agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Üyelerin Balkon ve Terasları (http://www.agaclar.net/forum/uyelerin-balkon-ve-teraslari/)
-   -   fmerry / teras (http://www.agaclar.net/forum/uyelerin-balkon-ve-teraslari/20147.htm)

fmerry 08-04-2010 08:38

fmerry / teras

Çok tanışma fırsatımız olmadı ama sizleri sürekli takip ediyorum.
Bu da benim terasım daha yeni olduğu için çiçeklerim henüz küçük inşallah seneye büyüyecekler, soğanlar da yeni çıkıyor bakalım beğenecekmisiniz...

fmerry 08-04-2010 08:40

5 Eklenti(ler)
evet resimlerr

fmerry 08-04-2010 08:42

5 Eklenti(ler)
devammm

fmerry 08-04-2010 08:44

5 Eklenti(ler)
sonnnn

hüzün 08-04-2010 08:46

Hayırlı olsun Sayın Fmerry, sanırım ilk ziyaretçiniz benim.
Bizler henüz yolun başındayız o kadar profesyonelleşmiş arkadaşlarımız var ki burda, onlardan çok şey öğreneceğiz
kuru yaprakları bierek mi saksıda bırakıyorsunuz?
Yeni resimleri bekliyorum,

fmerry 08-04-2010 08:49

çok teşekkür ederim inşallah hayırlı olur herşey

yok yok bilerek değil aceleyle orda kaldılar şuan orda değiller :)

evet yolun çok başındayız olsun başlangıçta ilerleme sayılır ben eminim çok güzel şeyler yapacağıma daha içi toprak dolu boş saksılarım var ekileceklerde hazır bekliyor hafta sonunu

ektikçe yeni resimleri eklerim

hüzün 08-04-2010 08:50

Yeşil saksıdaki turuncu açmış olançiçeği merak ettim adı nedir?
Karanfilin sağlıklı görünüyor ne zaman ektin, ben geçen temmuzda çelik olarak ektim yaklaşık büyüklükleri aynı ama benimki henüz açmadı sen çiçeklerini gördün mü?

fmerry 08-04-2010 08:53

ismini unuttum desem koçtaştan almıştım o turuncuyu her rengi var ama kızım bu rengi beğendi kızımın çiçeği :)

karanfil bayağı eski babannem terasıma katkı için verdi inanılmaz güzel açıyor uçlarında tomurcuklar belirdi bakalım ne zaman açacak kırmızı rengi

turuncu çiçek için de arkadaşlar yardımcı olur hemen ismini görünce çıkaracak vardır sanırım

sizin bahçenizi de merak ettim varsa hemen bakayım

Hhatice 08-04-2010 10:59

fmerry,Hoşgeldin ,Terasın çok güzel Açelyanda harika açmış:)

fmerry 08-04-2010 12:07

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Hhatice (Mesaj 612954)
fmerry,Hoşgeldin ,Terasın çok güzel Açelyanda harika açmış:)

çok teşekkür ederim hatice

fmerry 01-06-2010 08:39

5 Eklenti(ler)
ilk başladığımdan bu yana çiçekleri bayağı çoğalttım hepsini eklemiyorum gelişenleri ekliyorum yeni ekmler sonra :)

bakalım gelişme varmı
http://www.agaclar.net/forum/attachm...1&d=1275373444

sardunyammm

altta leylak çiçeğim

begonyam

yasemin çiçeğim

fesleğen

fmerry 01-06-2010 08:45

3 Eklenti(ler)
http://www.agaclar.net/forum/attachm...1&d=1275373669

cam güzeli

http://www.agaclar.net/forum/attachm...1&d=1275374107

sarı lillum

altta biberlerim var

beğonvilim

küçük tohumdan yetiştirdiğim bir kısmını şaşırtma yapıpı bu saksıya aldım

fmerry 01-06-2010 08:48

4 Eklenti(ler)
bunlara oda çiçeklerim

umutyolcusu 03-06-2010 14:11

Sayfanız hayırlı olsun fmerry.Gerçekten çiçekleriniz küçükmüş.Ama kısa sürede büyüyeceklerdir.En dikkatimi çeken de biberler oldu.onları 1-1.5lt lik pet şişeleri keserek mi ektiniz?Ve böyleyken büyümüşte tomurcukta açmış de mi yanlış görmüyorsam.Harika bir iş olmuş tebrikler.

Fatoş 03-06-2010 14:48

Sevgili Fmerry balkonunuzda ki bitkiler, çiçekler yaz ortasına doğru size gülümseyip artık 'sen de çiçek delilerinin arasına katıldın' diyecekler ve emeklerinizin karşılığını kat kat verip çiçekleriyle size teşekkür edecekler, bu sevincinizi bizlerle paylaşırsınız. Ellerinize sağlık.

fmerry 04-06-2010 08:38

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi umutyolcusu (Mesaj 651251)
Sayfanız hayırlı olsun fmerry.Gerçekten çiçekleriniz küçükmüş.Ama kısa sürede büyüyeceklerdir.En dikkatimi çeken de biberler oldu.onları 1-1.5lt lik pet şişeleri keserek mi ektiniz?Ve böyleyken büyümüşte tomurcukta açmış de mi yanlış görmüyorsam.Harika bir iş olmuş tebrikler.

merhaba umutyolcusu terasıma hoşgeldin.
Evet büyüdüler bile ilk ektiğimde sadece dal olarak ekmiştim ama ekipte büyütmek ayrı bir zevk sanırım bebeğimiz gibi oluyorlar:D
biberler 5lt lik bidonları kestim o an saksım mevcut değildi yerlerini sevdiler diyede ellemedim :) biber dökmeye başladılar bile gördükçe bende çok mutlu oluyorum.

teşekkürler

fmerry 04-06-2010 08:39

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Fatoş (Mesaj 651281)
Sevgili Fmerry balkonunuzda ki bitkiler, çiçekler yaz ortasına doğru size gülümseyip artık 'sen de çiçek delilerinin arasına katıldın' diyecekler ve emeklerinizin karşılığını kat kat verip çiçekleriyle size teşekkür edecekler, bu sevincinizi bizlerle paylaşırsınız. Ellerinize sağlık.

hoşgeldin Fatoş;

evet ya hafif gülümsemeleri geliyor çoğalacağı günleri bekliyorum sabırsızlıkla :D

Ziyaretiniz için çok teşekkürler

umutyolcusu 04-06-2010 18:04

Şişeler bana küçük görünmüştü kusura bakmayın.Hatta anneme bile anlatmıştım hemen düzelteyim bari.

fmerry 07-06-2010 11:34

yok ne kusuru yanında ki saksı büyük saksı o yanılmıştır sizi :D

ama küçük şişelere acı biber ektim fotoğraflamamıştım onların gelişimleri de gayet güzel

fmerry 17-06-2010 09:12

5 Eklenti(ler)
Benim çiçeklerimde büyümeye başladılar.Kimileri açmaya doyamadı resmen :)

Gelişmeler...

Biberlerim Dökmeye başladı.
Çeri domateslerim inşallah yakında kızarmaya başlar.
Altındakiler kına çiçeklerim artık açıyorlar :)
glayörlerde açmaya başladı .
En alttada tohumdan yetiştirdiğim petunyalarımın bir kısmı yakında onlarda açar bakalım ne renk olacaklar

fmerry 17-06-2010 09:17

5 Eklenti(ler)
Mine Çiçeklerim
küpe çiçeğim açtı.
Yeni aldığım Japon gülü Henüz saksıya alamadım.

unalsel 30-07-2010 09:27

Fmerry, ben de size ziyarete geleyim dedim. Terasınız gayet güzel, yapı olarak da çok şey eklemeye müsait durumda. Umarım daha da güzelleşip vakit geçirmek için daha keyifli bir hal alacaktır.

fmerry 02-08-2010 15:06

ziyaretiniz için çok teşekkürler :)

Terasım çok büyük.Bende bu işte çok yeniyim hevesim çok var ama sanırım vakit ve yardım gerekli baNa eşim hiç bilmez bu tür işleri sağolsun toprak getiriyor sadece :)

Bakalım terasımı nekadar çiçeklendirebileceğim.

Faruk 04-08-2010 00:27

Sayfanız hayırlı olsun Sayın fmerry. İnşaallah sabırla beklenilen zaman sonunda küçük, sevimli fideerinizin dallanıp budaklanıp sizi güldürdüğü zamanları görürsünüz...

fmerry 06-08-2010 09:42

Çok teşekkürler Faruk Bey,

Aslında bayağı gelişmeler var.Çiçeklerim büyüdü çiçeklendiler ama sayfama bakan olmadığı için eklemiyordum şimdi heveslendim haftaya eklemeye başlarım tekrardan bakalım sizde fark görebilecekmisiniz. :)

umutyolcusu 07-08-2010 16:00

Bence siz fotoğraf eklemeye devam ettikçe sayfanız ziyaret edilecektir.Gelişmeleri merakla bekliyorum.

fmerry 11-09-2010 08:55

5 Eklenti(ler)
fotoğrafları çekeli bayağı oldu ekleme fırsatı bulamamıştım bendeki gelişmeler bunlar :)

fmerry 11-09-2010 08:57

3 Eklenti(ler)
bugünlük bukadar gerisinide en kısa sürede ekleyeceğim

Güler 11-09-2010 09:24

Başlığınız hayırlı olsun.
İlk yüklediğiniz fotoğraflarla son yükledikleriniz arasındaki farkı gördüğümde sayın yöneticimizin mini ikazı işe yaramış görünüyor. Nedendir bilmiyorum ama bizler, yönlendirici de olsa tenkit edilmeyi sevmiyoruz. Oya bu tenkitlerin yapıcı yönlerini görerek hatalarımızı düzeltmeli hatta teşekkür etmeliyiz diye düşünüyorum.

Fotoğrafların altına isimleri yazmanız iyi oldu, böylece isimlerini bilemeyen arkadaşlar da öğrenirler.
İnanıyorum ki siz de bu yola gönül verenlerdensiniz ve yavaş yavaş gaza gelmeye de başladınız. Bundan böyle çok güzel, ender bitkileriniz olacak ve bizlerle paylaşmaya can atacaksınız.
Eeeee artık Bitki Delileri başlığına da uğramanız farz oldu, ne dersiniz?

Kolay gelsin, hep bu güzellikler içinde olun.

Emre Kuzu 21-10-2010 17:16

Bitki delileri başlığı tam olarak nerede :)

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 13:35.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024