agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Doğa ve yaşama dair her şey > Çocuklara ve Genç Arkadaşlara Özel
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 12-11-2006, 19:55   #1
Ağaç Dostu

cihan_as's Avatar

Giriş Tarihi: 24-03-2006
izmir altınırmak spor külübü mınık yıldız futbol takımı resmı musabakalarda doktor saglıkcı olmadıgı için musabakalara cıkmak istemedı futbol federesyonuda amatör musabakalardan ihrac ettı ben de ılk okul yaşındakı genclere boş zamanlarını degerlendırmek için tohum fidan dıkme ile ilgılı calışmalar yapıyoruz yaş guruplarını agaclar net sıtesıne yonlerdırıyorum

amacım futboldan uzak kaldıkları zamanda çiçeklerle fıdanlarla zamanlarını degerlendırsınler amacımız otaban kenerlarında yaz aylarında yanan agaçların yerıne tohumdan yetiştırmek bu aylarda en kolay hangı agaç tohumları yetışır bu konuda yardımlarınızı beklıyorum

cihan_as Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-11-2006, 20:39   #2
Ela
Ağaç Dostu

Ela's Avatar

Giriş Tarihi: 23-10-2006
tebrikler

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi cihan_as
izmir altınırmak spor külübü mınık yıldız futbol takımı resmı musabakalarda doktor saglıkcı olmadıgı için musabakalara cıkmak istemedı futbol federesyonuda amatör musabakalardan ihrac ettı bende ılk okul yaşındakı geneclere boşzamanlarını degerlendırmek için tohum fidan dıkme ile ilgılı calışmalar yapıyoruz yaş guruplarını agaclar net sıtesıne yonlerdırıyorum amacım futboldan uzak kaldıkları zamanda çiçeklerle fıdanlarla zamanlarını degerlendırsınler amacımız otaban kenerlarında yaz aylarında yanan agaçların yerıne tohumdan yetiştırmek bu aylarda enkolay hangı agaç tohumları yetışır bukonuda yardımlarınızı beklıyorum
öncelikle sizi kutluyorum;çocuklara doğayı tanıtıp sevdirdiğiniz için bu mevsimde tohum dikilirmi bilemem sanırım genelde mart ayında dikiliyor.

Ela Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-11-2006, 15:05   #3
Ağaç Dostu

tabiat's Avatar

Giriş Tarihi: 04-05-2006
Galeri: 2
Tohumları çimlendirebileceğiniz kapalı ama sıcak ( en azından güneş alan ) bir mekanınız var mı?

tabiat Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 20:50.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024