agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Ücretsiz Tohum, Çelik, Fidan vs. Paylaşımı ve Takas (http://www.agaclar.net/forum/ucretsiz-tohum-celik-fidan-vs-paylasimi-ve-takas/)
-   -   Clematis Armandii çelik talebi (http://www.agaclar.net/forum/ucretsiz-tohum-celik-fidan-vs-paylasimi-ve-takas/40936.htm)

Güler 01-05-2017 17:53

Clematis Armandii çelik talebi

Bahçemdeki Armandii'den bol bol çelik alma imkânım var. Her ne kadar çeliklerin sonbaharda yapılması önerilmiş olsa da bazı arkadaşlar şimdiden denemek istediler. Ben de gönderiyorum.
Eğer tutturmakta başarılı olamazsanız üzülmeyin sonbaharda da gönderirim.

Sayın bebd, adres bilgilerinizi göndermemişsiniz o yüzden size gönderemedim.

thunderon - trilye - Pares çelikleriniz 2.5.2017 Gönen'den Aras kargo ile gönderilecek.

bebd 01-05-2017 20:19

Güler ablacım umarım sonbahardaki paylaşımda armandii çeliklerini kacirmam saygılarımla ...

Güler 01-05-2017 22:11

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi bebd (Mesaj 1505335)
Güler ablacım umarım sonbahardaki paylaşımda armandii çeliklerini kacirmam saygılarımla ...

Adres bilgilerinizi Armandii diye belirterek özelime yazın lütfen.

makovad 02-05-2017 13:09

Merhaba Bende size yazdım özele.. Teşekkür ederim.

ibocandan 02-05-2017 18:24

Sayın Güler hanım Clematis Armandii çeliklerinden banada gönderebilirseniz sevinirim teşekkür ediyorum.

Güler 02-05-2017 22:23

Sayın makovad, ibocandan Armandii çeliklerini ancak sonbaharda gönderebileceğim. Daha evvel yazmış olsaydınız çelik tutturmayı denemek isteyen arkadaşlara gönderirken sizlere de gönderirdim.
Armandii çeliklerinin sonbaharda tutmalarının daha garanti olduğunu yazmışlar arkadaşlar, ben de çelikleri o zaman hazırlamayı düşünüyorum.

Şimdi Armandii de iyi bir temizlik yaptım bu arada da çıkan dalları çelik denemesi yapmayı düşünen arkadaşlara gönderdim.

pares 05-05-2017 10:14

Güler hanım Clematis Armandii çeliklerim geldi :) çok çok teşekkür ederim sağlıcakla kalın :)

neşecan 14-05-2017 15:46

Sn güler hanım clematis çeliklerinden sonbaharda banada gönderirseniz çok memnun olurum.

nadis 15-05-2017 14:29

Sayın Güler sonbahar için bende dahil olabilirsem sevinirim .şimdiden teşekkürler.

thunderon 17-05-2017 13:14

Çelikler için teşekkür ederim Güler hanım.

Forumda belirttiğiniz şekilde çelikleri ektim , bakalım tutacak mı merak ediyorum.

nefesos 27-09-2017 15:33

Güler Hanım Merhaba,
Clematis çeliklerinize ben de talibim, adresimi mesaj ile gönderdim.
teşekkür ederim.

ceydoruk 27-09-2017 22:20

Güler Hanım Merhaba,

Eğer mümkünse bende rica edebilir miyim lütfen?

foreverf1 29-09-2017 10:51

Güler hanım
Elinizde fazla çelik varsa ve gönderebilirseniz çok sevinirim.
Teşekkürler.

hcorak 29-09-2017 22:36

Güler hanım merhaba Eğer mümkünse Clematis çeliklerinize ben de talibim teşekkürler.

Güler 03-10-2017 09:56

Yağışlar durdu, Clematis Armandii için söz verdiğim arkadaşlar bu hafta çelikleri hazırlayacağım lütfen adreslerinizi ve kargo şirketinin talep ettiği telefon numaranızı özelime yazın.
Adres defterimi bulanıyorum sanırım İstanbul'da unuttum o yüzden adresleri yeniden yazın lütfen.

Çelik ve tohum dağıtımlarımı Forumda faal üyelere ve yeni üyelerimize yapıyorum. Üyeliği eski olup da faal olmayan üyelere gönderim yapmıyorum.

Daha evvel Armandii gönderdiğim arkadaşlar eğer çelikleriniz tutmadıysa ki zamanı değildi lütfen adres bilgilerinizi yeniden yazın.

pares 03-10-2017 11:25

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Güler (Mesaj 1519558)
Yağışlar durdu, Clematis Armandii için söz verdiğim arkadaşlar bu hafta çelikleri hazırlayacağım lütfen adreslerinizi ve kargo şirketinin talep ettiği telefon numaranızı özelime yazın.
Adres defterimi bulanıyorum sanırım İstanbul'da unuttum o yüzden adresleri yeniden yazın lütfen.

Çelik ve tohum dağıtımlarımı Forumda faal üyelere ve yeni üyelerimize yapıyorum. Üyeliği eski olup da faal olmayan üyelere gönderim yapmıyorum.

