View Single Post
Eski 11-10-2012, 13:15   #197
ncp1963
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 07-12-2011
Devletten henüz kuruş almak nasip olmadı

desteklemelere başvuru yaptım. sertifikalı fidan için tarım bakanlığı ödeme yapacak onu bekliyorum..

özel ağaçlandırma için orman bakalığına baş vuru yaptım herşey hazır sanırım yakın tarihte onaylanır ama yanıltıcı olmasın orman bakanlığından alınacak para hibe değil .. geri ödenmek üzere veriliyor...

devletten para gelecek diye güvenerek kimse yola çıkmamalı yolda kalırlar...

damlama sulama için ziraat bankası faizsiz kredi veriyor ama masraflar falan derken oda faizli hale dönüşüyor...

kısaca maddi durumu ilk yatırım masraflarının hepsini ve en az beş yıl tüm bakım masraflarını, dışardan hiç bir destek almadan karşılamaya yetecek maddi imkanı olmayan kişilere benim uyarım asla bu işe bulaşmayın olur... elinizdeki nakittende olmayın..

hesap yaparken internetten bakıp heleki fidancıların analizlerine bakıp yola çıkarsanız sonunuz hüsran olur..amacı sadece fidan satmak olan zihniyetin analizi ne kadar doğru olur karar sizlerin....

bulunduğumuz formda ceviz başlığı altında muhteşem bilgi birikimi oluşmuş durumda tavsiyem formu sindire sindire okumanız takıldığınız yerde çekinmeden sorunuzu sormanız. form kullanıcısı arkadaşlardan biri mutlaka sorunuza cevap verecektir.

ncp1963 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön