agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üyelerin Balkonları, Bahçeleri > Üyelerin Balkon ve Terasları
(https)

Beğeni Düzeni865Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 29-12-2012, 22:11   #91
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 07-06-2011
Sevgili rukiyeözgür çiçeklerimi beğenmenize çok sevindim her zaman beklerim.

rukiyeözgür beğendi.
nılgun_dogan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-12-2012, 22:15   #92
Ağaç Dostu

Sevgili milaca2010 güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim dahada güzelleri sizlerin olsun.

Eski 09-01-2013, 17:33   #93
Ağaç Dostu

Sevgili sibelimmm gözün aydın olsun canımm bu sana

Eski 09-01-2013, 19:07   #94
Ağaç Dostu

sibelim's Avatar

Giriş Tarihi: 10-11-2010
nilgün hanım harikasınız ya mutluluk çığlıkları atmam gerek **** atıyorumda oralara sesim gelmez... yuppiii yaşasın inanamıyorum eşim bana gülüyor şu anda.... allah razı olsun başka ne denebilir. nasıl mutlu oldum anlatamam

sibelim Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-01-2013, 19:27   #95
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Giriş Tarihi: 04-03-2012
Nilgün ablacım sibel ablanın adına bende teşekkür ederim gerçekten sibel abla haketti bunu çünkü benden rica etti bende sibel ablam için bi yaprak suya koymuştum çimlendi deyince dünyalar onun olmuştu demek öle yürekten istemiş ki kısmeti sendenmiş hemde bi saaksı dolusu

Hadi gözün aydın sibel ablacım şimdi çaybardağındaki o senin çimlenmekte nazlanan yaprağa bu resmi göztercem utancından sabaha kadar yavrular belki çim atmaya bile korkuyo çünkü okadar nazlı Ama sanırım o yapağa gerek kalmadı sibel abla Gerçekten senin adına çok sevindim şimdi ablacım güle güle büyüt

bay tömürcek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-01-2013, 19:33   #96
Ağaç Dostu

Sevgili Sibelim mutluluğunuzu inanın çok iyi anlıyorum uyku tutmayan geceleri uyusamda rüyalarıma giren beklediğim çiçekler oldu bunu benden iyi kimse bilmez gibi geliyor onun içinde elimden geldiği kadar arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalışıyorum.

Eski 09-01-2013, 19:41   #97
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 26-10-2011
Nilgün Hanım sayfanız çok güzel , menekşeleriniz ve kaktübleriniz harika

nılgun_dogan beğendi.
fatma2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-01-2013, 19:44   #98
Ağaç Dostu

sibelim's Avatar

Valla ne desek azdır Nilgün hanım sizin için, aklınıza geldim, uğraştınız.. sevincimi hemen enesle paylaştım.. garibimi strese soktum anlaşılan.. )

Nilgün hanım seni de beni de kurtardı Enes... iyi ki varsınız..

Eski 09-01-2013, 20:32   #99
Ağaç Dostu

rukiyeözgür's Avatar

Giriş Tarihi: 29-05-2011
Maşallah maşallah ne de çok sürgün vermiş öyle sayamadım Çok tatlı Nilgün hanım Sibel hanım adına çok sevindim dört gözle beklediğimiz bir çiçeğe kavuştuğumuz andaki mutluluğu ben de çok iyi bilirim..Hayırlı günler dilerim

rukiyeözgür Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-01-2013, 21:47   #100
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi sibelim Mesajı Göster
Valla ne desek azdır Nilgün hanım sizin için, aklınıza geldim, uğraştınız.. sevincimi hemen enesle paylaştım.. garibimi strese soktum anlaşılan.. )

Nilgün hanım seni de beni de kurtardı Enes... iyi ki varsınız..
Yok yok sibel ablacım strese girmedim senin adına çok mutlu oldum gerçekten Nilgün ablam bitane ya samimi söylüyorum bunu nezaman gittiysem elimi kolumu saksılarla dolduruyo allah gönlüne göre versin ablacım insan gönlü yapmayı çok seviyo nilgün abla gerçekten bunu da çok iyi beceriyo herkes beceremez yani düşünemez herkes böle, ama nilgün abla çok ince düşünceli biri aynı şehirde oturduğum hatta tanışma fırsatı bulduğum için çok şanslıyım

Eski 09-01-2013, 21:49   #101
Ağaç Dostu

Şımartmayın benii.

Eski 09-01-2013, 21:50   #102
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi nılgun_dogan Mesajı Göster
Şımartmayın benii.
Hak edene sonuna kadar ablacım

Eski 09-01-2013, 22:39   #103
Ağaç Dostu

GÜLSEN_'s Avatar

Giriş Tarihi: 08-03-2011
aman aman körler sağırlar birbirini ağırlar valla bak aynen böyle oldu nilgünüm yüreği güzelim benim seninde ALLAH kalbine göre versin hep inşallah,sibelim sende öylesin ablacım seninde yüreğin güzel kalbin temiz ALLAH senin gönlüne göre vericek ****** enesimde öyledir yüreği kalbi güzel ama çok fazla iyi niyetli bir kardeşimdir bu üçlüyü tanıdığım için kim ne derse desin bunların ve bir kaç arkadaşımın,yeri yanımda daima farklıdır sizi seviyorum uleeenn

GÜLSEN_ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-01-2013, 22:46   #104
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi GÜLSEN_ Mesajı Göster
aman aman körler sağırlar birbirini ağırlar valla bak aynen böyle oldu nilgünüm yüreği güzelim benim seninde ALLAH kalbine göre versin hep inşallah,sibelim sende öylesin ablacım seninde yüreğin güzel kalbin temiz ALLAH senin gönlüne göre vericek ****** enesimde öyledir yüreği kalbi güzel ama çok fazla iyi niyetli bir kardeşimdir bu üçlüyü tanıdığım için kim ne derse desin bunların ve bir kaç arkadaşımın,yeri yanımda daima farklıdır sizi seviyorum uleeenn
Gülsen ablacım güzel yorumun için çok teşekkürler ilk cevabı ben yazayım istedim umarım benden önce cevaplayan olmaz da ilk sırayı kaptırmam Senin de yerin hep ayrı ablacım bunu belirteyim Bu fazla iyi niyetli kısmı anlayamadım gülsen ablacım bi çaktırma söz konusu muydu Bu sizi seviyorum uleeenn lafını okuyunca birden yeşil çam a gittim

Eski 09-01-2013, 22:58   #105
Ağaç Dostu

sibelim's Avatar

bizde seni abla allah razı olsun enes e bende katılıyorum fazla iyi niyeti bende anlamadım ? enes ne yaptın "merakıma mucip oldu"

Eski 10-01-2013, 01:57   #106
Ağaç Dostu

Gülsencim senin gibi eli ve gönlü zengin olan güzel arkadaşımdan böyle şeyler duymak beni çok mutlu etti senin yanında ben neyimki çok teşekkür ederim. Enescim senin gibi bu yaşta olup bu kadar saygılı sevgili öğrenmeye ve paylaşıma açık bir gence herzaman elim gönlüm açıktır bizler bizden küçüklerden tek beklentimiz odur onun karşılığını her zaman vermeye hazırız hem ne demişler ne yaparsan onu götürürsün ardından öbür tarafa.

Eski 10-01-2013, 08:56   #107
Ağaç Dostu

Bayçalı's Avatar

Giriş Tarihi: 07-06-2012
sn.sibelim çiçeğiniz hayırlı olsun alandanda allah razı olsun darısı başımıza

Bayçalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-01-2013, 12:05   #108
Ağaç Dostu

bay tömürcek's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi nılgun_dogan Mesajı Göster
Enescim senin gibi bu yaşta olup bu kadar saygılı sevgili öğrenmeye ve paylaşıma açık bir gence herzaman elim gönlüm açıktır bizler bizden küçüklerden tek beklentimiz odur onun karşılığını her zaman vermeye hazırız hem ne demişler ne yaparsan onu götürürsün ardından öbür tarafa.
Çok teşekkür ederim nilgün ablacım sadece sizin açtığınız yolda ilerlemeye çalışan gençleriz bunu başarılı bir şekilde sonuna kadar götürebilirsek ne mutlu bize Hoş bikere bu işe başlayan bırakamaz kesinlikle ama hayat şartları bazen çok acımasız oluyo en sevdiği şeyden bile vazgeçiriyo insanı tek temennim herkesin hakkında hayırlısının olması Bu yoldan ayrılmaya hiç niyetim yok inşallah bu yolda ilerleyen genç nüfusumuz artar

sibelim ve hira beğendi.

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 01:30.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024