agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üyelerin Balkonları, Bahçeleri > Üyelerin Bahçeleri
(https)

Beğeni Düzeni1Beğeniler
  • 1 Gönderen unbrekable

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 06-10-2010, 23:43   #1
Ağaçsever

unbrekable's Avatar

Giriş Tarihi: 04-10-2010
unbrekable bahçe

Babamın rahatsızlıgından dolayı artık benim bakmakla yukumlu oldugum bahçe ... bu sene çok bakımsız kaldı birşey yapamadık birçok sorun var ve benim bahçe ve agaçlar konusunda hiçbir bilgim yok . Sizin bilgilerinize ve engin tecrübelerinize ihtiyacım var tabi ki tavsiyelerinize... Daha önce bahçe konusunda hiçbir ilgim yoktu ama biraz ilgilenince çok zevkli oldugunu ve insanı rahatlattıgını anladım sizden öğrenecek çok şeyim oldugunu biliyorum.... Bu arada yaşım 24 forumun geneli bakarsanız abilerim ablalarım oluyorsunuz bu genç yardımlarınızı bekliyor şimdiden teşekkürler yorumlarınızı ve tavsiyeleriniz esirgemeyin lütfen ...

Eklenen Resimler

unbrekable Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-10-2010, 23:46   #2
Ağaçsever

unbrekable's Avatar

resimlere devam....

Eklenen Resimler

Eski 06-10-2010, 23:47   #3
Ağaç Dostu

COYOTE's Avatar

Giriş Tarihi: 11-01-2007
Galeri: 1
Ne güzel bir bahçe sn Unbrekable, kolay gelsin. Eminim sorularınıza yanıt bulursunuz burada.

COYOTE Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-10-2010, 23:48   #4
Ağaçsever

unbrekable's Avatar

ve son ....

Eklenen Resimler

emir2604 beğendi.
Eski 07-10-2010, 07:00   #5
Ağaç Dostu

Orhan Özbilgiç's Avatar

Giriş Tarihi: 12-04-2008
Galeri: 83
Sevgili unbrekable;
Fotoğraflardan anlaşıdığı kadarıyla, alt yapısı hazır(damlama sulama gibi), meyve ağaçları emekten çıkmış. Üstelik oldukça ferah bir bahçe. Ankara iklimine uygun çeşitli bitkilerle renklendirebileceğiniz hoş bir mekan. İşnizin pek zor olmayacağı kanısındayım.

Buradaki arkadaşlarımızında katkılarıyla, bir süre sonra, çok daha güzel bir görüntüyle karşılaşacağımızdan eminim.

Esenlikler diliyorum.

Orhan Özbilgiç Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-10-2010, 08:54   #6
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 13-01-2010
Sayın Orhan Hocam bu genç yaşın da forma girerken ki heyecanını okuduk unbrekable arkadaşımızın, arkadaşımıza yardımcı olmak farz oldu,unbrekable arkadaş heyecanını kaybetme seneye bu zamanlar bahçen çok farklı olacak hoş geldin.

Yücel Canpolat Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-10-2010, 09:15   #7
Ağaç Dostu

Orhan Özbilgiç's Avatar

Giriş Tarihi: 12-04-2008
Galeri: 83
Sevgili unbrekable;
Yücel Canpolat, size yardımcı olabilecek donanımlı ve birikimli bir arkadaşımız. Öngörüleri çok isabetlidir.
İşiniz kolay dememiş miydim?

Orhan Özbilgiç Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-10-2010, 09:22   #8
Ağaçsever

unbrekable's Avatar

Hepinize çok teşşekkür ediyorum yardımlarınızı esirgemiyceginizi biliyorum inşallah sizler sayesinde güzel bir bahçem olacak.... bahçem ferah 5 dönümlük bir bahçe ön tarafta elma agacları var 20 30 tane tel örgülülerin yanında çam ve meyve agaçları var kiraz kayısı karışık yan tarafını sebze yetiştirmek için kullanıyorum orda da vişne agacları var bahçenin arka tarafında ise kayısı ve vişne kiraz agacları mevcut ve yol boyunca çam agacları var goruldugu üzere agac konusunda sıkıntım yok ama bunları bu agacların bakımı hastalıgı konusunda bir fikrim yok ne ne zaman yapılır hiç bilmiyorum forum sayfalarını okudukça birşeyler ögrenmeye ve uygulamaya çalıscam sizlerin yardımyla ögrencem bir çok şeyi tekrar teşekkür ederim ....

Eski 07-10-2010, 12:46   #9
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Galeri: 88
Sevgili arkadaşım,

Foruma hoş geldiniz. Ben de sizden ricada bulunacağım. Yazılanların rahat anlaşılması için nokta, virgül koymayı ve bir satır boşluk bırakarak gerekli yerlerde paragraf yapmayı ihmal etmeyin.

Alıntı:
bahçem ferah 5 dönümlük bir bahçe ön tarafta elma agacları var 20 30 tane tel örgülülerin yanında çam ve meyve agaçları var kiraz kayısı karışık yan tarafını sebze yetiştirmek için kullanıyorum orda da vişne agacları var bahçenin arka tarafında ise kayısı ve vişne kiraz agacları mevcut ve yol boyunca çam agacları var goruldugu üzere agac konusunda sıkıntım yok ama bunları bu agacların bakımı hastalıgı konusunda bir fikrim yok ne ne zaman yapılır hiç bilmiyorum forum sayfalarını okudukça birşeyler ögrenmeye ve uygulamaya çalıscam sizlerin yardımyla ögrencem bir çok şeyi tekrar teşekkür ederim
Bahçenizdeki ağaçlarla ilgili bilgileri, o ağaçlar adına açılmış başlıklarda bulabilirsiniz. Sorularınızı da orada sorarsanız, bilgilerin hepsi derli toplu bir arada bulunmuş olur.

Babanıza geçmiş olsun, size kolaylıklar dilerim...

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-10-2010, 13:01   #10
Ağaçsever

unbrekable's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi malina Mesajı Göster
Sevgili arkadaşım,

Foruma hoş geldiniz. Ben de sizden ricada bulunacağım. Yazılanların rahat anlaşılması için nokta, virgül koymayı ve bir satır boşluk bırakarak gerekli yerlerde paragraf yapmayı ihmal etmeyin.

Bahçenizdeki ağaçlarla ilgili bilgileri, o ağaçlar adına açılmış başlıklarda bulabilirsiniz. Sorularınızı da orada sorarsanız, bilgilerin hepsi derli toplu bir arada bulunmuş olur.

Babanıza geçmiş olsun, size kolaylıklar dilerim...
Teşşekür ederim forumda yeni olduğum için neyin nerede oldugu tam kavrayımadım , zamanla öğrenecem iyişallah .
Noktalama işaretlerinde ; dikkat ederim bundan sonra .

Eski 29-12-2010, 16:31   #11
Ağaçsever

Yeşil Çay's Avatar

Giriş Tarihi: 25-11-2010
Hoşgeldin sevgili kardeşim.Babana çok geçmiş olsun.Babam hasta diye yazınca beni tam kalbimden yaraladın çünkü aynı şekilde benimki de öyle.Allah anamıza babamıza uzun ömür versin.
Bahçene de en az baban kadar iyi bakarsın bence.Kolay gelsin.

Yeşil Çay Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-12-2010, 19:18   #12
Ağaç Dostu

fikreteren's Avatar

Giriş Tarihi: 24-02-2007
Aramıza hoş geldiniz.Babanız içinde geçmiş olsun.

fikreteren Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-12-2010, 20:28   #13
Ağaç Dostu

Uzaylı's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2010
Sayın unbrekable; Çok ferah bir bahçeniz var. Daha da renklendireceğinizi düşünüyorum. Babanız sizinle gurur duyuyordur. Kendisine çok geçmiş olsun.

Uzaylı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 16:37.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024