View Single Post
Eski 28-08-2012, 16:43   #330
Mete Tiren
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 19-09-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Halil Önen Mesajı Göster
Biz İzmir' e eğitime geldiğinde Ömer abini 'kumru' yedirmek için baya dolaştırmıştık...

Bunu unutmadıysa diyorum; hani İstanbul yedi tepe ya.

Mete' cim hoş geldin...
Alıntı:
Bütün bunları Epsody mi pişirmiş vallahi bilmiyorum...

Çanakkaledeki bahçesine geldiğinde gideyim bari; zaten tek geliyor bende zaten tüm taka tüm tek...

Solucan gübresi göndermiş bir az galiba getir de benimkilerle karşılaştıralım, hangi daha iyi...

Onun solucanlar TM. (yerli) bizimkiler Rus ( nataşalar)... kesin onu sollarız...

Alıntı:
Bak eğer üzerinde kabak yoksa bil ki bir ağaç köküdür...
Halil abi aman abi yavaş yavaş sor ayağımız enzime takılır düşeriz

Ömer abi orada beni kat ve kat daha iyi karşıladı İstanbul'a geçecek olursan abi artık peşine takılacağın adres belli olan göre ...

Bahçe harikaydı emin ol abi çıkarken fazla yediğim kurabiyelerin miğdeme verdiği sancıyla çıktım 5 saat oturmadım önüme 4 defa o tabaklar dolu dolu geldi tam 4 defa insaf ya sabaha kalmaktan korktum fıçı gibiyim varil gibi olacaktım

O ağaç kökü değil abi nerelere gittiğini bir görsen o kabağın inanamadım o kadar toz toprak varken bile o çalışmalardan dolayı o bahçe ve teras harika. Gidecekseniz ansızın gidin Kadir abinin evine yoksa miğdede sorun oluyor çok yemekten yengem sağolsun o kadar misafirperver ki anlatılmaz ancak evine misafir olan bilir.

Gübrelerin bende abi unutturma gelirken getireyim sana

Mete Tiren Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön