View Single Post
Eski 20-09-2012, 09:18   #83
Canan
Ağaç Dostu

Canan's Avatar

Giriş Tarihi: 04-04-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi GÜLSEN_ Mesajı Göster
alemsiniz arkadaşlar yaaa) ayşecim bende arkadaşımın sesi neden çıkmıyor diyordum,inşaatçılardan bize sıra gelmiyomuş meğer) kıyamam sana arkadaşım bu kadar uğraşacağına söyleseydin gönderirdim.eldiven kullanmıyormusun parmak uçlarını zedeliyosun?sen bakamazsan gönder bana ayşecim ben bakarım kaktüslerine bayıla bayıla hemde)Canancım madagskar yaseminin çok güzel MAAŞALLAH geçen yaz izmirde kızımın karşı komşusunda tanıştım madagaskar yaseminyle adını sordum bilemediler çiçekçiden aldık ama adını tam bilmiyoruz dediler sonra arjantin yasemini dedler oturdum netin başına yazarım yazarım yok sonunda yaseminler yazıp bakınca öğrendim madagaskar yasemini olduğunu henüz alamadım ama alıcam seneye çiçek festivalinde yine izmirde olmayı düşünüyorum RABBİM ömür verirse inşallah.Gelin hep beraber gezelim festivali harika oluyor.Ayrıca canancım o kalpkalbenin bir ucunu sarkıtsaydın be arkadaşım yavrucak uzatırdı boyunu oracıktan)
Yemin ediyorum benim de aklımdan geçti, size de söyleyeyim dedim. Karşıyaka Çiçek festivali'nde bu sene buluşmaya çalışalım bence de. İnsan yanında keyif alan birini istiyor çiçeklerle ilgilenirken, eşimde dahil bu zevki kimseyle paylaşamıyorum. Kalpkalbekarşı çiçeğini bir gece yarısıydı ektiğimde o an saksıda gürleşsin sonra uzasın diye düşünmüştüm niyeyse, bir de tutmazsa diye korktuğumdan köklenme ihtimalini artırmaya çalıştım güya. Fakat o sizi dinlemiş, uçlardan biri saksıdan başını çıkarmış, yeni yapraklarla kaçmaya hazırlanıyor, yakında kendi sarkacak galiba.

Canan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön