agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Üyelerin Bahçeleri (http://www.agaclar.net/forum/uyelerin-bahceleri/)
-   -   Umut Nalcakan / Bahçem (http://www.agaclar.net/forum/uyelerin-bahceleri/45157.htm)

umut.n 12-05-2022 19:05

Umut N. / Bahçem

Merhaba,
Bende bahçemden görüntüleri sizlerle paylaşmak için bu konuyu açtım. Malum bahar ayı ve pek çok yerde tabiat anamız bize görsel şenlikler sunuyor. Yorumlarınız ve elestirileriniz varsa tavsiyelerinizi esirgemeyin lütfen.

umut.n 12-05-2022 19:21

1 Eklenti(ler)
Dağ mayasıl otu, iki senedir köşede duran ve çimlerle birlikte biçildiği için güzelliğini farkedemediğimiz, bu sene güzel bir form yakalayınca ellemediğim, bu hale gelincede araştırdığımda adını ve faydalarını öğrendiğim mayasıl otu.

Çamfıstığı 13-05-2022 04:52

Hemşerim aramıza hoş geldin.Sadece mayasıl otuyla yetinme başka neler varsa paylaş.Takipteyim.

umut.n 28-05-2022 11:59

1 Eklenti(ler)
Köşe de duran kekikler çok güzel çiçeklenmişti, resim çekmekte geç kalmışım .

umut.n 30-05-2022 08:20

Karanfil.

4 Eklenti(ler)
Karanfillerin üçüncü seneleri, bu sene hevesliler. Gerekli şartları sağlayabildik sanırım.

umut.n 31-05-2022 08:54

1 Eklenti(ler)
Günaydın,

umut.n 07-07-2022 10:06

4 Eklenti(ler)
Keyfimiz yerinde, ortancamiz çiçek açtı, yanındaki biblo gibi duran kedimize nazar değdi geçen günlerde, bir gözünü kaybediyorduk az kaldı. Ah sokak kedileri bir türlü rahat vermiyorlar. Domateslerimiz kızarsın diye bekliyoruz heyecanla, neredeyse bir aydır meyve var üzerlerinde, iki dal ağırlıktan kırıldı, çok güzel büyüdüler ama ancak başladılar kızarmaya. İlk üç kız kardeş deneyimim, bence fena degil durum. Kabaklar habire yayılıyor lakin henüz meyve tutum olmadı.
Ekmediğim halde bol bol semiz otu yiyoruz. Ben topluyorum onlar daha çok geliyor. Omega 3 oldu her yerimiz.

umut.n 19-07-2022 08:52

2 Eklenti(ler)
Sorunsuz devam ediyoruz şimdilik. Verim yüksek olmasa da kalite tatmin edici. Bu partiden sonra yeni çiçekler ürünler gelecekmi bakalım. Domatesler pek niyetli değiller gibi ama daha vakit var.

umut.n 19-07-2022 09:04

2 Eklenti(ler)
Bitkiler bunlar, Black Kirim, cok net görülmeyebilir resimden durumları, birazda karman corman çevresi :). Yeni gelen çiçekler kurumuş hep acaba yenisi gelir mi? Meyve tutarmi?

umut.n 19-07-2022 09:09

Bitkiler bunlar, Black Kirim, cok net görülmeyebilir resimden durumları, birazda karman corman çevresi :). Yeni gelen çiçekler kurumuş hep acaba yenisi gelir mi? Meyve tutarmi?

feyzi_48 19-07-2022 10:06

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi umut.n (Mesaj 1616754)
Sorunsuz devam ediyoruz şimdilik. Verim yüksek olmasa da kalite tatmin edici. Bu partiden sonra yeni çiçekler ürünler gelecekmi bakalım. Domatesler pek niyetli değiller gibi ama daha vakit var.

Maşallah, emeğinize sağlık. Paylaşım için teşekkürler. Afiyet olsun.

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 17:44.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024