View Single Post
Eski 15-08-2012, 00:22   #302
Mete Tiren
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 19-09-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Sudenur Mesajı Göster
Sevgili Mete, bugün de sizin bahçenizi gezmeye niyetliydim ancak anlatım tarzınızda ki hikayeleştirme ve uslubunuz öyle hoşuma gitti ki mesajlarınıza göz gezdireceğim diye bahçeyi gezmeye vakit bulamadım, iftardan sonra kısmetse..

Yalnız bunu belirtmeden geçemeyeceğim. Helal olsun size kardeşim. Bu genç yaşta nasıl bir doğa sevgisidir bu? Disiplinli, azimli, çalışkan, üretken beyninize sağlık, bilgi birikiminize ve duyarlığınıza hayran kaldım, bu günlere gelmenizi sağlayan ebebeylerinizin ellerinden öpüyor, saygılarımı sunuyorum, lütfen iletin. Ben okuduklarımdan ve gördüklerimden çok memnun oldum, Allah ta sizi memnun etsin. Sevgilerimle..
Hocam hoş sefa gelmişsiniz dostane gelecek herkese kapımız açık gerçi biz kapımızı düşmanımıza dahi tam kapatmıyoruz ya orası ayrı bir mesele O yazım tarzını elde etmek için çok kişinin kafasını ütüledim esen rüzgara şiir yazdım aynadaki lekeye öykü yazdım ama becerebildiysem bir şeyleri ne ala...

Hayatta bazen sorular soruyorlar insana bana soru dahilik mi delilik mi diye geldi sonradan vaz geçtiler delilik mi delilik mi diye sordular anladılar benden dahi neym olmayacağını bizde bize biçilen delilik rolünü oynuyoruz işte. Kah tava tencere helva yaparız kah kazma kürek çapa bakalım bu yolun sonu nereye vara. Adam kıtlığında adam olanlardanız anlaşılacak olan gerçek adamlar gelesiye kadar da bu rolü bize bıraktılar galiba

Dilerim böyle bir gecede hepimiz mutlu ve memnun oluruz dost dostla memnun dost dostla na memnun olur...

Jineop hocam sizin mesaja gelince biz sizin bahçedeki tek dalı kıskanırız siz 18 lik bir toyu bu işe ne akıl erdirdim ne sır Ben mi yanlışım dostlar rüya gibi bir bahçedeki o masumane bitkilerin içinde rahat rahat yaşamak varken aceminin birisini kıskanmak heh espiri güzelmiş

Selam hürmetlerimle

Mete Tiren Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön