bizler acemiler / ev yetiştiricileri olarak bu ısırgan sulu karışımı büyüttügümüz bitkilere verdigimizde acaba dozaj / uygulama biçimimiz nasıl olmalı. topraga aşırı katma ve bunun bitkiye zararı gibi bir durum olurmu?

mine hanım sizin yazılarınız çok ilgimi çektigi için ve sizi alanınızda otorite( otoriter değil alanında bilgili kişi anlamında ) olarak gördügüm için fikriniz benim için büyük önem tasıyor. Sögüt Suyu denen bir uygulama var. birkaç sitede olumlu yazılar okudum buna takip olarak olumsuz yazılarda ( ziraat fakültesi birkaç ögrenci tarafından yapılmış ) yazı okudum. Sizce söğüt suyu uygulaması faydası olabilecek bir uygulamadır? Bilimsel bir yanı varmıdır?

forumdaki yazılardan sadece aklıma takıldığı için soruyorum.

ilkokuldayken bize solucanların toprak için yararlı olduğu anlatılırdı. Yoksa bu bir hurafemi? **** Zararlı solucan tipi denen bir tip varda bunlarmı zarar veriyor? ( şu an böyle bir sorundan muzdarip değilim. sadece aklıma takıldı )

tasdelenmurat Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön