agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Kaktüs ve Sukulentler > Üyelerin Kaktüs ve Sukulentleri
(https)

Beğeni Düzeni1420Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 05-06-2010, 13:12   #31
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 04-12-2008
Galeri: 70
Sevim ablacım kaktüs sayfan hayırlı olsun. Kaktüslerinin hikayesini okumak çok keyif vericiydi. Devamını bekliyoruz zamanla...

Faruk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-06-2010, 14:19   #32
Ağaç Dostu

Vildan Sönmez's Avatar

Giriş Tarihi: 01-08-2005
Galeri: 1126
Sevim Hanım sağlık mutluluk ve en güzel çiçekler sizin olsun.

Eklenen Resimler

Vildan Sönmez Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-06-2010, 15:13   #33
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Giriş Tarihi: 11-12-2008
Galeri: 6
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Faruk Mesajı Göster
Sevim ablacım kaktüs sayfan hayırlı olsun. Kaktüslerinin hikayesini okumak çok keyif vericiydi. Devamını bekliyoruz zamanla...
Teşekkür ediyorum sevgili Faruk, devam edecek inşallah

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Vildan Sönmez Mesajı Göster
Sevim Hanım sağlık mutluluk ve en güzel çiçekler sizin olsun.
Vildan Hanım teşekkürler. Hepimiz için, ailelerimiz sevdiklerimiz için, sağlık ve huzurla

Fotoğraf çok güzel. Güzel dilekleriniz için teşekkür ettikten sonra benim yılanın başına dikildim. Ayıp ayıp bir çiçeğin bile yok diyerek. Bakalım dinleyecek mi))

Düzenleyen sevim.K : 14-04-2011 saat 14:08
sevim.K Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-06-2010, 18:42   #34
Ağaç Dostu

günebakan's Avatar

Giriş Tarihi: 09-09-2008
Geçenler de bu güzelliklere yorum yazmıştım diye biliyorum ama bakıyorum yok neyse tekrar yazayım hepsi de birbirinden güzel Sevgili Asumanın dediği gibi "Hele şükür bu güzellikleri de gördük" ama bize yetmez daha isteriz

Ayrıca doğum gününüz kultu olsun Sevim hocam.

günebakan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-06-2010, 23:57   #35
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Sevgili günebakan teşekkürler Geçenlerde "asuman" için yazmıştın evet. O zaman bu sayfa yoktu. Şimdi diğerleri de var gördüğün gibi. Hepsine "çok güzelsiniz" diyoruz değil mi küsüp darılmasınlar

Eski 06-06-2010, 00:10   #36
Ağaç Dostu

oki_1655's Avatar

Giriş Tarihi: 29-04-2009
Hocam 1-2 gündür giremiyordum siteye sürpriz oldu banada.Hayırlı olsun sayfanız.Tüm güzelliklerinizi paylaşın buradan.
Bu arada şuan Bursa dayım ve telefonunuz ajandamda kalmış o da Kütahya da.Geç kaldım arayamadım farkındayım ama doğum gününüzü gecikmelide olsa kutluyorum.
Nice sağlık dolu, mutlu, huzurlu ve bol çiçekli yaşlara.

oki_1655 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-06-2010, 06:25   #37
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi oki_1655 Mesajı Göster
Geç kaldım arayamadım farkındayım ama doğum gününüzü gecikmelide olsa kutluyorum.
Nice sağlık dolu, mutlu, huzurlu ve bol çiçekli yaşlara.
Geç ne demek oki teşekkürler güzel dileklerin için Ben de kendim için, sevdiklerim için aynı güzellikleri diledim, sevgiler

Eski 06-06-2010, 06:49   #38
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Geçenlerde koçtaşa gittiğimizde sardunyalara baktım şansıma istediklerimden yoktu. Kaktüslere yöneldim. Kızım da benimle baktı. Bilgisayar masasına koyacağım onun için bakıyorum diyerek. İki üç tane kaktüs seçtik maalesef birini kurtaramadık eve döndükten sonra. Siyah bir benek hızla yayıldı Kızımın kendine ayırdığı şimdilik güzel, yerini de yadırgamadı. Koçtaştan iyi bakılıyorum demiştir kendince

Eklenen Resimler

ykolko, Denizardacan ve hira beğendi.
Eski 06-06-2010, 07:02   #39
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Kim bu dağınık saçlı güzel diyesi geliyor insanın. Rasgele uzamış dikenlerine baktığı zaman. Bu güzel şeye sahip olmamı sağlayan sevgili arkadaşım, teşekkürler

Eklenen Resimler

Düzenleyen sevim.K : 07-06-2010 saat 15:32
Eski 06-06-2010, 08:50   #40
Ağaç Dostu

PlentyPlant's Avatar

Giriş Tarihi: 10-05-2009
Galeri: 21
Doğum gününüz (üç gündür giremediğim için farketmedim) ve yeni doğan sayfanız için yürekten kutlarım. Güzel bir sürpriz oldu bize. Ellerinize sağlık.

sevim.K beğendi.
PlentyPlant Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-06-2010, 09:14   #41
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Teşekkürler teşekkürler bir usta daha ziyaret etmiş benim minik dostlarımı

Yaş aldıkça daha bir başka bakıyor insan hayata. İstekler farklılaşıyor, beklentiler, özlemler. Bu yıl sağlık ve huzur diledik biz, kendimiz ve tüm sevdiklerimiz için

Eski 06-06-2010, 09:39   #42
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Stapelialar baş köşe çiçeklerim olacak bu gidişle Bu koca saksı dolusu gelişmiş çiçeğe sahip olmamı sağlayan sevgili arkadaşım teşekkür ediyorum size. Umarım yakında bol bol çiçeklendiğini de görürüz

Eklenen Resimler

Eski 06-06-2010, 14:46   #43
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 04-02-2008
Sevim Öğretmen'e Konu başlığınıda devamlılıklar dileğimle.

Sevim Öğretmen,Ağaçlar netteki paylaşımlarınızın boyutunu genişletmenizden dolayı sizi candan yürekten kutluyorum, bitkiler konusunda ki Kaktüs ve sukulentler sizin ilgilerinizle daha iyi bir paylaşımlar yaratılacağı inancı taşımaktayım.

Epsody'inin bahçesine gösterdiğin ilgilerine her zaman minnettar kalmışımdır, doğal özlemlerinin bitkilerinle beraber yaşayarak size sonsuz mutluluklar dilerken, zaman buldukça sizin başlığınızdaki bitkilerinizi izleyerek, bitkilerinizin toprak istekleri ve besin isteklerini karşılamada elimden gelen paylaşımları göstereceğimden emin olabilirsiniz, sevgiyle kalınız Saygılarımla.

epsody Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-06-2010, 15:34   #44
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Harikasınız epsody teşekkürler Bir doğa dostu ziyaret etmiş sayfamı ne güzel. Zaman zaman yine yazdıklarınızı okuyor elimden geldiğince notlarımı alıyorum. Yine yararlanacağım kuşkunuz olmasın.

Ağaçlar net. teki kaktüs ve sukulent bahçemin - bahçem diyeyim izninizle- sürekliliği şu an sahip olduklarımdaki gelişmeleri paylaşmak; kendime yeni kaktüs ve sukulentler kazandırmakla olabilir ancak.

Burada kaktüs ve sukulent dostlarıyla paylaşımlar ile küçücük bütçemden ayırabildiklerim destek olacaklar bana bundan sonra

Eski 06-06-2010, 16:38   #45
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Kızlarla balkondayız. "Şu çirkin şeylere bakar mısınız" dedim. Hemen bir savunma

- Hiçte çirkin değil. Hem çiçeğini görmüştüm çok güzel

Bulaşıcı galiba

Bana bu güzelleri kazandıran sevgili arkadaşım teşekkürler. Umarım çiçeklendiğini de görürüm

Tabii bu arada adlarını unuttuğumu üzülerek söyleyeceğim kaktüs ve sukulentlerimin adlarını yazarsanız sevgiyle teşekkür ederim ve bir daha unutmam

Eklenen Resimler

Düzenleyen sevim.K : 14-04-2011 saat 14:11
Eski 06-06-2010, 16:46   #46
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Tutarlar mı tutmazlar mı endişesiyle bir saksıya iki üç tane diktim. Bir iki kaybın dışında tuttular ve yavaş yavaş büyümeye başladılar

Dördüncü fotoğrafın arkasında aloe veram var. O kadar minicikti ki bir süre öylece kıpırtısız bekledi saksıda. Büyümeyecek galiba diye üzüldüm kocaman bir saksı dolusu aloe verayı yavrularıyla birlikte kaybettikten sonra onu da kaybetsem çok üzülürdüm. Canlandı minik minik yaprak verdi. Artık kendisine özel saksıyı hak ediyor))

Eklenen Resimler

Eski 06-06-2010, 20:54   #47
Ağaç Dostu

fund@'s Avatar

Giriş Tarihi: 27-04-2010
Galeri: 7
merhabalar,
kaktüsleriniz çok güzel sevim hanım, güle güle büyütün..Stapelialar benim de çok ilgimi çeken çiçeklerin başında geliyor...bol çiçek açtıkları günleri görürsünüz inşallah..forumda yeni olduğumdan yavaş yavaş tanıyorum üyeleri..aynı mesleği paylaşmamız, aynı havayı solumamız size karşı bir sempati oluşturdu bile...yeni kaktüs paylaşımlarınızı bekliyorum

sevim.K beğendi.
fund@ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-06-2010, 05:05   #48
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Teşekkürler funda hanım hem sayfama hem foruma hoşgeldiniz. Zaman içerisinde paylaşımlar arttıkça forumda daha keyifli zamanlar geçireceksiniz inanıyorum çok güzel paylaşımlarınız olacak. Ufak tefek birikimler işte benimki Sevgiler

Eski 07-06-2010, 15:47   #49
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Bir sukulent daha Yine teşekkürlerimi ileteyim bu güzellikle tanıştıran arkadaşıma. Şimdilik üç dört arkadaş birlikte duruyorlar. Arkasında bir başka crassula Ama en arkada görüneni bilmiyorum

İkinci fotoğrafta kırmızı daire içine aldığım Aeonium Arboreum' un minicik gövdesi. Yaprakları döküldü küçücük bir gövde kaldı sanırım bir daha hiç büyümeyecek diye yakınıyorum sürekli. Şimdiye kadar hiç kulak asmadı. Berduraydan geldiği zaman çok mutlu olmuştum.Umarım büyür ve sevindirir beni

Crassula Falcata
Crassula Perforata

Eklenen Resimler

Düzenleyen sevim.K : 14-04-2011 saat 14:17
Eski 09-06-2010, 12:29   #50
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Truncu çiçekli kalanşomda minik bir çiçek yakaladım Diğerlerinde henüz bir tomurcuk yok.

Eklenen Resimler

Eski 09-06-2010, 12:34   #51
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Bu benim geçen yıl çelik köklendi ama bir türlü filizlenmiyor diye yakındığım paşakılıcı. Tembel şey bahara doğru filizendi. Dikerken niyet tutmayı unuttuğum için olabilir belki Nasıl olsa özel bir niyeti yok demiş olmalı
Saksının kenarında köşesinde sukulent yaprakları var. Köklensinler diye bekliyorlar.

Eklenen Resimler

Eski 09-06-2010, 13:07   #52
Ağaç Dostu

emrezgi's Avatar

Giriş Tarihi: 31-05-2009
Sevgili öğretmenim yine bütün güzellikleri sergilemişsiniz bizlere hepsi birbirinden güzel görünüyor sanırım yavaş yavaş bana da bulaşıyor kaktüs hastalığı buralarda fazla dolanıyorum güzellikleri gördükçe bende istiyorum bu güzellerden yeni sayfan hep çiçekli ve dikenli olsun

emrezgi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-06-2010, 13:18   #53
Ağaç Dostu

Güngör Salman's Avatar

Giriş Tarihi: 14-08-2008
Galeri: 17
Sevgili Sevim.K, hepsi çok güzel ellerinize sağlık.

