agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üyelerin Balkonları, Bahçeleri > Üyelerin Bahçeleri
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 09-02-2024, 21:58   #1
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 30-01-2024
Bahçe düzenlemesi için fikirlerinize ihtiyacım var.

Bahçemde keyifli vakit geçirmek için ve 3 yaşında çocuğum rahatça dolaşması için düzenlemeye karar verdim. Bahçemde yaklaşık 2 karış kadar toprak serili altı beton. Altımda otopark var. Ayrıca 10 metrelik uzun olan yerde binanın bitişiğinden baştan sona kadar toprak altından boydan boya çatıdan gelen pimaş boru geçiyor. Yarın bir gün bir tıkanma falan olursa tadilat yapılır diye ona göre bir çalışma yapmak istiyorum.

Paintte kafamdan geçen fikri sizlere göstermek istedim. Resimdede görüldüğü üzere şuanda çim serili L şeklinde bir bahçem mevcut. Ancak kauççuk zemini beton dökmeden nasıl döşeyebilirim fikirlerinize ihtiyacım var. Farklı bir düşüncesi olan varsa paylaşırsa görüşlere açığım.
Name:  Bahçe düzenlemesi..jpg
Views: 42
Size:  15.6 KB

Name:  WhatsApp Image 2024-02-09 at 23.48.15.jpg
Views: 43
Size:  73.3 KB

Name:  WhatsApp Image 2024-02-09 at 23.48.14.jpg
Views: 42
Size:  57.9 KB

Yavuzss Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 15-03-2024, 02:24   #2
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 22-10-2011
Galeri: 1
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Yavuzss Mesajı Göster
Bahçemde keyifli vakit geçirmek için ve 3 yaşında çocuğum rahatça dolaşması için düzenlemeye karar verdim. Bahçemde yaklaşık 2 karış kadar toprak serili altı beton. Altımda otopark var. Ayrıca 10 metrelik uzun olan yerde binanın bitişiğinden baştan sona kadar toprak altından boydan boya çatıdan gelen pimaş boru geçiyor. Yarın bir gün bir tıkanma falan olursa tadilat yapılır diye ona göre bir çalışma yapmak istiyorum.

Paintte kafamdan geçen fikri sizlere göstermek istedim. Resimdede görüldüğü üzere şuanda çim serili L şeklinde bir bahçem mevcut. Ancak kauççuk zemini beton dökmeden nasıl döşeyebilirim fikirlerinize ihtiyacım var. Farklı bir düşüncesi olan varsa paylaşırsa görüşlere açığım.
Eklenti 729929

Eklenti 729930

Eklenti 729931
Sanırım sitede bir yazılım sorunu var ve eklendiği düşünülen görsellere ulaşılamıyor.

Sayın Yavuzss

Eklediğnizi söylediğiniz göreselleri göremiyoruz. Görsel olmayınca sorununuzu sadece "kauççuk zemini beton dökmeden nasıl döşeyebilirim" şeklinde okuyor ve malesef bu form kapsamı ve içeriğinde bir anlam çıkaramıyorum.

Belki sorunuzda aşağıdaki linkler çözüm olabilir.

https://afskaucukzemin.com/epdm-zemin-kaplama/
https://www.polinkimya.com/kaucuk-ze...sil-uygulanir/

s.serdar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 09:58.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024