View Single Post
Eski 10-08-2012, 03:46   #62
bay tömürcek
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Giriş Tarihi: 04-03-2012
Sayın dağçiçeği;
Hevesle açıklamamın sebebi benim deneyip mutlu olduğum gibi herkesinde sonuçlardan mutlu olması ilk menekşemi 15 yaşımda almıştım açık pembe bi menekşeydi hemen gittim saksısını değiştirdim doldudum kaskatı toprağı bide bilmiyorum tabi nası güneş istediğini odamda durcak ya hevesimi alcam koydum cama benim oda da güneye bakıyo öğlen güneşini adam akıllı alıyo ertesi gün sulayayım dedim bi baktım benim menekşe bi haftadır denizde sanki bronzlaşmış yanmış bütün yaprakları çok üzüldüm snra komşunun menekşelerinden morla beyaz camdan aşağı düşmüş hemen yapraklarını aldım suya koydum çimlendiler yine çok hevesliyim tabi diktim yine baska bi topraga bide öbür çiçeklerle koydum bahçeye sonuç yine hüsran ağaçlar.net e üye olduktan sonra tekrar başladım menekşe yetiştirmeye bu sefet çarşıdan yanmış hayvan gübresiyle kestane gübresi aldım karıstırdım menekşelerim mutlu gibiydi bi zaman sonra o toprakta sıktı menekşelerimi basladım yine üzülmeye teyzeme gttim bigün bi baktım menekşeler konuşacak nerdeyse ole canlı ole çiçekliler ki sonra söğüt gübresini öğrendim ) foruma yazmamın sebebi de bu belki benim gibi yeni yetiştiren arkadaslar vardır işin formülünü söyliyim de hüsrana uğrayıp vazgeçmesinler

bay tömürcek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön