agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/index.php)
-   Agaclar.net Toplantı ve Gezileri (http://www.agaclar.net/forum/forumdisplay.php?f=70)
-   -   Kaktüs-sukulent sohbet toplantısı (17.12.2011) (http://www.agaclar.net/forum/showthread.php?t=25751)

cemo 20-12-2011 22:17

[QUOTE=fatma sunay;890078]Eh ekip hızlı olunca seraya da gidilir balıkçıyada değilmi..QUOTE]
Bu ekip başı fena hızlı Fatmacığım. Bizi aldığı gibi, bir Anadolu ya, bir de Avrupa ya götürdü getirdi.:))
Ben sana hadi gidelim dedim değil mi, bak neler kaçırdın:(

Güler 21-12-2011 09:57

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi fatma sunay (Mesaj 890078)
Alacağınız olsun seraya gidip ordan Ereğli'ye gidecektiniz ama sesiniz balıkçıdan geldi. Hemde tekrar bu tarafa geçerek.

Eh ekip hızlı olunca seraya da gidilir balıkçıyada değilmi..

Afiyet olsun hepinize...

Sizi de götürürüz sevgili fatma sunay, yeter ki sizler buyrun.

Kiraz 21-12-2011 10:04

Benim de aklıma geldi gelecekte bir balıkçı toplantısı :)

Güler 21-12-2011 12:49

Neden olmasın? Kendi mekânımız gibi rahat hareket ederiz. Maşınganın üzerinde ekmeklerimizi de kızartırız.

Eser İlhan 21-12-2011 13:05

Harika fikir. Ben de üzüldümdü "fener balığı kavurması"nı kaçırdığıma. Telafi etmek isterim doğrusu ;)

cemo 21-12-2011 13:05

Biraz ara verin a dostlar, aklımız kalır sonra gelemezsek:))

Maşıngada kızaran ekmeğin lezzeti de, kokusu da harikaydı. Selen e teşekkürler, elleriyle kızarttı bize ekmekleri.

Müjgan Yılmaz 21-12-2011 14:03

4 Eklenti(ler)
Eklenti 260691

Eklenti 260692

Eklenti 260693

Eklenti 260694 Nihayet fotoğrafları ayarladım,hepinizden gecikme özrü diliyorum..

Müjgan Yılmaz 21-12-2011 14:10

3 Eklenti(ler)
Eklenti 260695

Eklenti 260696

Eklenti 260697
Bakarmısınız,gezdik eğlendik üstüne üstlük bilgilendik,her iki dost da özveriyle tüm bildiklerini aktarmaya çalıştılar bir kez daha teşekkür ediyoruz.
Ya bu iki güzel hanıma ne dersiniz,Hozat ın yeni kreasyonu nun tanıtımın da,zenfree yardımcı oluyor.
Kardeş tüm yetenekleri de kendiniz de toplamayın yani, ayıp oluyor...

Müjgan Yılmaz 21-12-2011 14:49

Sevgili Selen,Güler i site ye kazandırdığın için ilk teşekkürümü iletiyorum,gerisi oscar töreni teşekkürü olacağı için,hayal gücüne bırakıyorum.İyiki Türkiye ye geldin.Sevgili Adalet,uzakta da olsan hep yanımızdasın,öyle değil mi Sedefcim?Nevsune,Feriha sizleri tanımak ne güzel..Muhteşem anlatımları ile edebiyatçımız Hozat,zarif Zenfree....
Cemo ,Alcen, Eşimin Sevgili hemşerisi Fatma Sunay ve ağabeyi,dünya tatlısı Satı,Yücel Canpolat ,Manolya süper grub.Cemo ve Alcen den uzak durun sevimli esprileri ,gülmekten grubu perişan etti .Dansel,Kuyrukk ,Vildan Sönmez,Günebakan ilk kez bir arada olmamıza rağmen yıllardır birlikte gibiydik değil mi?
Yener T.ve zarif eşi ne hoş sohbetler di.Tüm centilmenliği ile Osman 45 ,her sorumuzu sabırla yanıtlayan Sevgili Ankstel .Böyle keyifli toplantılar da tekrar görüşmek dileğiyle...

zenfree 21-12-2011 19:22

Müjgan Hanım size teşekkür ederiz. Her iki mekanda da çok rahat ettik ve çok memnun kaldık.:)

ankstel 25-12-2011 10:35

Lipsos gecesi

5 Eklenti(ler)
Gündüz yapılan Kaktüs-sukulent sohbet toplantısından sonra ağaçlar netin gençlerinin akşam toplantısı vardı lipsos gecesi adı adlında çok güzel bir gece oldu. bol bol güldük herkes bir harikaydı hele oğuz beyin fıkraları bir başkaydı.
Bu güzel geceden birkaç kare paylaşmak istedim geç oldu ama Ömer kardeşimin resimleri bana bir haftalık gecikmeyle yollaması. Resimler için teşekkürler Ömer kardeşim

Güler 25-12-2011 11:13

Ne güzel bir başlangıç olmuş, ellerine sağlık ankstel.

fatma sunay 25-12-2011 19:30

Sevgili Güler hanım ekip hazır vaziyette senden komut bekliyoruz. Balık olsun da ne balığı olursa olsun hepsine varım.

Müjgan'cığım canım benim gerçekten çok güzel organize etmiştiniz. Senin yorgunluğun herhalde birkaçgün sürmüştür. Hakkını helal et hepmizle tek tek ilgilendin. Kendi adıma çok zevk aldım ve çok eğlendim tekrar teşekkürler.

Sayın ankstel afiyet olsun neşeniz daim olsun çok güzel dostluk tablosu.

Manolya_ 25-12-2011 22:08

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi ankstel (Mesaj 891508)
Gündüz yapılan Kaktüs-sukulent sohbet toplantısından sonra ağaçlar netin gençlerinin akşam toplantısı vardı lipsos gecesi adı adlında çok güzel bir gece oldu. bol bol güldük herkes bir harikaydı hele oğuz beyin fıkraları bir başkaydı.
Bu güzel geceden birkaç kare paylaşmak istedim geç oldu ama Ömer kardeşimin resimleri bana bir haftalık gecikmeyle yollaması. Resimler için teşekkürler Ömer kardeşim

Sayın Agaçlar Net'in gençleri,
En kötü gününüz böyle olsun.
Her daim neşeniz bol olsun
Saygılarımla

Güler 26-12-2011 08:51

Sevgili fatma sunay, siz ne zaman hazır olursanız bana bir işaret verin. Balıkçı bizim eve çok yakın, yemek yapamadığım zamanlar da benim için adeta kurtarıcı oluyor.

Geçen gün mini bir grup olarak da gittik, balıkçı arkadaşlar da öğrendiler artık agaclar.net'i.
Her gittiğimizde agaclar.net'liler nasıllarlar diye soruyorlar. :p

ankstel 26-12-2011 09:12

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Manolya_ (Mesaj 891671)
Sayın Agaçlar Net'in gençleri,
En kötü gününüz böyle olsun.
Her daim neşeniz bol olsun
Saygılarımla

Sayın asuman hanım güzel temmenileriniz için şükranlarımı sunarım. Bu vesile ile yılın bu son haftasında sizin ve ailenizin 2012 yılının candan kutlar sağlıklı ve bol kazançlı bir yıl dilerim.

sevgi ile kalın

ankstel 26-12-2011 09:16

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Güler (Mesaj 891515)
Ne güzel bir başlangıç olmuş, ellerine sağlık ankstel.

Sayın Moderatörüm beğeniniz ve desteğiniz için şükranlarımı sunarım. Bu vesile ile yılın bu son haftasında sizin ve ailenizin 2012 yılının candan kutlar sağlıklı ve bol kazançlı bir yıl dilerim.

En derin saygılarımla

Güler 26-12-2011 09:24

Teşekkür ederim.

http://www.agaclar.net/forum/uyeler-...iyor/22937.htm

Müjgan Yılmaz 26-12-2011 13:27

Sevgili Güler,
Şaka bir yana Adalet gitmeden,fener kavurmasından mutlaka yedirmeliyiz,canım benim yap bir organizasyon(pilav üstü kuru der gibi oldu amaaa)...

tturt 27-12-2011 07:25

Paylaşım ve organizasyon için teşekkürler Sayın Ankstel gerçekten çok keyifli bir geceydi. Bol sohbet ve kahkaha vardı.

