View Single Post
Eski 20-09-2012, 14:41   #25
SAGEN
Ağaç Dostu

SAGEN's Avatar

Giriş Tarihi: 12-01-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi B.Unver Mesajı Göster
Dendrophylax lindenii ve Chiloschista lunifera rot un aylık gelişimlerini paylaşacağımı belirmiştim ancak işlerimden dolayo fotoğraf çekme imkanım om-lmadı.Şimdi bir fırsat buldum ve paylaşmak istedim.Gelişmeleri önceki fotoğraflarla da kıyasladığımda ancak fark edebiliyorum

Son halleri:
Bora bey öncelikle merhaba demek isterim. Bu arada sayın kelimesini kullanmadım umarım rahatsızlık duymazsınız.

yeni eklediğiniz resimleri dikkatle inceledim gerçekten çok güzel uyum sağlamış ve gelişmeleride bir o kadar sağlıklı ve iyi görünüyor. Dikkat ettim (yanılıyorsam düzeltin lütfen) 7 numaralı mesajınızdaki 2 ve 3 numaralı resimlerde terrarium içerisindeki halleriyle son eklediğiniz resim arasındaki gelişmeler oldukça net görünüyor.
Özellikle Dendrophylax Lindeii bana biraz daha hırslı ve güzel gelişmiş gibi geldi. Umarım çiçeklenmiş hallerinide görmek nasip olur. Gelişmeleri beklediğimi belirtmek isterim...
Bu arada çiçeklerimide almayı unutmadım. Pazartesi izin dönüşü tekrar görev icabı bir süreliğine şehir dışına çıktım geri döndüğümde sizi ziyaret edeceğimi belirtmek isterim.

Saygılarımla...

SAGEN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön