agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Üyelerin Balkon ve Terasları (http://www.agaclar.net/forum/uyelerin-balkon-ve-teraslari/)
-   -   can17can / teras (http://www.agaclar.net/forum/uyelerin-balkon-ve-teraslari/21030.htm)

can17can 22-05-2010 16:29

can17can / teras

5 Eklenti(ler)
emekli olalı yaklaşık 2 yıl oldu
hemen çocukluğumdan kalma merakıma döndüm şimdilik bu kadar oldu daha öğreniyorum diyebilirim. bir küpelilerde hüsrana uğradım oda sıcaktan mış
petunyalarda da henüz yeniyim ilk önce genel olarak fotoları ekliyorum.

can17can 22-05-2010 16:45

5 Eklenti(ler)
devam

Vildan Sönmez 22-05-2010 22:15

Can Bey rengarenk balkonunuzda emekliliğin tadını çıkarmanızı dilerim.
Çiçeklerinizi bize tek tek tanımanızı rica ederim, görülecek çok şey var. Amarıilis cenneti yaratmışsınız, özellikle turuncu olan farklılığı ile dikkatimi çekti.(ama bekçisi var yaklaşamadım)
İlk fotoğraftaen altta yuvarlak saksıda kıvır kıvır olan nedir?
Bir de son fotoğrafta ceylanların arkasındaki, o da başka bir ceylan mı ?

günebakan 22-05-2010 22:19

Sayın Can17can Amarlisler muhteşem ama onların koruyucusu daha muhteşem güzel sibirya kurdu:)

Sebahattin Sargın 22-05-2010 22:20

Emekliliğiniz hayırlı olsun Can Bey, insan böyle güzel hobilerle uğraşma imkanı bulunca iyi ki emekli olmuşum diyor değil mi ;)

Bu sene amarilis yetiştirmeye başladım ve çiçeklerini görünce hayran kaldım...

Sizinkileri görünce ağzım açık kaldı, ne kadar güzeller maşallah. Ne kadardır amarilis yetiştiriyorsunuz?

İkinci mesajınızda ki ilk fotoğrafınızda ki sol tarafta bulunan amarilislerin orjinal rengi mi bu yoksa çiçekleri geçmeye başladığı için mi rengi soluyor?

Ellerinize emeklerinize sağlık, fotoğraflarınızın devamını merakla bekliyoruz...

Sevgiler ;)

can17can 23-05-2010 08:34

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Vildan Sönmez (Mesaj 643600)
Can Bey rengarenk balkonunuzda emekliliğin tadını çıkarmanızı dilerim.
Çiçeklerinizi bize tek tek tanımanızı rica ederim, görülecek çok şey var. Amarıilis cenneti yaratmışsınız, özellikle turuncu olan farklılığı ile dikkatimi çekti.(ama bekçisi var yaklaşamadım)
İlk fotoğraftaen altta yuvarlak saksıda kıvır kıvır olan nedir?
Bir de son fotoğrafta ceylanların arkasındaki, o da başka bir ceylan mı ?

teşekür ederim darısı tüm çalışanların başına
kıvır kıvır olanı yeni aldım çiçekcide dikkatimi çekti yosun diye satıyorlar
satanında pek bilgisi yok ama bayanlar maske filan yapıyorlarmış dediler
ne zaman stres yapsam antalyanın çiçekçilerini dolaşıyorum yeni olduğumdan mı nedir ne bulursam alıyorum bide kolleksiyoncu bi yapım var yetiştirebildiğim çiçeklerin ne kadar çeşidi varsa araştırıp toplamaya çalışıyorum
amarllis çeşitliliği bundan ilk onla başlamıştım
hatta ilk heves ( açgözlülük de denilebilir ) 20 kök asma aldım her çeşidinden ama balkonda yetiştiremeyeceğimi anlayınca konu komşuya dağıttım bir kök kaldı daha sonra sardunya toplamaya başladım şimdide petunya merakı sardı
balkonlarda yer kalmadı şimdi çatıya merdiven yapıp günısıların kıyılarına köşelerine yerleştirme hasapları yapıyorum.
amarilisler çok fazlalaştı yavru ve tohumdan da ürettiklerim var
işallah bu sezon sonu forum daki arkadaşlarla paylaşmayı düşünüyorum
işte böyle

can17can 23-05-2010 08:42

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Sebahattin Sargın (Mesaj 643606)
Emekliliğiniz hayırlı olsun Can Bey, insan böyle güzel hobilerle uğraşma imkanı bulunca iyi ki emekli olmuşum diyor değil mi ;)

Bu sene amarilis yetiştirmeye başladım ve çiçeklerini görünce hayran kaldım...

Sizinkileri görünce ağzım açık kaldı, ne kadar güzeller maşallah. Ne kadardır amarilis yetiştiriyorsunuz?

İkinci mesajınızda ki ilk fotoğrafınızda ki sol tarafta bulunan amarilislerin orjinal rengi mi bu yoksa çiçekleri geçmeye başladığı için mi rengi soluyor?

Ellerinize emeklerinize sağlık, fotoğraflarınızın devamını merakla bekliyoruz...