Diğer organizasyonlarda harikaymış, siz dostları gülen yüzlerinizle keyif içinde görmek çok güzel. Bu topluluğun en kötü günleri böyle olur inşallah.

Tüm dostlara sağlık içinde bol organizasyonlu, bol kahkahalı yıllar temenni ediyorum.

Manolya_ 27-12-2011 13:08

Yeni Yıl

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi ankstel (Mesaj 891764)
Sayın asuman hanım güzel temmenileriniz için şükranlarımı sunarım. Bu vesile ile yılın bu son haftasında sizin ve ailenizin 2012 yılının candan kutlar sağlıklı ve bol kazançlı bir yıl dilerim.

sevgi ile kalın

Sayın ankstel Bey,
Yeni yıl dilekleriniz için teşekkür ediyorum. Çok incesiniz.
Madem Yeni (yıl),
Her yeni olan şey güzeldir.
Yeni yılın size ve ailenize, yüreğinizdeki tüm dileklerin gerçekleşmesi ve yeni güzellikler getirmesini temenni ediyorum.
Daha nice sağlıklı yıllara. . .
Saygılarımla

Adalet Yağcı 27-12-2011 19:02

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Müjgan Yılmaz (Mesaj 891858)
Sevgili Güler,
Şaka bir yana Adalet gitmeden,fener kavurmasından mutlaka yedirmeliyiz,canım benim yap bir organizasyon(pilav üstü kuru der gibi oldu amaaa)...

Sevgili Müjgan'cığım, kovsanız da dövseniz de daha bir buçuk ay buradayım, tekrar bir araya geleceğiz inşallah.
Güler'le ben de konuştum, o da ancak yılbaşından sonra müsait olacağını söylemişti.
Belki sevgili dostlarımızdan bizlere katılmak isteyenler de olur, harika bir gün çalarız yine felekten :D

günebakan 27-12-2011 19:10

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Adalet Yağcı (Mesaj 892368)
Sevgili Müjgan'cığım, kovsanız da dövseniz de daha bir buçuk ay buradayım, tekrar bir araya geleceğiz inşallah.
Güler'le ben de konuştum, o da ancak yılbaşından sonra müsait olacağını söylemişti.
Belki sevgili dostlarımızdan bizlere katılmak isteyenler de olur, harika bir gün çalarız yine felekten :D

Evetttt Adalet ablaya katılıyorum:)

Adalet Yağcı 27-12-2011 20:14

Alıntı:

Evetttt Adalet ablaya katılıyorum
Tamam o zaman, yılbaşından sonra bir program yaparız :)

ahmet2806 18-03-2012 07:17

Ankstel, :) resimleri nihayet buldum, çok güzel bir buluşma, hem moderatörü, hem katılanları, hem de sizi tebrik ederim. Ama 2011 in son ayından bu yana hareket gözükmüyor. Niye diye merak ettim.

ankstel 18-03-2012 11:50

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi ahmet2806 (Mesaj 927273)
Ankstel, :) resimleri nihayet buldum, çok güzel bir buluşma, hem moderatörü, hem katılanları, hem de sizi tebrik ederim. Ama 2011 in son ayından bu yana hareket gözükmüyor. Niye diye merak ettim.

Ahmet Bey hoş geldin. Aramıza
Yaşasın kaktüs ve sukkulent dostlukları

ankstel 12-06-2012 17:10

Uzun bir aradan sonra.

4 Eklenti(ler)
Uzun bir aradan sonra ağaçlar netin Hızlı kameramanı ve eski magazin muhbiri Ömer beyle görüştük

Eminönü hamdi’de buluştuk bol dostlardan Osman abi, zeki abi, oğuz abi aradık hatırlarını sorduk dostlardan bahsettik biralama yaptık. Hızımızı alamadık kalamar yemek için köprüye gittik. Ortam çok güzeldi keşke tüm dostlar burada olsa dedik.

Tabi kalamarla birlikte rakıya geçtik geçenin ilerleyen saatlerinde Cuma günü Yalova ve oradan da sayın modülatörüm güler hanımın bahçesini ziyaret edeceğiz akşamda ordayız sabahlar olmasın artık:D

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 03:23.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024