View Single Post
Eski 01-08-2012, 18:14   #454
bbkortarla
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 01-08-2012
Merhabalar,
Ben daha yeni katılıyorum aranıza yaza girenken yapı marketten bir tane limon ağacı aldık her şey gayet yolunda gidiyordu biz tatile çıkana kadar 22 gün boyunca yalnız bırakacağım için çok üzülüyordum ne yapalım diye düşünürken eşim yapı marketten satın aldığı çiçek sulama Aparatı almış hatta alırken satıcı saksı küçük olduğundan yeterli geleceğini söylemiş ben evde küçük şişeleri denedim ama saksı küçük olduğundan taşımadı tabı almış olduğumuz şeyde destek vermeden durmadı. Neyse gitmeden önce limon ağacımı son kez suladım ve balon şeklindeki sulama aparatını taktım balkonum bu arada sadece sabah güneşi alıyor tüm storları çektim camın birini açık bırakıp çıktım üzülerek 22 gün sonra döndüğümde limon ağacım kurumuştu hemen su verdim belki canlanır dedim ama 1 haftadır hareket yok kurumuş olan yaprakları hala üzerinde ve yeşil gövde yeşile yakın ben ne yapacağımı bilmiyorum çok üzülüyorum eski haline döner mi? Lütfen bana yardım edin saksısını değiştirsem belki canlanır mı bilemiyorum ne yapmam gerekiyor lütfen bana yardım edin...

bbkortarla Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön