agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Alışveriş > Ücretsiz Tohum, Çelik, Fidan vs. Paylaşımı ve Takas
(https)

Beğeni Düzeni520Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 02-07-2015, 17:36   #1
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
Sayın hobiciakvarist, " yeni üye olduğum için istemekten çekiniyorum" doğru bir yaklaşım değil.
Ben de arkadaşlarım da paylaşmayı severiz. Ancak ben paylaşım yaparken üyenin Foruma katkısına bakıyorum. Üyelik tarihi eski olduğu halde üç-beş mesaj yazan, başlıklara katılım yapmayan arkadaşlara göndermeyi pek istemiyorum.
Yeni üyeler için böyle düşünmüyorum, istediğim aramıza katılsınlar, bizlerle kaynaşsınlar.
Paylaşım her zaman güzeldir. Mümkün olduğunca da göndermeye gayret ediyoruz.

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-07-2015, 02:39   #2
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 08-05-2015
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Sayın hobiciakvarist, " yeni üye olduğum için istemekten çekiniyorum" doğru bir yaklaşım değil.
Ben de arkadaşlarım da paylaşmayı severiz. Ancak ben paylaşım yaparken üyenin Foruma katkısına bakıyorum. Üyelik tarihi eski olduğu halde üç-beş mesaj yazan, başlıklara katılım yapmayan arkadaşlara göndermeyi pek istemiyorum.
Yeni üyeler için böyle düşünmüyorum, istediğim aramıza katılsınlar, bizlerle kaynaşsınlar.
Paylaşım her zaman güzeldir. Mümkün olduğunca da göndermeye gayret ediyoruz.
Güler Hanım,

Öncelikle herhangi bir yanlış anlmaya sebep verdiysem özür diliyorum. Türkçemi yeni yeni geliştirmeye başladım, bu nedenle bazen söylemek istediğim şeyleri tam olarak söyleyemiyorum.

Benim kastetmek istediğim şey şu idi: yeni bir üye olduğumdan henüz bu güzel insan topluluğuna bir katkı sağlayayamamış iken siz değerli hobicilerden birşey istemekten çekiniyorum, daha doğrusu utanıyorum. Belki doğru bir yaklaşım değil ancak utanmamak elimde değil.

hobiciakvarist Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 00:38.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024