agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üyelerin Balkonları, Bahçeleri > Üyelerin Bahçeleri
(https)

Beğeni Düzeni43Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 04-12-2012, 17:52   #31
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 06-01-2008
Galeri: 44
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi almanyalı Mesajı Göster
Iyi akşamlar benim haddim değil ama tesadüfen burda buldum kendimi,yanlış başlık hatasını bende yaptım.Aklıma birsey geldi nasıl söylesem bana düşmez ama şöyle birşey olsa yeni konu açarken sekerlerim. **** orkidelerim gibi başlıklar otomatikman açılmasa böylece hem başlıklar düzgün olsa hem kaldırma sorunu olmasa konuya uymayan isimler olmamış olur yeni üyelerin hata yapma ihtimali kalmasa.
Sn. almanyalı,

Yanlışlık yapmak illa ki yeni üyeye hasmış gibi düşünmüyorum, hata yapma potansiyeline hepimiz sahibiz.

Görünmesi engellenecek kelimelere ait bir liste oluşturmak bana biraz ütopik geldi doğrusu .

Gerçekten de bu kadar panik yapmayın derim. Önce sitenin sınırlarını dolaşın, bu sınırların içinde neler olup bitiyor bunları inceleyin, iyice bir aşina olun sonra herşey daha kolay gelecektir. Acele etmeden, langsam langsam

almanyalı beğendi.
kelebek çalısı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-12-2012, 18:37   #32
Ağaç Dostu

almanyalı's Avatar

Giriş Tarihi: 26-10-2012
Galeri: 6
Cool

Alıntı:
Gerçekten de bu kadar panik yapmayın derim. Önce sitenin sınırlarını dolaşın, bu sınırların içinde neler olup bitiyor bunları inceleyin, iyice bir aşina olun sonra herşey daha kolay gelecektir. Acele etmeden, langsam langsam

Merhaba Kelebek çalısı,benim acelem yok ki ben yanlış başlık yazısı neymiş acaba diye geldim,konuyu gördüm nedense bende yazmak istedim,bu banlanmak uzaklaştırma demekmiş anlayınca hata kaza benim başıma da gelmesin diye düşüncemi paylaşayım dedim,şimdi ben üye olduğum ilk hafta da yanlış başlık açtım,kuralları okumayı akıl etmedim nedense.Sayın malina'ya bir sorayım dedim,bazı başlıklar gerçekten anlamsız malina başlık konusunda haklıymış bana söylediğinde onuda diğer başlıkları gezince anladım,eğer yeni başlık açılırken menekselerim orkidelerim başlıkları otomatik olarak reddedilirse kimse banlanmaz ve başlıkların hepsi düzenli olur,mesala bahçe balkon başlığı bazı arkadaşlar balkonum,bahcem adı kullanmış ama sadece tek seçenek olsa hem kimse üzülmez hemde başlıklar liste halinde güzel görünür değilmi?neyse bunlar beni ilgilendiren mevzular değil Sayın malina bilir doğrusunu,ayrıca Almanca bilmenize sevindim .

almanyalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-12-2012, 19:29   #33
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Galeri: 88
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi almanyalı Mesajı Göster
eğer yeni başlık açılırken menekselerim orkidelerim başlıkları otomatik olarak reddedilirse kimse banlanmaz ve başlıkların hepsi düzenli olur
Dediğinize tam benzer değil ama sorunu açıklamak için uygun bir uygulama var...

Sıfır mesajlı üyeler yeni konu açamıyor.

Neden açamadıklarını yazmışız: Yeni üyeler 1 mesaj yazmadan neleri, neden yapamaz?

Yine de ben günümün önemli bir kısmını, neden konu açamadıklarını eposta ile soran üyeleri cevaplamakla geçiriyorum Bir kısmı soruyor, bir kısmı ise hesap soruyor

Biz bu işi otomatiğe bağlamasak, yasaklar koymasak da arkadaşlar önce "biz nereye geldik" diye forumu inceleseler daha iyi olmaz mı? Haydi onu da yapmadılar, ilk bilgilendirme yeterli olsa...

Ayrıca banlanma nedenleri arasında sözü edilmeyecek bir orandır yanlış başlık adı

YeniGine beğendi.
malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-12-2012, 19:31   #34
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Galeri: 88
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi kelebek çalısı Mesajı Göster
Eminim bir çok üye hataya düştüğünde yönetim tarafından ikaz ediliyor, düzeltme için yönlendiriliyordur.
Mesaj sayımdan belli oluyordur

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-12-2012, 19:58   #35
Ağaç Dostu

almanyalı's Avatar

Giriş Tarihi: 26-10-2012
Galeri: 6
Sayın Malina,
bende burayı tesadüfen gördüm,fakat baktım ki benim gibi çok meraklı köfteci varmış,hepsi de birşey sormuş sizde bıkmadan cevap vermiş izah etmişsiniz sanırım bu konu açık oldukça meraklı da olacak..mesaj sayınız rekora koşuyor başlık konusunda zorunlu bir sınırlama olsa sizde uğraşmaz olursunuz diye yazayım dedim,ama cevap için teşekkürler.kedinin kuyruğumeraktan koparmış.en güzeli ben dahil olmayayım şu bağlanma nedenlerini bir araştıp öğreneyim teşekkürler

almanyalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-12-2012, 23:24   #36
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Giriş Tarihi: 09-05-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi kelebek çalısı Mesajı Göster
Sn. YeniGine, bence kişisel olarak almayın. Bu forumdaki üye sayısını önce göz önünde bulundurun. Neden sadece size uyarı geliyormuş gibi bir düşünceye kapıldınız, ya da neden bu kadar sorun ettiniz bilmiyorum. Eminim bir çok üye hataya düştüğünde yönetim tarafından ikaz ediliyor, düzeltme için yönlendiriliyordur. Bu sizinle yönetim arasında kalsa daha iyi olmaz mı?

Konuyu baştan beri okuyarak takip ediyordum ama neden bu kadar mesele yaptınız anlayamadım .
Merhaba kelebek çalısı; tamam ben sorun yapmıyorum zaten ve hata yaptığımı kabul ediyorum.
Ve konuyu mesele de yapmadım; sadece yazılanlara ve soran arkadaşlara cevap vermem adına mesele yapmışım gibi anlaşılıyor olabilir.
Tamam bundan sonra hata yapmayacağım da diyemiyorum; fakat yapmamaya çalışacağım.
Teşekkür ediyoruum. Saygılar.

selis beğendi.
YeniGine Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 03:00.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024