agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üyelerin Balkonları, Bahçeleri > Üyelerin Balkon ve Terasları
(https)

Beğeni Düzeni871Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 03-05-2012, 21:02   #31
Ağaç Dostu

feriha's Avatar

Giriş Tarihi: 05-10-2007
Galeri: 5
Sevgili elifnaz, sen de bizdensin..

Bu sene hazır çiçeklerin hepsini almak istersin..
Seneye tohumdan yetiştirmeye meraklanırsın, müthis keyifler alırsın..
Öbür sene kaktüsler, sukulentler..
Minik ağaçcıklar, çalılar, sarılıcılar..
Her çiçekte mutlu olursun..
Çelikten yetiştirmeyi denersin, bitkilerini çoğaltır paylaşırsın.. Çok mutlu olursun çok..

Sayfan hayırlı olsun.. Kolay gelsin..

feriha Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-05-2012, 21:08   #32
Ağaç Dostu

elifnaz's Avatar

Giriş Tarihi: 12-05-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi feriha Mesajı Göster
Sevgili elifnaz, sen de bizdensin..

Bu sene hazır çiçeklerin hepsini almak istersin..
Seneye tohumdan yetiştirmeye meraklanırsın, müthis keyifler alırsın..
Öbür sene kaktüsler, sukulentler..
Minik ağaçcıklar, çalılar, sarılıcılar..
Her çiçekte mutlu olursun..
Çelikten yetiştirmeyi denersin, bitkilerini çoğaltır paylaşırsın.. Çok mutlu olursun çok..

Sayfan hayırlı olsun.. Kolay gelsin..
Çok teşekkür ederim. Evet haklısınız evdekiler bana delirmişim gibi bakmaya başladılar bile. Her gittiğim yerde gözüm çiçeklerde fakat yapacak birşey yok Beni en iyi sizler anlarsınız o yüzden buradayım

elifnaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-05-2012, 21:19   #33
Ağaç Dostu

elifnaz's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi elifnaz Mesajı Göster
Çok teşekkür ederim. Evet haklısınız evdekiler bana delirmişim gibi bakmaya başladılar bile. Her gittiğim yerde gözüm çiçeklerde fakat yapacak birşey yok Beni en iyi sizler anlarsınız o yüzden buradayım
Sevgili Güler Hanım'ın beni kırmayıp gönderdiği maviş fideleri umarım yaşatabilirim.

Eklenen Resimler

Eski 03-05-2012, 21:20   #34
Yeni Üye

aylinki's Avatar

Giriş Tarihi: 02-05-2012
Maşallah,hepsi birbirinden güzel... Sukulent dediğiniz o kaktüs cinsini akbatı alışveriş merkezinde çanakların içinde görüp çok beğenmiştim ama hiçbir yerde bulamadım. Siz nasıl temin ettiniz? sardunyanızın rengi de maşallah harika. Diğerleri de... Yüreğinize ve emeğinize sağlık..

aylinki Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-05-2012, 21:23   #35
Ağaç Dostu

elifnaz's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi aylinki Mesajı Göster
Maşallah,hepsi birbirinden güzel... Sukulent dediğiniz o kaktüs cinsini akbatı alışveriş merkezinde çanakların içinde görüp çok beğenmiştim ama hiçbir yerde bulamadım. Siz nasıl temin ettiniz? sardunyanızın rengi de maşallah harika. Diğerleri de... Yüreğinize ve emeğinize sağlık..
Çok teşekkür ederim sevgili aylinki. Hangisinden bahsettiğinizi anlamadım bir kaç çeşit var.

Eski 03-05-2012, 22:20   #36
Ağaç Dostu

berçin's Avatar

Giriş Tarihi: 06-10-2011
Sevgili elifnaz,yeni sayfan hayırlı olsun.31.mesajda Feriha hanım çok güzel bir tespit yapmış,aynen dediği gibi oluyor.Demişsiniz ya ''delirmişim gibi bakmaya başladılar'' benimkiler hala öyle bakıyorlar.Hiç hevesinizi kırmayın(görünüşe bakılırsa kırılmayacak))
Hepside çok güzel ve sağlıklı görünüyor,elinize emeğinize sağlık,aramıza hoşgeldiniz sevgiler.

berçin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-05-2012, 22:27   #37
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 20-06-2011
sayfanız hayırlı olsun nice güzel baharlara herşey yolunda görünüyor kolay gelsin

danseden_ balık Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-05-2012, 22:33   #38
Ağaç Dostu

elifnaz's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi berçin Mesajı Göster
Sevgili elifnaz,yeni sayfan hayırlı olsun.31.mesajda Feriha hanım çok güzel bir tespit yapmış,aynen dediği gibi oluyor.Demişsiniz ya ''delirmişim gibi bakmaya başladılar'' benimkiler hala öyle bakıyorlar.Hiç hevesinizi kırmayın(görünüşe bakılırsa kırılmayacak))
Hepside çok güzel ve sağlıklı görünüyor,elinize emeğinize sağlık,aramıza hoşgeldiniz sevgiler.
Sevgili Berçin çok teşekkür ederim. Çok haklısınız hevesimi kıırmaya hiç niyetim yok.

Eski 03-05-2012, 22:33   #39
Ağaç Dostu

elifnaz's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi danseden_ balık Mesajı Göster
sayfanız hayırlı olsun nice güzel baharlara herşey yolunda görünüyor kolay gelsin
Çok teşekkür ederim.

Eski 04-05-2012, 10:48   #40
Yeni Üye

aylinki's Avatar

Giriş Tarihi: 02-05-2012
Maşallah sevgili Elifnaz, sardunyalarınıza bayıldım, sunumu da çok hoş.. hepsi çok güzel.

aylinki Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-05-2012, 12:16   #41
Ağaç Dostu

elifnaz's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi aylinki Mesajı Göster
Maşallah sevgili Elifnaz, sardunyalarınıza bayıldım, sunumu da çok hoş.. hepsi çok güzel.
Çok teşekkür ederim ama henüz çok küçükler umarım bende büyütmeyi başarabilirim.

Eski 04-05-2012, 12:40   #42
Ağaç Dostu

arapsabunu's Avatar

Giriş Tarihi: 09-04-2012
Sayın Elifnaz,
Sayfanız hayırlı, bitkileriniz bol çiçekli olsun. Eşinize de acil şifalar.

arapsabunu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-05-2012, 12:43   #43
Ağaç Dostu

elifnaz's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi arapsabunu Mesajı Göster
Sayın Elifnaz,
Sayfanız hayırlı, bitkileriniz bol çiçekli olsun. Eşinize de acil şifalar.
Çok teşekkür ederim. Eşim çok şükür iyi.

Eski 04-05-2012, 13:00   #44
Kaybettik, Allah rahmet eylesin

jineop's Avatar

Giriş Tarihi: 25-11-2008
Galeri: 94
Sevgili elifnaz, bu kadar güzel bir teras ve çiçekleri çok seven sahibiyle 1-2 yıl içinde bu teras çok konuşulacak. Eminim çok güzel olacak. Keyifli kolaylıklar dilerim.

jineop Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-05-2012, 13:25   #45
Ağaç Dostu

gürcan_keskin's Avatar

Giriş Tarihi: 01-05-2012
Galeri: 7
Alıntı:
Merhaba, aslında ben sitenin uzun süredir sessiz takipçilerindendim taki eşim 1 martta ameliyat olana kadar. Terası olan yeni evime kış başı taşımıştım ve önüm kış olduğu için terasla ilgilenmemiştim. Herşey eşimin ameliyatından sonra ziyaretine gelen arkadaşımızın getirdiği Bodrum papatyası olduğunu düşündüğüm o güzel çiçekle başladı. Maalesef papatyaları yetiştirmeyi beceremedim ama onların sayesinde kendimi başka birsürü güzelliğin içinde buldum. Henüz çok fazla emek harcadığım bitkim yok nihayetinde 1 marta kadar bir iki çiçeğimin olduğu terasımı ancak şenlendirmeye çalışıyorum. İşte benim terasım.
Öncelikle geçmiş olsun.Eşinize acil şifalar..
Bazen hiç beklenmedik anlarda veya daha önceden hiç ilgimizi çekmeyen veya uğraş göstermediğimiz veya çok sevdiğimiz halde bir türlü yapmaya,uğraşmaya çaba göstermediğimiz,fırsatlarımızın olmadığı işte o anlarda hayatı renkli kılan yeni bir farklılıklar çıkıverir ansızın karşımıza.Tüm bunları tetikleyen,kendimizi bu farklılığın içinde bulduğumuz anlar ya çok farklı yerlerden doğar,ya ansızın karşımıza çıkar,ya da bir tesadüf olur..Eşinizin ameliyat olması,ziyaretine arkadaşlarının gelmesi ve bu tutkunuza getirilen bir bodrum papatyası ile başlamanız gibi.
Birbirinden güzel çiçekleriniz var ve 1 marttan buyana kısa bir zamanda onca bitkiye sahipsiniz...pes doğrusu ))
emeklerinize sağlık...sayfanız hayırlı olsun..

Düzenleyen gürcan_keskin : 19-02-2014 saat 21:09
gürcan_keskin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-05-2012, 13:42   #46
Ağaç Dostu

elifnaz's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi jineop Mesajı Göster
Sevgili elifnaz, bu kadar güzel bir teras ve çiçekleri çok seven sahibiyle 1-2 yıl içinde bu teras çok konuşulacak. Eminim çok güzel olacak. Keyifli kolaylıklar dilerim.
Sevgili Jineop çok teşekkür ederim. Çiçekleri yok hatta bitkilerin hepsini çok seviyorum elimden geleni yapıcam. Bu arada ****** eleştiri ve önerilere her zaman açığım.

Eski 04-05-2012, 13:50   #47
Ağaç Dostu

elifnaz's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi gürcan_keskin Mesajı Göster
Öncelikle geçmiş olsun.Eşinize acil şifalar..
Bazen hiç beklenmedik anlarda,ya da daha önceden hiç ilgimizi çekmeyen ya da uğraş göstermediğimiz ya da çok sevdiğimiz halde bir türlü yapmaya,uğraşmaya çaba göstermediğimiz,fırsatlarımızın olmadığı işte o anlarda hayatı renkli kılan yeni bir farklılıklar çıkıverir ansızın karşımıza.Tüm bunları tetikleyen,kendimizi bu farklılığın içinde bulduğumuz anlar ya çok farklı yerlerden doğar,ya ansızın karşımıza çıkar,ya da bir tesadüf olur..Eşinizin ameliyat olması,ziyaretine arkadaşlarının gelmesi ve bu tutkunuza getirilen bir bodrum papatyası ile başlamanız gibi.
Birbirinden güzel çiçekleriniz var ve 1 marttan buyana kısa bir zamanda onca bitkiye sahipsiniz...pes doğrusu ))
emeklerinize sağlık...sayfanız hayırlı olsun..
Kesinlikle haklısınız. ****** içimde biryerlerde doğa ve yeşil tutkusu hep vardı. Ben Bursa'da Uludağın eteklerinde büyüdüm çocukluğum doğanın içinde geçti diyebilirim. Ama gelin görünki yaşam şarları ancak şimdi bana uygun fırsatı verdi. Tabi gönül isterki şöyle kocaman bahçeli bir evde oturayım. Ama olsun buna da şükür diyorum. Bu arada size de çok teşekkür ederim.

Eski 04-05-2012, 13:54   #48
Ağaç Dostu

elifnaz's Avatar

Alıntı:
Kesinlikle haklısınız. ****** içimde biryerlerde doğa ve yeşil tutkusu hep vardı. Ben Bursa'da Uludağın eteklerinde büyüdüm çocukluğum doğanın içinde geçti diyebilirim. Ama gelin görünki yaşam şarları ancak şimdi bana uygun fırsatı verdi. Tabi gönül isterki şöyle kocaman bahçeli bir evde oturayım. Ama olsun buna da şükür diyorum. Bu arada size de çok teşekkür ederim.
Dün aldığım bodur güllerim. 2 saksı aldım ama neredeyse her renk var.

Eklenen Resimler

Eski 04-05-2012, 13:58   #49
Ağaç Dostu

elifnaz's Avatar

Alıntı:
Dün aldığım bodur güllerim. 2 saksı aldım ama neredeyse her renk var.
Sarmaşık gülüm 2 senedir bendeydi geçen yıl kupkuru bir daldı neredeyse atıcaktım. Ama burada yerini sevdi.

Eklenen Resimler

Eski 04-05-2012, 14:01   #50
Ağaç Dostu

elifnaz's Avatar

Alıntı:
Sarmaşık gülüm 2 senedir bendeydi geçen yıl kupkuru bir daldı neredeyse atıcaktım. Ama burada yerini sevdi.
Ceylanım, Acem halısı ve ipek çiçeğim.

Eklenen Resimler

Eski 04-05-2012, 14:09   #51
Ağaç Dostu

sakdag's Avatar

Giriş Tarihi: 26-09-2011
Galeri: 6
Teras sayfanız hayırlı olsun Elifnaz hanım. Çok güzel çiçekleriniz var.

Bu arada 29.mesaj 3.fotoğraftaki yılbaşı çeliği ve yanındaki tek yaprağı ters dikmişsiniz.

sakdag Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-05-2012, 14:11   #52
Ağaç Dostu

elifnaz's Avatar

[QUOTE=elifnaz;959442]Ceylanım, Acem halısı ve ipek çiçeğim.[/QUOT

Benjaminlerim. Neredeyse 10 yıl önce suda köklendirmiştim. Ama bu yıl biraz cansızlaştılar.Ben de birini hafif güneş alan pencerenin dışına koydum bakalım yerini beğenecek mi?

Eklenen Resimler

Eski 04-05-2012, 14:23   #53
Ağaç Dostu

elifnaz's Avatar

[QUOTE=elifnaz;959454]
Alıntı:
Ceylanım, Acem halısı ve ipek çiçeğim.[/QUOT

Benjaminlerim. Neredeyse 10 yıl önce suda köklendirmiştim. Ama bu yıl biraz cansızlaştılar.Ben de birini hafif güneş alan pencerenin dışına koydum bakalım yerini beğenecek mi?
Ve sebze denemelerim. Çeri domateslerim, sırık domatesler, salatalık ve tek bir dal acı biber.(Acıyı pek yiyemiyoruz ama tatlısını bulamayınca satıcının hediyesi) Ve ****** kızımın çilekleri yemeye başladı bile

Eklenen Resimler

Eski 04-05-2012, 14:27   #54
Ağaç Dostu

elifnaz's Avatar

[QUOTE=elifnaz;959462]
Alıntı:

Ve sebze denemelerim. Çeri domateslerim, sırık domatesler, salatalık ve tek bir dal acı biber.(Acıyı pek yiyemiyoruz ama tatlısını bulamayınca satıcının hediyesi) Ve ****** kızımın çilekleri yemeye başladı bile
Arka tarafa bakan terasım. Yarısı günün 4-5 saati güneş alıyor. Ben nasıl değerlendireceğimi bilemedim. Bu konuda önerilerinizi bekliyorum.

Eklenen Resimler

Eski 04-05-2012, 14:36   #55
Ağaç Dostu

Cymbelina's Avatar

Giriş Tarihi: 18-03-2012
Sevgili Elifnaz, terasınız çok güzel, çiçekleriniz (maaşallah diyelim) çok hoş görünüyor. Duvardaki aplik şeklindeki saksılarınızı da çok beğendim. Allah sağlık ve huzurla şirin terasınızda nice bitkilerle nice güzel anlar nasip etsin. Önce resimlerinizi beğeneyim dedim ama baktım pek çok beğeneceğim var, en iyisi yazayım dedim Arzu ederseniz tohumlarımdan paylaşabilirim. Bu arada geçmiş olsun. Forumda sanırım az güneş isteyen/ yarı gölge isteyen bitkiler gibi bir sınıflandırma vardı, arama yapıp bulabilirsiniz sanırım. Benim hatırladığım cam güzeli pek güneş sevmiyor, yanıltmayayım gene de sizi, emin değilim. Eskiden balkonumuzun sadece sabah az bir süre güneş gören bir kısmında camgüzelimiz vardı, sabahtan sonra gölge oluyordu ve o da memnundu halinden

Düzenleyen Cymbelina : 04-05-2012 saat 14:45 Neden: düzeltme
Cymbelina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-05-2012, 14:38   #56
Ağaç Dostu

Cymbelina's Avatar

Alıntı:
Sizi bitki delileri başlığına da bekleriz

Eski 04-05-2012, 14:44   #57
Ağaç Dostu

elifnaz's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi sakdag Mesajı Göster
Teras sayfanız hayırlı olsun Elifnaz hanım. Çok güzel çiçekleriniz var.

Bu arada 29.mesaj 3.fotoğraftaki yılbaşı çeliği ve yanındaki tek yaprağı ters dikmişsiniz.
Çok teşekkür ederim.Ve tabi bu kadar acemi olunca böyle yanlışlıklarda peşinden geliyor ******

Eski 04-05-2012, 14:50   #58
Ağaç Dostu

elifnaz's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Cymbelina Mesajı Göster
Sevgili Elifnaz, terasınız çok güzel, çiçekleriniz (maaşallah diyelim) çok hoş görünüyor. Duvardaki aplik şeklindeki saksılarınızı da çok beğendim. Allah sağlık ve huzurla şirin terasınızda nice bitkilerle nice güzel anlar nasip etsin. Önce resimlerinizi beğeneyim dedim ama baktım pek çok beğeneceğim var, en iyisi yazayım dedim Arzu ederseniz tohumlarımdan paylaşabilirim. Bu arada geçmiş olsun. Forumda sanırım az güneş isteyen/ yarı gölge isteyen bitkiler gibi bir sınıflandırma vardı, arama yapıp bulabilirsiniz sanırım. Benim hatırladığım cam güzeli pek güneş sevmiyor, yanıltmayayım gene de sizi, emin değilim. Eskiden balkonumuzun sadece sabah az bir süre güneş gören bir kısmında camgüzelimiz vardı, sabahtan sonra gölge oluyordu ve o da memnundu halinden
Çok teşekkür ederim.Tohumdan yetiştirmeyi çok isterim ama mart ayında birkaç tohum ekmiştim ve sonuç hüsran. Sadece maydonoz tohumlarımı ektiğim saksıdan birşeyler çimlendi onunda maydanoz olduğundan emin değilim. Belki seneye biraz daha cesaretlenip tohum işini düşünebilirim. O zaman kapınızı çalsam

Eski 04-05-2012, 14:51   #59
Ağaç Dostu

elifnaz's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Cymbelina Mesajı Göster
Sizi bitki delileri başlığına da bekleriz
Hemen geleyim tam benlik sanırım

Eski 04-05-2012, 15:03   #60
Ağaç Dostu

Cymbelina's Avatar

Alıntı:
Çok teşekkür ederim.Tohumdan yetiştirmeyi çok isterim ama mart ayında birkaç tohum ekmiştim ve sonuç hüsran. Sadece maydonoz tohumlarımı ektiğim saksıdan birşeyler çimlendi onunda maydanoz olduğundan emin değilim. Belki seneye biraz daha cesaretlenip tohum işini düşünebilirim. O zaman kapınızı çalsam
Elbette, seve seve

elifnaz beğendi.

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 01:35.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024