agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Üyelerin Bahçeleri (http://www.agaclar.net/forum/uyelerin-bahceleri/)
-   -   siniroluyorum/bahçe (http://www.agaclar.net/forum/uyelerin-bahceleri/22914.htm)

siniroluyorum 30-12-2010 22:12

siniroluyorum/bahçe

5 Eklenti(ler)
Bunlar da benim bitanelerim.Genel görünüş itibariyle bahçem bu sene pek hazır olmasa da çiçeklerim çok güzel açıyorlar

siniroluyorum 30-12-2010 22:13

2 Eklenti(ler)
Paşam ve tavuklarım ama bunlar küçüklük fotoları şimdi yumurta bile veriyorlar...

siniroluyorum 30-12-2010 22:15

3 Eklenti(ler)
Sonbaharın gelişini müjdeleyen çiğ taneleri ve sardunyalarım

sevim4 31-12-2010 10:06

Sevgili siniroluyorum,çok güzeller tüylü çok masum bakıyor yoksa banamı öyle geliyor.
japon gülü pempe çok güzel kırmızı olan aslan ağzımı?hepisininde keyfi yerinde.

siniroluyorum 31-12-2010 10:33

Evet kırmızı olan aslanağzı.Japon gülünün kırmızısı ve sarısı da var onlar da açınca fotolarını koymayı düşünüyorum.Keşke şimdi de keyifleri yerinde olsa:(Ben yatılı okulda kaldığım için çiçeklerim biraz bakımsız kaldılar:(Ama yaza çok güzel açacaklarına eminim.Birilerinin benim güzellerim hakkında böyle güzel şeyler yazması beni mutlu etti.Çok teşekkürler...

Fatoş 31-12-2010 11:15

Sevgili Siniroluyorum bahçendeki çiçeklerin çok güzel, tavukların bu kadar çok olmasından bol taze yumurta alıyorsunuzdur, bahçe fotoğraflarınızı merakla bekliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun. Sevgilerimle.

siniroluyorum 31-12-2010 11:23

Çok teşekkür ederim.Yazın bahçem için bazı planlarım var eğer yerine getirebilirsem fotolarını yükleyeceğim.Ancak bunlar yazın çektiğim fotolar.Bu zamanlarda ancak yakında açacak olan gardenyamı fotoğraflayabilirim...
Herkese mutlu yıllar!!

Sevgi Durul 31-12-2010 11:32

Sayfanız hayırlı olsun. Gezecek güzel bir bahçemiz daha olacak. Bitkileriniz oldukça sağlıklı ve güzel görünüyorlar. Emeklerinize sağlık.

fikreteren 31-12-2010 11:41

Hoşgeldiniz. Japon gülü ve diğer çicekler çok güzel .Hatminin rengi de nefis. Siniroluyorum u m erak ettim. Neye siniroluyorsun arkadaşım.... Ellerine sağlık.

cemo 31-12-2010 12:06

Yeni yıla, yeni bir bahce ile girdik. Devamını dilerim.
Japon gülü saksıda sanırım. Keşke soğuğa dayanıklı olsaydı da, bahcemize dikebilseydik bizde. İçeri, dışarı saksı taşımaktan yoruldum ama değer bu japon gülleri için diyorum:)

Sahi, bu genç yaşta neye siniroluyorsun:)) Sinirsiz, güzel bir yaşam diliyorum sevgiler.

cemo 31-12-2010 12:08

Paşa ya ve tavuklara bayıldım ayrıca.:)
Sağlıkla yaşayın hep beraber.

Sevgi Durul 31-12-2010 12:11

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi cemo (Mesaj 734085)

Sahi, bu genç yaşta neye siniroluyorsun:)) Sinirsiz, güzel bir yaşam diliyorum sevgiler.

Genç arkadaşım, ben de merak etmiştim, iyi ki arkadaşlar sordu. Yoksa soramazdım :)

siniroluyorum 31-12-2010 12:13

Tam tersi hiç nickim gibi değilimdir.Ama hatırlamadığım bir nedenden dolayı bir sosyal paylaşım sitesinde nickimi böyle almıştım.Sonra da böyle kaldı:)Japon güllerini ve hatmileri çiçeklerinden dolayı çok seviyorum.Bir de ağaç hatmi var.Onu da baharda çekerim.Evet malesef japon gülleri büyük saksılarda yetişiyor:)Ama özellikle bendeki kırmızı japon gülü çok büyük ve canlı renklerde açıyor.Avatarımda onun fotosu var ama pek net değil ava gidince daha net bir resmini yükleyebilirim.

cemo 31-12-2010 12:18

Fikreteren sormasa bende soraamazdım heralde. Sinir olur falan diye:)))

Orhan Özbilgiç 31-12-2010 13:07

Sevgili siniroluyorum;

Tamam. Fotoğrafladığınız bitkiler, birçok arkadaşımızda var. Var amaaaa, siz en güzel renklilerini yetiştirmişsiniz.;)
Üstelik, daha fotoğraflamadıklarınızdan sözediyorsunuz.
Öncelikle, renk konusundaki zevkinize hayran olduğumu belirteyim.
Ayrıca, köpeğinizinde çok şeker olduğunu belirtmeden geçemiyeceğim.;)

Ayşe Yıldız 31-12-2010 13:09

Köpeğin rengide güzel bence çiçeklerde olduğu gibi. Sayfanız hayırlı olsun. Bol bol çiçek göreceğimiz hissine kapıldım. İnşallahta öyle olur.

siniroluyorum 31-12-2010 13:47

Sözleriniz için çok teşekkürler aslında birçok bitkim var ama onların fotolarını ya çekmeye vaktim olmadı ya da daha çiçek açmadılar.Örneğin seneye inşallah sellukamın da çiçeğini siteye koyabilirim.Bunun yanında birçok sarmaşık ve gül hatmi tohumu buldum bunlarla güzel düzenlemeler yapmayı düşünüyorum.Paşamın bu kadar beğenilmesine çok sevindim.Ama bu aralar keyfimiz pek yerinde değil malesef.Zaten deri hastalıklarına çok sık yakalanan bir köpek abim veteriner olmasa işimiz zor:)

cemo 31-12-2010 13:50

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi siniroluyorum (Mesaj 734095)
Tam tersi hiç nickim gibi değilimdir.

Sevindim:);)

Hatminin rengi süper. Bakalım daha ne renkler cıkacak, ilgiyle takip edeceğim. Ellerinize sağlık.

Paşaya gecmiş olsun. :(

fikreteren 31-12-2010 14:35

Benim de tuhafıma gittiği için sormuştum. Tabi herkesin fikrine saygı duymak gerek.Kardeşim kusura bakma.Sen şimdi bana darılmışsındır.Benim bahçeye uğramassın sanırım.

siniroluyorum 25-02-2011 21:49

Estağfurullah h,ç öyle şey olur mu?Cevap vermek için biraz geç kaldım kusura bakmayın okulum nedeniyle pek aktif olamıyorum.

nergis06 26-02-2011 10:23

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi SDurul (Mesaj 734093)
Genç arkadaşım, ben de merak etmiştim, iyi ki arkadaşlar sordu. Yoksa soramazdım :)

Bir genç olarak yatılı okulda okumanıza rağmen bitkilerle uğraşmaya zaman ayırmanız çok hoşuma gitti.Keşke oğlumda ilgilense Ankara'da olmadığım zaman bitkilerim kuruyor.Çiçekleriniz çok güzel ellerinize sağlık.
Haddim olmayarak bende isminize takıldım.Bu ismi okurken kaşlarımın çatıldığını gerildiğimi hissettim. Bunun yerine daha yumuşak daha sevgi dolu bir isim seçerek gülümsememizi sağlasanız nasıl olur?

zafersu 03-03-2011 11:21

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi nergis06 (Mesaj 760689)
Haddim olmayarak bende isminize takıldım.Bu ismi okurken kaşlarımın çatıldığını gerildiğimi hissettim. Bunun yerine daha yumuşak daha sevgi dolu bir isim seçerek gülümsememizi sağlasanız nasıl olur?

Aynı fikirdeyim. Sanki biz sinir olmaya:mad: başlıyor gibiyiz.:D Herneyse fikirlerinize saygı duymaktan başka yapacak bir şeyimiz yok. Bu arada elinizdeki değerler çok güzel, güle güle bakın, okulda da başarılar dilerim.

ligustrum 17-04-2011 10:28

Sayın Siniroluyorum; Tavuklar çok güzel. Yumurtası da nasıl, güzel mi?

siniroluyorum 10-06-2011 14:12

Artık yazılılarım bitti.Bahçemle daha fazla ilgilenebileceğim.Eve gidince fotoları yüklerim.Kahve ve magnolia grandiflora çekirdekleri ektim.Pepinomu saksıdan yere geçirdim.Sonra küçük bir sebze bahçem var.Domates,biber kırmızı ve beyaz patlıcan,yerkirazı,mısır,fasülye,bezelye,bakla bir de çileklerim var.Çileklerimin meyvelerini yemeye başladık.Çok lezzetliler.Bir de sanırım dikenli domateslerimin kökleri donmamış çünkü yerden birkaç tane dikenli dometes çıktı.Sonra atatürk çiçeği denen ortancaya
benzer çiçek açan bir bitki var o da kışın donmuştu yeniden sürdü.

siniroluyorum 10-06-2011 14:23

Uzun süredir siteye giremiyordum.Bu akşam aksilik olmazsa fotoları yükleyeceğim.

siniroluyorum 10-06-2011 14:29

Ligustrum;
evet tavukların yumurtaları çok lezzetli.Ancak verdikleri zarar da çok.Bazen akşamları otlasınlar diye bahçeye salıyorum.Lalelerim çekmediği kalmadı.Tomurcuklarını kopardılar.Soğanlarını eşeleyip çıkardılar.Bir de bıldırcınlarım var.Şuan 5 tane yavru var kuluçka makinesine 15-20 tane daha koymayı düşünüyorum.Üstelik yumurtaları da çok faydalı.

berrinb 10-06-2011 15:46

Sayın Sinirli...Güller,japon gülleri,çok güzel,tavuklarınız köpeklerinizde var,anlattığınıza göre iyi bir sebze bahçenizde mevcut çileklerini yemişsiniz bile ,bu kadar güzellikler içinde nnelere sinir oluyorsunuz.Çok ilgimi çeken bir nik oldu sizinki.:)) Bahçedeki çalışmalar sonucunda sinirler yatışır.toprakla uğraşmak insanı yumuşatır.Devam ediniz.Selamlar.

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 07:38.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024