agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Üyelerin Bahçeleri (http://www.agaclar.net/forum/uyelerin-bahceleri/)
-   -   Ben fakir / Bahçe (http://www.agaclar.net/forum/uyelerin-bahceleri/28924.htm)

sevim.K 01-12-2012 16:50

Henüz havalar güzel güzel giderken hani bahçe fotoğrafları diyelim ve gelişmeleri görelim ne dersiniz :)

berrinb 01-12-2012 17:01

Sevgili Ben fakir...Plastik göletleri Bauhaustan bulunca havalara uçan bendeniz,harika göletlerinizi ve derenizi gördüğümde ; isminizin mütevaziiliğini bir kez daha gündeme getirmekten kendimi alamayacağım doğrusu....:))))

Şaka bir yana arkadaşım, ellerinize sağlık....Çok güzel olmuşlar,içinde su varmı ...Yoksa açık mavi mi boyadınız anlayamadım....İnşaallah bu yaz sucul bitkileriniz ve balıklarınızı da zevkle izleriz...Kolay gelsin...İyi günlerde keyfine varınız...Selam ve sevgiler..:))

hanndan 01-12-2012 17:12

Merhabalar,hoşgeldiniz aramıza.
20 yıl once babam da gıdıp gormeden oradan bı arsa almış yıllardır ne gıttık ne gorduk.Sayenızde avşayıda oğrenmıs olucam.Belkı komşu oluruz :)
Satırlara dokulen duygusallıgınız, emınım kı bahcenıze de yansıyacak.Yenı sezonu merakla beklıyorum.Saygılar.

Ben fakir 01-12-2012 21:43

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi sevim.K (Mesaj 1058059)
Henüz havalar güzel güzel giderken hani bahçe fotoğrafları diyelim ve gelişmeleri görelim ne dersiniz :)

Sevgili Hocam, sezonu kapattığımız için, ilk fotoğraflara eklenecek yenilik henüz yok.

Ben fakir 01-12-2012 21:49

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi berrinb (Mesaj 1058064)
Sevgili Ben fakir...Plastik göletleri Bauhaustan bulunca havalara uçan bendeniz,harika göletlerinizi ve derenizi gördüğümde ; isminizin mütevaziiliğini bir kez daha gündeme getirmekten kendimi alamayacağım doğrusu....:))))

Şaka bir yana arkadaşım, ellerinize sağlık....Çok güzel olmuşlar,içinde su varmı ...Yoksa açık mavi mi boyadınız anlayamadım....İnşaallah bu yaz sucul bitkileriniz ve balıklarınızı da zevkle izleriz...Kolay gelsin...İyi günlerde keyfine varınız...Selam ve sevgiler..:))

Sevgili Berrinb, nazik övgülerinizle mutlandırdınız beni; sağ olun...

Fötoğrafları çekerken havuzlar boştu. Maviye bilerek boyadım. Dolu iken esintiyle su yüzeyi dalgalandığında dipteki yansıması harika oluyor.

Nilüferler için gereken hazırlığı yaptım. Bir çift ördek palazı için de söz aldım.

Gerisi kaldı yazı yakalamaya.

Selam ve sevgilerimle...

Ben fakir 01-12-2012 21:55

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi hanndan (Mesaj 1058067)
Merhabalar,hoşgeldiniz aramıza.
20 yıl once babam da gıdıp gormeden oradan bı arsa almış yıllardır ne gıttık ne gorduk.Sayenızde avşayıda oğrenmıs olucam.Belkı komşu oluruz :)
Satırlara dokulen duygusallıgınız, emınım kı bahcenıze de yansıyacak.Yenı sezonu merakla beklıyorum.Saygılar.

Sevgili Hanndan,

Tapudaki adrese dair detayları bildirirseniz yerini size tarif edebilirim. İnşallah yakınımızda çıkar da komşuluğun keyfine varabiliriz.

Çetin geçen iş hayatımda diğer duygularımı tüketiğim için, elimde kala kala işe yaramayan bir duygusallık kaldı. Onu da şimdi keyfine vararak harcıyorum işte!..

Selamlar, sevgiler...

Ben fakir 01-12-2012 22:01

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Pusarık (Mesaj 1056474)
Muhterem Ben fakir,

Her başlangıç güzel umutlar saklarmış. Güzellikleri bizlerle paylaşmanızı umuyoruz.....

İzninizin(!) bitmesini de dört gözle bekliyoruz, bilginize.......

Sevgili Pusarık,

Ben ömrümün her döneminde paylaşmanın keyfini yaşadım.

İznimin bittiğini deklare ettim!..

Selam ve sevgilerimle...

NOT:(Nick)inizin anlamı bana yabancı değil!

YeniGine 02-12-2012 02:27

Sayın Ben fakir hoşgelmişsiniz...

Ben fakir 10-12-2012 22:58

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Pusarık (Mesaj 1065057)
İyi akşamlar Sayın Ben fakir,

Dağları aşıp geldim, hatırınız için:))

Saygılar...

Çok sevindirdiniz.

Sağ olun.

çiftçi5234 02-01-2013 18:26

Hüseyin Ulusan - Ah buğdayım - YouTube

İyi akşamlar ;)

Ben fakir 02-01-2013 19:12

[QUOTE=çiftçi5234;İyi akşamlar ;)[/QUOTE]

Ne güzel bir armağan böyle!..

Teşekkürler!

çiftçi5234 02-01-2013 19:14

Güzelliği göreceli ama beğendiyseniz sevindim Gavs amca..

Ben fakir 02-01-2013 19:23

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi çiftçi5234 (Mesaj 1079339)
Güzelliği göreceli ama beğendiyseniz sevindim Gavs amca..

Evlat, Ben beğenmediğim şeye güzel demem!..

Beğendim ve söyledim. Tekrar sağ ol...

çiftçi5234 02-01-2013 19:25

;)...

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 03:33.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024