agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Üyelerin Balkon ve Terasları (http://www.agaclar.net/forum/uyelerin-balkon-ve-teraslari/)
-   -   Greant64 / Balkon, ev (http://www.agaclar.net/forum/uyelerin-balkon-ve-teraslari/38523.htm)

Greant64 14-12-2015 20:19

Greant64 / Balkon, ev

2 Eklenti(ler)
Çok amatorum henüz bu da benim balkonum
Eklenti 588936
Bu da basit anlamda seram
Eklenti 588937

İlerleyen zamanda daha parlak fikirlerle geleceğim :)

akçabardak 14-12-2015 20:54

Aramıza hoş geldiniz sn. Greant64

Balkon sayfanız hayırlı, her şey gönlünüzce olsun. Sizi dünkü yazışmalarınızdan çok heyecanlı, hevesli ve bir okadar da istekli gördüm, umarım en kısa zamanda ve en güzel bir şekilde balkonunuzu yetiştirdiğiniz bitkilerinizle renklendirirsiniz, şimdiden başlamışsınız bile.

Güzelliklerinizle ve fotoğraflarınızla bekliyor alacağız. Kolay gelsin.

sevgihoca 14-12-2015 21:12

Hoşgeldiniz Greant64,sayfanız hayırlı olsun.Isparta 'da yaşadığınıza göre bol bol güllü fotoğraflar bekliyoruz.Balkonunuzda çiçekler mi göreceğiz,sebzeler mi?Kolay gelsin.

ibocandan 14-12-2015 21:58

sn Greant64 sayfanız hayırlı ve bol çiçekli olması temennisi ile hoşgeldiniz.

Greant64 14-12-2015 22:12

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi akçabardak (Mesaj 1426463)
Aramıza hoş geldiniz sn. Greant64

Balkon sayfanız hayırlı, her şey gönlünüzce olsun. Sizi dünkü yazışmalarınızdan çok heyecanlı, hevesli ve bir okadar da istekli gördüm, umarım en kısa zamanda ve en güzel bir şekilde balkonunuzu yetiştirdiğiniz bitkilerinizle renklendirirsiniz, şimdiden başlamışsınız bile.

Güzelliklerinizle ve fotoğraflarınızla bekliyor alacağız. Kolay gelsin.

Çok teşekkürler. Pek beceremiyorum henüz fidelerin dahi pek çıkmıyor. İnş sizlerden de öğrendikleriyle kendi tohumlarıyla devamlı ekim yapacağım.

Greant64 14-12-2015 22:15

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi sevgihoca (Mesaj 1426469)
Hoşgeldiniz Greant64,sayfanız hayırlı olsun.Isparta 'da yaşadığınıza göre bol bol güllü fotoğraflar bekliyoruz.Balkonunuzda çiçekler mi göreceğiz,sebzeler mi?Kolay gelsin.

Teşekkür ederim sevgihoca daha henüz domates ve biber fidesi dahi yetistiremedim cabaliyorum.
Doğal ve gerçek gül yetiştirmeyi bende çok isterdim ama maalesef henüz yeterli bilgim yok

akçabardak 14-12-2015 22:50

Tohum ekmek için acele etmeyin, daha çok erken, şimdi ekerseniz ev ortamında yetiştirmek zorunda kalırsınız. Ev ortamında istedikleri ortamı bulamayınca incecik uzayıp gidiyorlar, o yüzden siz forumda bol bol araştırma yapın bu arada çok daha güzel bilgiler edinirsiniz, 2 ay kadar bir zamanımız var tohum ekmek için. Şimdiden kolay gelsin.

sinbas 14-12-2015 23:55

Sayfanız hayırlı olsun, zaman içinde her şey rayına oturur..

Isparta'nın soğuğunda Balkonda turşular bile donar onun için şimdilik soğuğa dayanıklı türleri seçmeniz gerekecek.

Mevsimi geldikçe her şeyi yetiştirirsiniz. İlginç fikirlerinizi ve bir birinden güzel üretimlerinizi takip edeceğiz

Kolay gelsin.

birgecelikgelin 15-12-2015 12:11

Sayın GREANT64 aramıza hoşgeldiniz bol bol çiçekli ve sebzeli günler Saygılarımla .

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 17:40.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024