agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Üyelerin Bahçeleri (http://www.agaclar.net/forum/uyelerin-bahceleri/)
-   -   haslam / bahçe (http://www.agaclar.net/forum/uyelerin-bahceleri/23910.htm)

haslam 29-03-2011 01:13

haslam / bahçe

5 Eklenti(ler)
Merhaba arkadaşlar buda benim bahçem ;)
yorumlarınızı bekliyorum.
Bu yıl birde pasiflora yetiştirmeyi düşünüyorum
tohumları ektim 1 hafta oldu daha çimlenen yok bakalım hayırlısı

limon_sever 29-03-2011 01:16

Ellerine sağlık kardeşim çok güzel bahçen var. En kısa zamanda bahçeni ziyaret edeceğim inşallah :)

haslam 29-03-2011 01:18

buyur gel dostum her zaman kapımız açık
verdigin pasiflora tohumlarının meyvelerini yemeye beklerim Allah nasip ederde büyütebilirsem :)

limon_sever 29-03-2011 01:24

İnşallah meyvelerini görecek kadar büyürler. Zafer İnandıklı beye tekrar teşekkürler pasiflora tohumlarını gönderdiği için.

haslam 29-03-2011 01:26

İnşallah kardeşim.
Evet bende çok teşekkür ediyorum kendisine.

malina 29-03-2011 10:48

Çok gerekli ise size ait bir fotoğraf görmemiz yeterli olurdu...

serkan_istanbul 29-03-2011 14:35

Güzel bahçe maşallah.

limon_sever 29-03-2011 17:49

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi malina (Mesaj 775991)
Çok gerekli ise size ait bir fotoğraf görmemiz yeterli olurdu...

Çok gerekli demek ne demek? :mad:

İnsanın güzel bir bahçe ortaya çıkarmış olması ve bununla gurur duyması kadar muhteşem birşey olamaz. Kaldı ki bahçenin yanında poz vermek kadar da şahane güzel bir şey yoktur diye düşünüyorum. Her insan böyle güzel bir bahçede fotoğraf çekinmek ister.

İnsanları bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde olumsuz eleştirmekte çok yanlış. Yazdan kalma fotoğrafları yayınlamış arkadaş. Dikkat edersiniz ki yeni bir üye...

Yorum yapmanız çok gerekli ise elinize sağlık gibi bir yorum beklerdik açıkcası...

Aslında bu kızgınlığım hem size hem de sizin gibi yorum yazanlar için...

haslam 30-03-2011 17:12

teşekkür ediyorum limon_sever içimden geçenleri söylemişsin
evet bu fotograflar yazdan kalma fotolar, bu yıl daha bahçeyi yeni ektigim için yeni fotograf koyma imkanım yoktu ve elimde olanların içinde de sadece bahçeyi çektiğim fotoğraf olmadığından bunları koymak zorunda kaldım. Kaldı ki fotoğrafta ben olsam ne olmasam ne benim amacım kendimi göstermek değil bahçemi göstermekti.
rica ediyorum limon_sever in dediği gibi çok gerekliyse sadece bahçem hakkında yorum yazın.
Saygılarımla...

dafni 30-03-2011 22:53

Böyle genç bir yaşta ve erkek böyle bir hobiniz olması çok çok güzel sizi tebrik ediyorum.Süper bir bahçe yapmışsınız...Aslında sizin fotoğraflarınıza sıra gelene kadar burda okadar çok ve okadar luzumsuz yazı varki.

cou 30-03-2011 23:01

Tebrik ederim bahçeniz ve özellikle sarmaşıklarınız şahane duruyor ;)

Vildan Sönmez 30-03-2011 23:22

Genç arkadaşımız Haslam, başlığınız hayırlı olsun, sizi tanıdık, bahçenin geçen yılki halinden ipuçları da aldık. Belli ki zengin bir bahçe.
Şimdi bu bahçedeki gelişmeleri izlemek isterim. Hatta bu günlerdeki yeni ektiği bitkilerle başlarsan seninle birlikte biz de büyümelerini, çiçeklenmelerini takip ederiz. Örneğin bolca üçüz çiçeği gördüm, bu yıl da ektin mi ? Sarmaşıktan bir örtü yaratmışsın keşke çiçek açmış fotoğrafları da olsaydı.

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi haslam (Mesaj 776866)
teşekkür ediyorum limon_sever içimden geçenleri söylemişsin
evet bu fotograflar yazdan kalma fotolar, bu yıl daha bahçeyi yeni ektigim için yeni fotograf koyma imkanım yoktu ve elimde olanların içinde de sadece bahçeyi çektiğim fotoğraf olmadığından bunları koymak zorunda kaldım. Kaldı ki fotoğrafta ben olsam ne olmasam ne benim amacım kendimi göstermek değil bahçemi göstermekti.
rica ediyorum limon_sever in dediği gibi çok gerekliyse sadece bahçem hakkında yorum yazın.
Saygılarımla...

haslam 31-03-2011 12:43

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Vildan Sönmez (Mesaj 777068)
Genç arkadaşımız Haslam, başlığınız hayırlı olsun, sizi tanıdık, bahçenin geçen yılki halinden ipuçları da aldık. Belli ki zengin bir bahçe.
Şimdi bu bahçedeki gelişmeleri izlemek isterim. Hatta bu günlerdeki yeni ektiği bitkilerle başlarsan seninle birlikte biz de büyümelerini, çiçeklenmelerini takip ederiz. Örneğin bolca üçüz çiçeği gördüm, bu yıl da ektin mi ? Sarmaşıktan bir örtü yaratmışsın keşke çiçek açmış fotoğrafları da olsaydı.

teşekkür ederim Vildan Sönmez.
bu yıl çiçek ekmekten (çeşmeyle sulama yaptığım için birini seçmek zorundaydım) vazgeçip sebze ekmeye karar verdim şu an bahçede marul çeşitleri tere sarımsak soğan vs var vakti gelince salatalık domates biber patlıcan da ekicem, ama sabah sefalarını ektim yine kamelyanın etrafına hem yoldan içerisi görünmüyor hemde mükemmel bi görüntü oluşuyor şu an daha çimlenmediler inşallah çimlenir çimlenmez fotograflarını koyarım.

ilgilenen herkese teşekkürler.
Saygılarımla..

cetasule 31-03-2011 18:39

Bahçeniz çok güzel.Sizin gibi genç birinin doğayı bu denli sevmesi ve emek sarfetmesi bence daha da güzel.
Elinize sağlık
Kolay gelsin

Mustafa Oktay 08-10-2020 15:59

Gerçekten güzel bir bahçe olmuş. Konya'nın neresinde bahçeniz

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 13:21.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024