agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/index.php)
-   Kaybettiklerimiz... (http://www.agaclar.net/forum/forumdisplay.php?f=479)
-   -   Hhatice (Sedef Miran) / Balkon (http://www.agaclar.net/forum/showthread.php?t=19131)

ciceksever70 06-07-2011 12:04

1 Eklenti(ler)
Sevgili Hhatice kum zambagi cimlendi ama cicegini görür müyüm bilemem. Sevgiler ve tekrar tesekkürler. Güzel kinalarin, zinnialarin neseli neseli acarak beni bu yil cok mutlu etti.

Orhan Özbilgiç 11-07-2011 22:03

1 Eklenti(ler)
Sedef Hanım;
Bir bahçeli eve taşınacak olmanız çok güzel. Siz bunu çoktan hakediyordunuz zaten. Dilerim huzur içinde bir yaşam sürersiniz.

Sizin armağanınız olan 'Maviş'' ilk çiçeklerini açtı. İlk görüntüsünü sizin balkonunuzda sergilemeyi uygun gördüm. Tekrar teşekkür ederim. Eşinize hürmetler.

Eklenti 233203

sevim4 11-07-2011 22:34

Çok güzel ellerinize sağlık.

Sevgi Durul 03-08-2011 01:05

Sevgili Hhatice, epeydendir foruma girmemişsin, umarım her şey yolunda gidiyordur.
Sevgiler...

mrmusti 05-08-2011 10:48

Hayırlı olsun bahçeli evin ablam. Ailenle, çiçeklerinle mutlu mutlu, güle güle, sağlıklı oturun inşaallah. Yakınlarımda olsaydın, keşke yardımına gelebilseydim..

Manolya_ 16-11-2011 11:42

Merhaba Hhatice hanım

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Hhatice (Mesaj 638646)
Eklenti 144142

Milli yapraklanmaya başladı :))

Sayın Süleyman Beyin paylaşımı ,tekrar teşekkür ederim .

Ben bu siteyi uzun zamandan beri inceliyor ve bütün bölümlerini zevkle okuyordum. İnsanların iletişimleri, paylaşımları ve saygılı tutumlarını izledikçe sonunda bende üye olmaya karar verdim.
Sizleri izlemek sanırım bana coşku verdi usulcacık aranıza sokulmaya geldim (iyiki gelmişim)
Bu arada siizn bu mesajda paylaştıgınız bitkiyi seneler evvel bir arkadaşımın ofisinde görmüştüm, isteyeme çekindim sanırım.
Şimdi sizde aynı bitkiyi görünce inanın cok sevindim.
Şimdi yüzümü kızartarak sizden isteyebilirmiyim?
Çiçek güzelliğinde uzun günler diliyorum
Sevgilerle......

Manolya_ 16-11-2011 11:48

Sevgili Hhatice hanım mesajları okumaya ilerledikçe gördümki bahçeli bir eviniz olmuş ve taşınacakmışsınız.
Yeni yuvanızda enn ennn ennn güzel ve saglıklı günler geçirmeniz dileklerimle.....
Yeni yerleşim resimlerinizi paylaşırsanız sevinirim...

Hhatice 17-11-2011 09:55

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi ciceksever70 (Mesaj 832284)
Sevgili Hhatice kum zambagi cimlendi ama cicegini görür müyüm bilemem. Sevgiler ve tekrar tesekkürler. Güzel kinalarin, zinnialarin neseli neseli acarak beni bu yil cok mutlu etti.

Canım nasılsın ? Çok uzun süre girmedim .Taşınma telaşı ardından net çok geç bağlandı.Daha sonra sorun yaşadım yazılarla ilgili ,şimdi rahatladım . Çok sevindim .Umarım yazı güzel çiçekler içerisinde geçirmişsindir.

Hhatice 17-11-2011 09:59

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Orhan Özbilgiç (Mesaj 834746)
Sedef Hanım;
Bir bahçeli eve taşınacak olmanız çok güzel. Siz bunu çoktan hakediyordunuz zaten. Dilerim huzur içinde bir yaşam sürersiniz.

Sizin armağanınız olan 'Maviş'' ilk çiçeklerini açtı. İlk görüntüsünü sizin balkonunuzda sergilemeyi uygun gördüm. Tekrar teşekkür ederim. Eşinize hürmetler.

Eklenti 233203

Orhan abicim ne kadar güzel olmuş maviş benim ki malesef taşınma esnasında kayboldu . Daha bir sürü saksı sanki uçtu . İnanılmaz bir şey ama yok oldular ,bir kısmıda kırık geldi . Çok kaybım oldu :( Bitki deliliğinden kurtuldum sanırım .Hevesim kırıldı eski tadım yok

Hhatice 17-11-2011 10:01

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi sevim4 (Mesaj 834765)
Çok güzel ellerinize sağlık.

Sevim cim ne kadar güzel olmuş değil mi? Orahan abimiz de çok güzel bakmış ellerine sağlık

Hhatice 17-11-2011 10:02

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi SDurul (Mesaj 843369)
Sevgili Hhatice, epeydendir foruma girmemişsin, umarım her şey yolunda gidiyordur.
Sevgiler...

Evet uzun zaman oldu .Çok problemler yaşadık ama neyse ki iyiyiz .Teşekkür ederim arkadaşım ilgine . Sevgiler

Hhatice 17-11-2011 10:03

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi mrmusti (Mesaj 844101)
Hayırlı olsun bahçeli evin ablam. Ailenle, çiçeklerinle mutlu mutlu, güle güle, sağlıklı oturun inşaallah. Yakınlarımda olsaydın, keşke yardımına gelebilseydim..

Gönlü büyük abicim benim :) Çok teşekkür ederim . Ne kadar nazik ne kadar düşüncelisin :)

Hhatice 17-11-2011 10:06

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Manolya_ (Mesaj 879506)
Ben bu siteyi uzun zamandan beri inceliyor ve bütün bölümlerini zevkle okuyordum. İnsanların iletişimleri, paylaşımları ve saygılı tutumlarını izledikçe sonunda bende üye olmaya karar verdim.
Sizleri izlemek sanırım bana coşku verdi usulcacık aranıza sokulmaya geldim (iyiki gelmişim)
Bu arada siizn bu mesajda paylaştıgınız bitkiyi seneler evvel bir arkadaşımın ofisinde görmüştüm, isteyeme çekindim sanırım.
Şimdi sizde aynı bitkiyi görünce inanın cok sevindim.
Şimdi yüzümü kızartarak sizden isteyebilirmiyim?
Çiçek güzelliğinde uzun günler diliyorum
Sevgilerle......

Sevgili Manolya hoşgeldin aramıza , iyi ki geldin :) Gördüğün üzere çok farklı sevgi ,,saygı çerçevesi içinde yardımlaşılan, iyi yürekli insanlarla dolu bir aileye kavuştun :)

O çiçek ve pek çoğu malesef taşınma esnasında yok oldu . Çok üzgünüm .Tekrar edinebilirsem sana mutlaka yollarım .

Hhatice 17-11-2011 10:10

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Manolya_ (Mesaj 879507)
Sevgili Hhatice hanım mesajları okumaya ilerledikçe gördümki bahçeli bir eviniz olmuş ve taşınacakmışsınız.
Yeni yuvanızda enn ennn ennn güzel ve saglıklı günler geçirmeniz dileklerimle.....
Yeni yerleşim resimlerinizi paylaşırsanız sevinirim...

Çok teşekkür ederim .Resimleri koymayı çok isterdim ama makinenin ara kablosu da malesef kayboldu .:(

Yeni bir makine alıp fotoğraflamam gerekiyor :(

Hatice Tarhan 17-11-2011 19:31

Hatice hanım yeni yuvanızda sağlık mutluluk içinde oturmayı nasip etsin Allah.Kayıplara üzülmeyin el birliği ile yerlerine koyarız ,asıl bahçeli eve taşınınca kim tutar sizi diyecektim şevkim kırıldı diyorsunuz.Sağlıkla ilgili bir sıkıntı yoksa hepsi aşılır inşallah.Sağlıcakla kalın...

ciceksever70 18-11-2011 10:27

Sevgili Hhatice, yeni bahcenin resimlerini sabirsizlikla bekliyorum. Yillar boyunca biriktirdigin deneyim ve tecrübeyle cok güzel bir bahce olusturacagina eminim. Sevgiler.

Selehattin 67 18-11-2011 10:30

Orkideler harika gözüküyor

Manolya_ 04-12-2011 00:03

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Hhatice (Mesaj 879854)
Sevgili Manolya hoşgeldin aramıza , iyi ki geldin :) Gördüğün üzere çok farklı sevgi ,,saygı çerçevesi içinde yardımlaşılan, iyi yürekli insanlarla dolu bir aileye kavuştun :)

O çiçek ve pek çoğu malesef taşınma esnasında yok oldu . Çok üzgünüm .Tekrar edinebilirsem sana mutlaka yollarım .

Merhaba Hhatica Hanım,
Sıcakkanlı yaklaşım ve cevabınız için çok teşekkürler.
Aranızda gerçekten cokkk ama çokkk HOŞGÖRDÜM.
Hepiniz sevgi dolusunuz. İyiki bu siteyi keşfetmişim.
Sizlerin arasında olmak beni onure ediyor.
mesajınızı geç okudum ( özür):(
Fakat gerçekten çok üzüldüm. Taşınma esnasında bitkilerinizin ugradıgı talihsizliğe çok üzüldüm. Büyük geçmiş olsun.
Umarım en kısa zamanda en iyilerine sahip olur acınızı azıcık bile olsa hafifletirsiniz.
Bol çiçekli ve sağlık dolu günler diliyorum.
Sevgilerimle
Asuman

fikreteren 17-12-2011 18:35

Sayın Hhatice hanım yeni eviniz hayırlı olsun.Güle güle oturun.Umarım taşınırken çiçekleriniz fazla zarar görmemiştir.

acemifüsun 18-12-2011 12:32

Sevgili Sedef hanım yeni evinizde ailenle birlikte uzun yıllar sağlıkla, huzurla yaşa:) Bahçenin bol bol keyfini çıkar canım:) Sevgiler.

ciceksever70 01-01-2012 08:48

Sevgili hhatice, size ve ailenize mutlu bir yil diliyorum.

sevim4 01-01-2012 11:13

Sevgili hatice hanım nice mutlu yıllar.

Çiçeksever41 16-01-2012 20:09

merhabalar çiçekleriniz çok güzeller maşallah.merak ettiğim ve siden destek istediğim konu gardemyam..onunla başımdertte ...bakımını nasıl yapmalıyım...yardımcı olurmusunuzzz

aslama1994 18-12-2016 18:50

Allah rahmet eylesin.

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 11:05.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024