agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/index.php)
-   2007 (http://www.agaclar.net/forum/forumdisplay.php?f=154)
-   -   Fotoğraf Yarışmaları : Işık vurmuş yapraklar [Ağustos 2007] (http://www.agaclar.net/forum/showthread.php?t=5344)

malina 03-08-2007 10:47

Fotoğraf Yarışmaları : Işık vurmuş yapraklar [Ağustos 2007]

Ağustos yarışma konumuz : Işık vurmuş yapraklar

Bu yarışmaya sadece bir fotoğrafla katılabilirsiniz. Birden çok yükleyenlerin, ilk yükledikleri fotoğraf esas alınacak diğerleri silinecektir. Bu duruma düşmemek için, fazla fotoğraflarınızın kategorisini değiştirebilirsiniz...

Forumda en az 5 mesajı olmayanların fotoğrafları yarışma dışı kalmaktadır.

Fotoğrafınızı galeride Bu ayın yarışması (Işık Vurmuş Yapraklar) bölümüne ekleyebilirsiniz.

agaclar.net yarışma kuralları

ysndk 09-08-2007 17:39

mevsim farkediyor mu acıba?

malina 09-08-2007 17:49

Mevsim farketseydi, konu adı yazılırken bu belirtirdi...

Sonbaharda ışık vurmuş yapraklar olurdu mesela :)

malina 10-08-2007 07:01

Buraya, yarışma ile ilgili sorusu olanlar dışında yazılmamasını rica ediyoruz.

editoor 18-08-2007 23:48

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi malina (Mesaj 137521)
Ağustos yarışma konumuz : Işık vurmuş yapraklar

Bu yarışmaya sadece bir fotoğrafla katılabilirsiniz. Birden çok yükleyenlerin, ilk yükledikleri fotoğraf esas alınacak diğerleri silinecektir. Bu duruma düşmemek için, fazla fotoğraflarınızın kategorisini değiştirebilirsiniz...

Forumda en az 5 mesajı olmayanların fotoğrafları yarışma dışı kalmaktadır.

Fotoğrafınızı galeride Bu ayın yarışması (Işık Vurmuş Yapraklar) bölümüne ekleyebilirsiniz.

agaclar.net yarışma kuralları

ben bu forumda yeniyim fotoğrafları size nasıl ulaştıracağız...

turuncu 19-08-2007 19:57

merhaba

bi sorum olacaktı fotograf yarışmalarında siyah beyaz çekim kabul ediyormusunuz??:confused:

aybala 20-08-2007 08:34

Evet, yarışmaya siyah-beyaz fotoğrafla katılabilirsiniz.

t.kıvanç 20-08-2007 09:40

Biz de bir fotoğraf yükledik bu ayın yarışması bölümüne .Herkese başarılar dileriz.

turuncu 20-08-2007 20:47

teşekkürler

teşekkür ederim

t.kıvanç 21-08-2007 08:05

Bu ay yine birbirinden güzel fotoğraflar karşımızda..

t.kıvanç 23-08-2007 07:36

Daha bir hafta süre var. Belki daha GÜZEL FOTOĞRAFLAR DA yüklenebilir.

aybala 27-08-2007 08:21

Yarışmaya fotoğraf eklemek için son 5 gün. Yarışmaya birden fazla fotoğrafla katılan arkadaşların yarışma dışı fotoğraflarını ilgili diğer kategorilere taşımasını, mesaj sayısı 5 den az olan katılımcıların ise forum sayfalarına uğramalarını rica ederiz.

aybala 27-08-2007 09:07

Sitenin amaçlarını ve öncelikli konularını şimdilik kimseye hatırlatmaya gerek görmüyorum. Bu amaçlarla birlikte sitede olmazsa olmazlarımızın başında Türkçenin doğru kullanılması geliyor. Bu yüzden size yapılan uyarı ya da yönlendirlemeleri göz ardı etmemenizi ve bu yönde bir çaba göstermenizi bekliyoruz. Bu bir site kuralı.

Fotoğraf yarışmalarında üst düzey fotoğraf bilgisi ve çekim tekniklerine hakim olmak gibi bir kuralımız ise yok. Göze hoş görünen ve belli bir kalitenin üzerindeki tüm fotoğrafları yarışma kuralları dahilinde galeriye kabul ediyoruz.

Bu yüzden eleştirilerimizin ve birbirimizle diyaloglarımızın yapıcı ve nezaket kuralları dahilinde olmasına ve uslubumuza lütfen dikkat edelim.

malina 28-08-2007 08:38

Arkadaşlar, yorumlarınızı fotoğrafların altında yapmalısınız, burada değil. Devam eden bir yarışmanın ortasında beğenilerinizi dile getirmek de neyin nesi? Böyle bir geleneğimiz yok. Burası yarışma konusunun duyurusu, net olmayan konular varsa onların sorulması ve yarışmanın sonuçlarının açıklanması için kullanılıyor.

Henüz fotoğraf yüklememiş yeni bir üye olsanız, şu fotoğraflar da çok güzel, aman bence de çok güzel gibi yazışmaların yapıldığı bir yarışmaya fotoğraf yüklemek içinizden gelir mi? Şike var sanacak...

Bunu başlatan arkadaş 15 gün foruma yazamayacak. Umarım devam etmez.

blondy 28-08-2007 19:09

Özür Dilerim.

