View Single Post
Eski 26-08-2012, 09:21   #308
Mete Tiren
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 19-09-2010
Gezi

Dostlar illede vatan diyor ya insan döndük işte kendi muhitimize. Kokusunu bile özlemişim buraların ama bu bayram rüya gibi geçti tüm dostlarla tanış olduk hepsine buradan selam yolluyorum Halil abi bol bol resim çek ötelerde neler varmış görelim dediydi aynı zamanda İsmail üstadımın tam istediği gibi bir bahçe yakaladım eniştemin bahçesi buyurun gezelim bakalım bu garip bayramda ve sonrasında neler yapmış...

Bu bahçe babamın halasının kızının bahçesi köyün içinde bir ev bahçeden nereden ne çıkacağı hiç belli olmuyor eriğin yanında fasulye onun yanında mısır oradan pat tavuk çıkıyor İsmail abi tam senlik tam

Name:  IMG_2409.jpg
Views: 974
Size:  71.9 KB

Pembe domateslere sadece bir defa tavuk gübresi şerbeti verilmiş ama domatesler ayakta dururken zorlanıyorlar ondan mecburen ip gerilmiş şöyle domates böyle domates yetiştiriyorum diyenlerle yarışacak bir domates topluluğu ....

Name:  IMG_2411.jpg
Views: 834
Size:  71.9 KB

Bence fazla söze gerek yok resim konuşuyor sanki

Name:  IMG_2462.jpg
Views: 801
Size:  30.9 KB

O böğürtlen deryasından sadece bir iki tane yedim alışık olmadığım bir tat babam ohh aman ne güzel diye diye iki tabağı götürdü iki üç gün içinde ama ben alışamadım

Name:  IMG_2412.jpg
Views: 823
Size:  63.9 KB

Bahçeden nereden ne çıkacağı belli olmuyor bu sanırım hosta yetiştirmediğimden isminde emin olamadım ama çok hoşuma giden bitkilerden birisi orada öyle kendi başına bir adacık oluşturmuş....

Name:  IMG_2416.jpg
Views: 761
Size:  59.8 KB

Mete Tiren Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön