View Single Post
Eski 18-09-2012, 16:58   #180
mesutcan
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 02-12-2010
Sayın flagellum merhabalar.

İlginiz ve güzel düşünceleriniz için çok teşekkürler. İnşallah siz çok daha güzel bir havuz yaparsınız.

Havuzuma bakabilecek ne vaktim oldu, ne de enerjim. İş temposu, aileme bile yeteri kadar vakit ayırmama engel oluyor.

Ürkek balıklarıma her akşam yemlerini atıyorum, o kadar. Havuzun suyu ne yazık ki temiz değil. Belki filitreyi arada değiştirsem, belki daha güçlü bir motor kullansam daha temiz olacak ama dediğim gibi, ilgilenmeyi bırakın, kafamı çevirip bakacak vaktim yok.

Bir de üstüne kanalizasyon arızası meydana geldi. Şu an ben işyerindeyim. Ustalar da bahçemde eşeleniyorlar. Artık sulama sisteminin kaç borusu yarıldı, çimlerim ne kadar zarar gördü, akşam eve dönünce anlayacağım.

Çok sevdiğim bir sözü sizinle de paylaşmak istiyorum. Zira bu ara özellikle hiç aklımdan çıkmıyor:

- Üniversitedeyken enerjin vardır, vaktin vardır ama paran yoktur.
- İş hayatında enerjin vardır, paran vardır ama bu sefer vaktin yoktur.
- Emeklilikte ise paran vardır. Vaktin de vardır ama ne yazık ki artık enerjin yoktur.

İlk iki maddenin doğru olduğunu her gün daha iyi anlıyorum. İnşallah Rabbim, üçüncü satırı öğrenecek kadar ömür versin cümlemize.

Düzenleyen mesutcan : 18-09-2012 saat 16:59 Neden: imla
mesutcan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön