agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/index.php)
-   Agaclar.net Toplantı ve Gezileri (http://www.agaclar.net/forum/forumdisplay.php?f=70)
-   -   Yalova Sera Gezisi (16 Mart 2013) (http://www.agaclar.net/forum/showthread.php?t=30606)

Güler 07-03-2013 17:05

Yalova Sera Gezisi (16 Mart 2013)

Mevsimlik çiçekler, fidanların dikim zamanı diye düşündük ve Yalova'ya bir gezi tertiplemeye karar verdik.

Arkadaşımız kgursan ve cemal.S'i de ziyaret edeceğiz. Hatta derim ki; herkes yiyebileceği kadar sucuğunu da beraberinde getirirse kgursan'ın mekânında mangalda ekmek arası sucuk partisi bile yapabiliriz.

Daha sonra da çay içmeye cemal.S'in serasına gideriz.

Sanıyorum ykaya194 araba işini ayarlamaya çalışıyor.

Haydi arkadaşlar, başlayalım listeye ve detaylara. Neler yapabiliriz?

Güler 07-03-2013 17:06

1- Güler

YeniGine 07-03-2013 17:52

1- Güler
2- YeniGine

ankstel 07-03-2013 18:34

1- Güler
2- YeniGine
3- Ankstel

Güler 07-03-2013 18:57

Sevgili cemal.S, kgursan'ın serasının yerini biliyorum. Sizin seranız kgursan'ın serasına ne kadar uzaklıkta, hangi yönde?

Arkadaşlar, minibüs genelde 17 kişilik oluyor.... yerlerinizi ona göre ayarlamanız gerekir.

almanyalı 07-03-2013 19:09

merhaba,

Bu başlığı görünce ;aaa yine mi geziyorlar? dedim kendime, şu kafile yola çıkmışken bir kenara ilişşem de sevgili cemal S' nin çillisinden nasibimi alsam hemde fatmayı görsem, sevgili Güler hanımın esrarengiz gözlüklerini görsem dedim kendime,:D;)

Sevgili Güler hanım, ben size" leyleği havada gören bütün yıl gezermiş" demiştim değil mi? Ağaç ev kahvesinde..:D
ne güzel..doğrusu kıskanmamak elde değil, şaka bir yana, sağlıkla gezin, sağ salim dönün, bize bol bol fotoğraf çekmeyi sakın unutmayın..:)

sevgilerimle

Güler 07-03-2013 19:20

" sevgili Güler hanımın esrarengiz gözlüklerini görsem dedim kendime," çok güldüm sevgili almanyalı.
İmaj mı yaptığımı düşünüyorsunuz? :D :D

Eskişehir gezisinde günde iki defa damla damlatarak dolaştık. Sağ olsun Adalet Yağcı yardımcı oldu. Rüzgar direkt gözüme çarptığında kaşıntı oluyor, flaş, güneş geldiğinde yanma ve sulanma yapıyor.
Sanki gözümüm içine bir avuç kum atmışlar gibi hışır hışır hissediyorum.

Doktorun söylediğine göre bu allerji artık benimle beraber devam edecekmiş, o yüzden her daim gözlük takmam gerekiyormuş. İşte gizemim bu.

Ama siz İstanbul'a geldiğinizde, eğer buluşabilirsek, size söz, sizin yanınızda gözlüksüz dolaşmaya gayret edeceğim. :D

almanyalı 07-03-2013 19:39

merhaba,

Sevgili Güler hanım, rahatsız olduğunuzu biliyorum, ben gözlüklerin size yakıştığını ima ettim;) gerçekten de yakışıyor.
Bu alerjiden annemde de var, mavi gözler daha bir hassas oluyor sanırım, o da sizinle aynı gözlüksüz tv bile bakamıyor.

Ben Aydın~Nazilli' denim, hani şu insanların uzun yaşadıkları ve çok da sağlıklı olduğu yerden..:D

Allah nasip ederse inşallah Istanbul'a gelmeyi planlıyorum, ya bir toplantı olur bilemiyorum artık,
ama mutlaka tanışmak istediğim kişiler var Istanbul' da..:D inşallah tanışırız.( mutlaka diye umut ediyorum)
hazır geziyorken buraya da yolunuz düşse çok güzel olurdu hani..:)

sevgilerimle( siz okuyunca sileceğim)

loveforlife 07-03-2013 19:45

Bursa'dan gelenlere yer var mı arabada?

Güler 07-03-2013 19:55

ııı ıhh, arabamız Mecidiyeköy'ünden kalkıyor. Siz de Bursa'dan Yalova'ya gelseniz, kgursan'da buluşsak, görüşsek ne güzel olur.

loveforlife 07-03-2013 19:58

Ben de onu demiştim zaten. Ben Bursa'dan Yalova merkeze gelirim de sonrasında size nasıl katılacağımı organize etmemiz gerekir sanırım...

Güler 07-03-2013 20:04

Sevgili loveforlife, şu araba işini bir halledelim de yazışırız. ;)

kgursan 07-03-2013 20:06

Bursa dan gelmek isteyen var ise (arabalı veya arabasız) ben yardımcı olurum, benim yerim bursa yolu üzerinde, ama gurup bana "Gezdikten sonra " sondurak olarak gelecekler galiba.

günebakan 07-03-2013 20:11

1- Güler
2- YeniGine
3- Ankstel
4-günebakan ve ailesi

kgursan 07-03-2013 20:16

aaa yazdığım mesaj kayboldu!!
Bursadan gelecekler e ben yardımcı olabilirim , benim yerim bursa yolu üzerinde. Fakat gurup topçulardan, karamürsel tarafında seraları gezip, "Sondurak" bana gelecekler galiba...

Güler hanım; şöyle olabilir mi acaba?: Gelirken topçulardan geliş yönündeki birkaç serayı gezip bana erkence gelin, ve giderken de gidiş yönünde sağda kalan "FLORİUM" (şükrü beyin serasına) ve başka seraya uğrayıp gidebilirsiniz. CemalS ye de gelirken veya giderken de uğrayabilirsiniz. gelirken onu da getirseniz olur. O garibim de mangalsız kalmamış olur.

Florium da kalite çiçekler bulacaksınız.

Güler 07-03-2013 20:19

Sevgili kgursan, gezi programını daha tam netleştirmedik. Arkadaşlar önce araba işini halletsinler, sonra beraberce gezi programını yaparız.

Tabii neden olmasın? Konuşuruz.

ykaya194 07-03-2013 20:41

1- Güler
2- YeniGine
3- Ankstel
4-günebakan ve ailesi
5-ykaya194

Nevzat 07-03-2013 20:46

1- Güler
2- YeniGine
3- Ankstel
4-günebakan ve ailesi
5-ykaya194
6- Nevzat

cemal.S 07-03-2013 22:32

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi kgursan (Mesaj 1115508)
aaa yazdığım mesaj kayboldu!!
Bursadan gelecekler e ben yardımcı olabilirim , benim yerim bursa yolu üzerinde. Fakat gurup topçulardan, karamürsel tarafında seraları gezip, "Sondurak" bana gelecekler galiba...

Güler hanım; şöyle olabilir mi acaba?: Gelirken topçulardan geliş yönündeki birkaç serayı gezip bana erkence gelin, ve giderken de gidiş yönünde sağda kalan "FLORİUM" (şükrü beyin serasına) ve başka seraya uğrayıp gidebilirsiniz. CemalS ye de gelirken veya giderken de uğrayabilirsiniz. gelirken onu da getirseniz olur. O garibim de mangalsız kalmamış olur.

Florium da kalite çiçekler bulacaksınız.

Merhabalar...!

Dört gözle bekliyoruz 16 martı. Kızlarımın anası ile sizlere topçular gemi çıkışından ihtibraren kendi aracımızla katılacağız kısmetse. Sizleri karşılamaktan da ağırlamaktan da onur duyarız bahçe için semaveri ayarladık bile yeter ki sizler sağ salim gelin Yalova ya ne demek. Kısmetse o gün hep beraberiz.

Sevgili ALAMANYA LI atla uçağa gel söz Kurtköy de karşılarız sizi de.Ancak bir yanlış anlaşılma var sanırım. Edirne den Cumhur AGANIN ÇİLLİ. Ne yazık ki bende değil sanırım yanlış adrese postalamış Yalova yazacağı na GÖNEN yazmış kanadının üstüne. Anlayan anladı.