Hepinizden özür dilerim.
Ama sanırım yanlış anlaşıldım. :(
Ben polemiklere bir yanıt veya tavır olarak favorilerimi belirtmemiştim. Yarışmanın bitişine 3-4 gün kala bunu açıklamış olmamın da sakıncalı veya saygısızlık olarak adlandırılması beni üzdü. Geçen ayki yarışmada favorilerimi belirtme de gecikmiş ve süreyi kaçırmıştım. Yanlış anımsamıyorsam da forumda yarışma başlığı altında belirtilmişti beğeniler. Bu ay beğenilerimi belirtmek zamanı kaçırmamak adına tercihlerimi belirtmiştim. Ama ne yazık ki farklı boyutlara çekildi.
Yine de hatalıysam tüm üyelerden ve yarışmacı arkadaşlardan özür dilerim. Benim beğenilerim bu tavır ve düşüncelere rağmen değişmeyecektir.

Teşekkürler

malina 28-08-2007 19:17

Yarışmaların bazılarını üyelerin oylarıyla belirliyoruz. Sanırım bu yüzden bir karışıklık oldu.

O zaman bile yarışmaya fotoğraf gönderimi bittikten sonra fikirlerini belirtiyorsunuz, devam ederken değil...

t.kıvanç 30-08-2007 18:18

Tam elli fotoğraf olmuş.Yarışma sonucunu merakla bekliyorum.

blondy 31-08-2007 21:01

Yarışma sonuçlarının hangisinin üyeler, hangisinin jüri tarafından belirlendiğini belirten bir ibare göremedim yarışma duyurularında. belki de çok sık siteyi ziyaret edemediğimden kaçırıyorum bu tür bilgileri.

malina 01-09-2007 07:29

Daha önce oy kullanan biri olarak, yarışma başlıklarına bakmanız gerektiğini biliyor olmalısınız. Bir yarışmayla ilgili her şey; yani konusu, (varsa) oylaması, sonuçları vs. o yarışmaya ait başlık altında yer alıyor.

Başka nerede duyurulmasını istiyorsunuz?

turuncu 02-09-2007 13:17

Yarışma sonuçları ne zaman açıklanacak merak ediyorum doğrusu?

anilozer112 02-09-2007 16:03

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi turuncu (Mesaj 148832)
Yarışma sonuçları ne zaman açıklanacak merak ediyorum doğrusu?

» Yarışmalar, ayda 1 kez yapılır. Ayın ilk günü başlar, 30-31. gün sona erer.

» Yarışma sonuçları, 5 gün içinde forumda, Yarışmalar bölümünde açıklanır. Yarışmaya katılanlar, sonuçları takip etmekle yükümlüdür.

malina 02-09-2007 16:33

Niye kuralları okusun ki, burada sorar; daha kolay :)

VforVENDETTA 04-09-2007 18:11

Bu ay çok uğraştım, bu yarışmaya katılabilmek için, sürekli gözlerim yapraklardaydı, ha ışık vurdu ha vuracak şeklinde, ama geç kaldım. Ben ancak fotoğrafımı bugün çekebildim. Bu da sanırım bu yarışmadan diskalifiye olma sebebim olacak. Lütfen kusura bakmayın, bu yarışmanın konusu öyle hoşuma gitti ki, gerçekten öyle çok uğraştım ki kıyamadım çektiğim fotoğrafa, aranızda olmak istedim. Bu durumda samimiyetle ekliyorum ki kurallara uygun davranmadığımdan dolayı yarışma dışı olarak sayabilirsiniz. Hoşçakalın

malina 04-09-2007 19:49

Ağustos ayı (Işık Vurmuş Yapraklar) yarışma sonuçları;

Alfabetik sırayla...

http://www.agaclar.net/galeri/files/...97-1_thumb.jpg
arkadhia

http://www.agaclar.net/galeri/files/...prak_thumb.jpg
aseven
www.fotofanclup.com platin üyelik

http://www.agaclar.net/galeri/files/...arma_thumb.jpg
kuru.umit

http://www.agaclar.net/galeri/files/...54-2_thumb.jpg
mbilen
Doğada Fotoğrafçılık / Mark Gardner, Art Wolfe

http://www.agaclar.net/galeri/files/...rpaq_thumb.jpg
timur_tahsin

ayrıca sihirli tablet isteyen yarışmacı üyemiz; d.e.b.i. nin ödülleri sponsorlarımıza bildirilmiştir.

Ağustos ayı fotoğraf yarışması sonuçları yukarıdaki gibidir. Katılan tüm arkadaşlara teşekkür ederiz. Kazananları tebrik ediyoruz.

Ödüllerinizi buradan seçebilirsiniz.

Ödül seçerken bir iki şeye dikkat etmemiz gerekiyor. Bunun için lütfen kuralları okumayı unutmayın :)

Sebahattin Sargın 04-09-2007 19:56

Kazanan arkadaşlarımı can-ı gönülden tebrik ediyorum ;)

Buket Aknar 04-09-2007 20:08

Kazananları tebrik ediyorum. Ellerinize sağlık.

kuru.umit 04-09-2007 20:42

Ağustos ayı fotoğraf yarışmasını kazandığımı öğrenmiş bulunuyorum. Ödüllerin en güzeli ve teşvik edici olanını, hem fotoğrafa yorumları ile katılan arkadaşlarım ve hem de sevgili jüri üyeleri takdirleri ile vermiş bulunuyorlar. Bu nedenle manevi ödülüm için teşekkür ediyorum. Dr. Ümit Kuru

blondy 04-09-2007 21:38

Tebrikler

Kazanan arkadaşları kutluyorum.

anilozer112 04-09-2007 21:54

Tebrikler arkadaşlar.

turuncu 04-09-2007 22:49

Kazanan arkadaşları kutluyorum gerçekten:)

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 18:26.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024