Güngör Salman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-06-2010, 15:29   #54
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güngör Salman Mesajı Göster
Sevgili Sevim.K, hepsi çok güzel ellerinize sağlık.

Güngörcüm teşekkür ediyorum ufacık tefecik şeyler işte karınca kararınca toparlayabildiklerim Güzel bir kaktüs ve sukulent köşesi oluşturmaya çalışacağım elimden geldiğince

Eski 09-06-2010, 16:21   #55
Ağaç Dostu

Sevgi Durul's Avatar

Giriş Tarihi: 02-08-2009
Galeri: 765
Sevgili Sevim öğretmenim, sayfanız hayırlı olsun. Kaktüs sevgisi de başka bir şey herhalde. Hepsi çok güzeller, anlatımınız çok güzel.Nerede bir yazınızı görsem okumadan geçmiyorum. Bazen duygu ve düşüncelerime tercüman oluyorsunuz. Elinize, yüreğinize sağlık. Sevgiler...

Sevgi Durul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-06-2010, 23:10   #56
Ağaç Dostu

emrezgi's Avatar

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim doğanın kıymetini bilen herkes hep daha iyilerine sahip olsun. Hiç merak etmeyin Sevim Hanım uygun olduğum zaman kendime bir kaktüs köşesi yapmak istiyorum o zaman bende kaktüs kardeşliğine katılacağım şimdilik elimde birkaç saksı kalanchoe, bi saksı stapelia (henüz kendini yeni topluyor), bi saksıda adını bilmiyorum ama bu ara tomurcuğunu büyütmekte olan dikenli bir kaktüsüm var (çiçeğini açtığı zaman kendi sayfam olmadığı için izin verirseniz burada paylaşmak isterim) Sevgilerle...

Eski 09-06-2010, 23:58   #57
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Teşekkür ediyorum Sevgi öğretmenim teşekkürler. Elimden geldiğince, anlatabildiğimce arada bendeki "iz" lerini paylaşarak tanıtmak istedim sizlere. yardımcımın çeşitli otlar dediği sedumları, benim etli şeyler veya dikenli güzeller dediğim kaktüs ve sukulentleri

Bende sizin bahçenizi ilgiyle izliyorum, sevgiyle

Eski 14-06-2010, 23:34   #58
Ağaç Dostu

emrezgi's Avatar

Sevgili Sevim Hanımın izniyle bu saatte bana sürpriz yapan adını bilmediğim kaktüsümün resimlerini yayınlıyorum sabah daha güzel fotoğraflarını çekerim çok mutluyum

Eklenen Resimler

Eski 14-06-2010, 23:38   #59
Ağaç Dostu

Fatih's Avatar

Giriş Tarihi: 14-12-2008
Galeri: 66
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi emrezgi Mesajı Göster
Sevgili Sevim Hanımın izniyle bu saatte bana sürpriz yapan adını bilmediğim kaktüsümün resimlerini yayınlıyorum sabah daha güzel fotoğraflarını çekerim çok mutluyum
Sevgili Emrezgi kaktüsünüz echinopsisEn güzel çiçek resmini sabah 7,5-8 gibi çekebilirsiniz.Benim açan kaktüsüm öğleye yaklaşırken solmuştu en iyi fotoyu 7,30-8 gibi çekebilmiştim.

Fatih Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 15-06-2010, 09:19   #60
Ağaç Dostu

emrezgi's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Fatih Mesajı Göster
Sevgili Emrezgi kaktüsünüz echinopsisEn güzel çiçek resmini sabah 7,5-8 gibi çekebilirsiniz.Benim açan kaktüsüm öğleye yaklaşırken solmuştu en iyi fotoyu 7,30-8 gibi çekebilmiştim.
Sevgili Fatih cevabın için çok teşekkür ederim sayenizde adını öğrenmiş oldum şimdi yeni fotolar çektim birazdan yayınlarım hala çok güzel görünüyor

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 10:10.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024