Kamil abi sağolsun taşı gediğine koymuş ne diyelim suçlu olan biziz o kadar bayram seyran geçti iki senedir arayıp sormadık büyüğümüzü. Ne dese haklı.
Yarın olmazsa uğrar öperim yanaklarından o affeder beni eminim.

SAYGIYLA.

ykaya194 08-03-2013 09:06

1- Güler
2- YeniGine
3- Ankstel
4-günebakan ve ailesi
5-ykaya194
6- Nevzat
7-Perhan + (belki eşi )

ciroz 08-03-2013 12:47

Selamlar,

Araba' nın güzargahı nasıl olacak ? Anadolu yakası için bir alternatif var mi?
Olmasa da önemli değil, biz Mecidiyeköy' e de gelebiliriz.

ykaya194 08-03-2013 13:08

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi ciroz (Mesaj 1115886)
Selamlar,

Araba' nın güzargahı nasıl olacak ? Anadolu yakası için bir alternatif var mi?
Olmasa da önemli değil, biz Mecidiyeköy' e de gelebiliriz.

Vasıtanın gideceği güzergah;Kalkış Mecidiyeköy,E5 üzeri Göztepe,Kartal,Tuzla,Eskihisar araba vapuru.

ykaya194 08-03-2013 15:30

1- Güler
2- YeniGine
3- Ankstel
4-günebakan ve ailesi
5-ykaya194 + 2 (ziraat müh. namzeti oğlum ve anası)
6- Nevzat
7-Perhan + (belki eşi )

ciroz 08-03-2013 15:44

1- Güler
2- YeniGine
3- Ankstel
4-günebakan ve ailesi
5-ykaya194 + 2 (oğlum ve anası)
6- Nevzat
7-Perhan + (belki eşi )
8- cirozlar ( toplam 2 kişi )

Eğer mümkünse, E-5 Acıbadem Köprüsü altından dahil olabilirsek harika olur.

Sebahattin Sargın 08-03-2013 18:15

Hedera ile bizde orada olacağız o zaman, büyük bir aksilik çıkmazsa :)

1- Güler
2- YeniGine
3- Ankstelra
4-günebakan ve ailesi
5-ykaya194 + 2 (oğlum ve anası)
6- Nevzat
7-Perhan + (belki eşi )
8- cirozlar ( toplam 2 kişi )
9- Hedera
10- Sebo :)

polemos 08-03-2013 18:25

Gelmeyi cok isterdim ama is sebebiyle sehir disinda olacagim. Bir dahaki sefere uygun olursa katilmak isterim

Güler 08-03-2013 20:33

Sevgili sebo, çok mutlu oluruz seni ve Hedera'yı görmekten.

Arkadaşlar, arabamız 17 kişilik. Bu yüzden kati sayıyı belirlememiz gerekir. Belki eşi tabiri açıkta kalıyor.

Güler..... 1 kişi
YeniGine..... 1 kişi
ankstel..... 1 kişi
günebakan ailesi ..... 4 kişi
Nevzat ....1 kişi
Çirozlar... 2 kişi
Perhan..... 1 kişi
ykaya194....3 kişi

Bu durumda toplam 14 kişi olduk.

YeniGine 09-03-2013 00:01

Sevgili günebakan, Sayın Nevzat semtlerinizden Mecidiyeköy'e giderken beni yol üzerinden (Şirinevler, Yenibosna) ya da sizlerin önerebileceği bir noktadan?..

Müjgan Yılmaz 09-03-2013 10:02

Ahhhh,Eskişehir neyse de,Yalovaya gitmeyi ne çok istiyordum,bu ikinci yalova gezisi kaçırma,ezikliği oldu. Umarım ileri tarihlerde ,üçüncü bir gezi planlanır da ben de katılma mutluluğu yaşarim,hele lisiantusları yerinde görme fırsatını kaçırmak iyice yıktı beni:((((((

günebakan 09-03-2013 12:13

Sevgili Yenigine ne yazıkki bizim arabamız yok metrobüsle gideceğiz.

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 22:33.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024