Sevgiler ;)

sağolun çok teşekkürler
ben amerlliys lerin çoğunu hollandadan rica minnet getirttim
en son jumbo boy 10 tane geldi malesef mi desem oh mu desem bilmiyorum
hepsi aynı renk pembe çıktı başka bir yerde adını da bulamadığım için pembe dedim dah sonra naranja ya benzettim yani evet orjinal rengi

can17can 23-05-2010 08:48

2 Eklenti(ler)
burda yeni resmi var

Hatice Tarhan 24-05-2010 08:17

Can bey bana göre hayatın en güzel dönemi emeklilik ,hele birde doğayı, çiçekleri ,toprağı seviyorsanız. Amerlliys lerin renkleri çok güzel ellerinize sağlık böyle bir balkon yakınımdaysa gerçeklerini görmek isterim.

aysegulo 24-05-2010 14:08

Can bey her şey gönlünüzce olsun.Çok emek verdiğiniz açıkça belli oluyor.Yarattığınız minik bahçenin sağlıcakla tadını çıkarmanız dileğiyle....

fmerry 24-05-2010 14:22

merhabalar ,

ellerinize sağlık terasınız çok güzel çok emek harcadığınız belli

delete61 24-05-2010 14:44

Sayın can bey çok keyifli bir teras olmuş ellerinize sağlık, terasınızda ailenizle ve çiçeklerinizle uzun, sağlıklı bir ömür diliyorum. Emekliliğin tadını çıkarmak dilerim bizede nasip olur

İpek Kozası 24-05-2010 14:44

Her şey çok güzel, ellerinize sağlık, inşallah uzun bir ömür boyu tadını çıkarırsınız.

nazlı06 24-05-2010 14:59

can bey, emekliliğiniz hayırlı olsun. Amarlliys ler muhteşem görünüyor. ben pembe ve turuncusunu hiç görmemiştim.

can17can 25-05-2010 11:42

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi cennetbahçesi (Mesaj 644351)
Can bey bana göre hayatın en güzel dönemi emeklilik ,hele birde doğayı, çiçekleri ,toprağı seviyorsanız. Amerlliys lerin renkleri çok güzel ellerinize sağlık böyle bir balkon yakınımdaysa gerçeklerini görmek isterim.

teşekkürler daha iyisi sizlerin olur işallah arkadaşlar
ben antalya merkez güllük ssk hastanesinin yakınındayım ziyaret etmek isteyen arkadaşları beklerim. tel: 530 526 68 73

ide 26-05-2010 00:15

Sevgili Can Bey
ne güzel bir dünya kurmuşsunuz kendinize... Size Allah'tan; uzun, sağlıklı, çiçekli yıllar vermesini dilerim;)

umutyolcusu 03-06-2010 02:25

bütün çiçekleriniz ve görünen sebzeleriniz harika.Her halde biz de eşim emekli olunca bu işlere daha fazla ağırlık vermek isteriz kısmetse.sağlıklı ve mutlu yıllar dilerim size tüm sevdiklerinizle.

acemifüsun 03-06-2010 02:50

Can bey maşallah tüm bitkileriniz, çiçekleriniz çok sağlıklı ve güzeller, ellerinize sağlık:) Emekliliğinizi de sağlıklı, huzurlu ve bol çiçekli geçirin:) Bizimle ceylanlarınızı, diğer çiçeklerinizi ,kaktüs ve sukulentlerinizi tek tek tanıştırır mısınız?.)

melikesarı 03-06-2010 12:34

Can Bey Amarlisler çok güzeller.. Teras bekçinizde çok tatlı maşallah.. Ellerinize, emeğinize sağlık. Keyifle emekliliğinizin tadını çıkarmanız dileğiyle..

can17can 07-07-2010 10:29

5 Eklenti(ler)
iyi dileklerini ileten arkadaşlara çok teşekkür ederim
bu arada kaktüslerim çiçek açtı

can17can 07-07-2010 10:38

4 Eklenti(ler)
balkonda ne kadar olur bilmem ama dayanamadım bir ters dut birde ekşi kara yıda balkona yerleştirdim.
kendi aldığım tohumlardan yetişen lisantuslar gelişiyor
kedi tırnakları çiçeklendi tohumlar karışık döllendiği için çok ilginç renkler çıkıyor

nisan07 07-07-2010 11:07

Bunlar nasıl bir güzelliktir böyle.Hayran kaldım.Çiçekleriniz kadar saksı seçimleriniz de çok güzel. elinize sağlık .

Faruk 07-07-2010 13:11

Amarillisleriniz tek kelimeyle muhteşem...

Vildan Sönmez 07-07-2010 23:26

Kaktüsleriniz muhteşem olmuş.
20 Nolu mesajda 4 nolu fotoğragta kırmızı çiçekli ve çilli steplialar sanırım. Hala çiçekliyseler yakın çekilmiş fotoğraflarını yükleseniz ne iyi olur.

Güngör Salman 08-07-2010 00:34

Tüm bitkileriniz, çiçekleriniz çok sağlıklı ve güzeller, ellerinize sağlık.

umutyolcusu 10-07-2010 21:46

Çiçekleriniz çok güzel olmuş.Hele renk renk kedi tırnakları çok hoşuma gitti.Ellerinize sağlık.

zymaduo 25-12-2010 00:12

Çiçeklerin güzelliğine diyecek söz yok,ama bekçileri de bir o kadar sevimli..

Yeşil Çay 27-12-2010 20:09

Siz buraya teras mı diyorsunuz?Burası bir cennet bence.Rengarenk.Ellerinize sağlık.

betito 27-12-2010 20:19

Balkon duvarın her iki yanına koymuşsunuz. :)
Güzel yeriniz var.

laf kalabalığı 09-01-2011 22:51

Bence burası bir orman.

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 06:35.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024