Daha evvel Armandii gönderdiğim arkadaşlar eğer çelikleriniz tutmadıysa ki zamanı değildi lütfen adres bilgilerinizi yeniden yazın.

Daha önce çelik alanlardan biriydim ve çelikler tutmuştu hatta 5 6 yaprak çıkarmıştı ama sanıyorum sıcaklardan çok etkilendiler ve kurudular tekrar gönderirseniz çok mutlu olurum Güler ablacım :)

Güler 03-10-2017 13:40

Adres bilgilerini gönderin sevgili pares.

Güler 08-10-2017 16:13

Sevgili münevver48 - ibocandan - akçabardak - jezebel - Benol Hazaroğlu

Clematis Armandii çelikleriniz (daha doğrusu çelik hazırlayacağınız dallar) kolilendi, yarın ptt kargoya verilecek.

Çelikleri hazırlamanıza yardımcı olmak için kendi yaptığım çelikleme burada ama siz kendi yönteminizi de kullanabilirsiniz tabii.

http://www.agaclar.net/forum/fidan-v...tm#post1503489

Elimde bir miktar çelikleme poşeti vardı, bulmakta zorlanacak bir iki arkadaşa poşet ve köklendirme hormonu koydum.

ibocandan 10-10-2017 17:11

Sayın Güler hanım göndermiş olduğunuz kargo bugün geldi.Teşekkür ediyorum.

Güler 10-10-2017 22:32

Sevindim, inşallah başarılı olursunuz.

yigilmaz 10-10-2017 23:00

GÜLER HANIM.
bende Clematis Armandii çelik için sizi rahatsız etsem.
özelden adres yazacağım. teşekkürler

Güler 11-10-2017 08:33

Arkadaşlar lütfen adres bilgilerinizi tam yazınız.
Kiminiz adınızı soyadınızı yazmıyor
Kiminiz kargo şirketlerinin size ulaşmak için istediği telefon numarasını yazmıyor bu durum da ya yeni bir mesaj ya da telefon etmek durumunda kalıyorum.

pares 11-10-2017 14:23

Güler ablacım sorunlu adreslerde ben yokum inşallah :)

Güler 11-10-2017 17:55

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi pares (Mesaj 1520205)
Güler ablacım sorunlu adreslerde ben yokum inşallah :)

...:D, yok sevgili pares, sizin, nuaymu ve hcorak'ın kolileri de yarın ptt kargoya verilecek.

Kutu bulmakta zorlandığım için parti parti oluyor. Oğuz bu gün ptt kutuları getirdi. :D

pares 12-10-2017 08:34

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Güler (Mesaj 1520230)
...:D, yok sevgili pares, sizin, nuaymu ve hcorak'ın kolileri de yarın ptt kargoya verilecek.

Kutu bulmakta zorlandığım için parti parti oluyor. Oğuz bu gün ptt kutuları getirdi. :D

Çok mutlu oldum:D inşallah bu kez tutturmayı başarırım :p

_violet 12-10-2017 09:53

Güler Hanım ben de çelik talebinde bulunmuştum ama ,bana da gönderebilecek misiniz ? bahçeniz o kadar güzel ki geçen gün bütün sayfalarını gezdim . Aman Allahım dedim rüya gibi harika , bizim de yeni aldığımız evin ufak bir bahçesi var. oraya kendimce güller çiçekler dikmek istiyorum. evde ufak tefek çiçeklerim var ama zamanla olacak tabii ki bazı şeyler. İyi günler diliyorum. Sağlıkla kalın .

esemeral 12-10-2017 11:49

Güler Hanım Merhabalar
güzel gönlünüzün hoş görüsüne sığınarak çeliklerinize bende talip olmak istiyorum. ****** mümkünse. Adres bilgilerimi özelden iletiyorum ancak sizi zor durumda bırakmak istemediğimi de biliniz lütfen.

münevver48 12-10-2017 14:27

:) Güler ablacım az önce kargo elime ulaştı. çok teşekkür ederim. çok mutlu oldum. seviler:)

Güler 12-10-2017 15:08

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi _violet (Mesaj 1520262)
Güler Hanım ben de çelik talebinde bulunmuştum ama ,bana da gönderebilecek misiniz ? bahçeniz o kadar güzel ki geçen gün bütün sayfalarını gezdim . Aman Allahım dedim rüya gibi harika , bizim de yeni aldığımız evin ufak bir bahçesi var. oraya kendimce güller çiçekler dikmek istiyorum. evde ufak tefek çiçeklerim var ama zamanla olacak tabii ki bazı şeyler. İyi günler diliyorum. Sağlıkla kalın .

Sevgili violet size ve birkaç arkadaşa daha özelden mesaj atmıştım, okumadınız mı?
Evet talebiniz vardı, uygunsa gönderiyorum.

Sevgiler.

Güler 12-10-2017 15:09

Sevgili münevver48, güle güle büyüt çeliklerini, inşallah siz de bu güzel çiçeğin kokusunu en kısa zamanda koklarsınız.

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 23:36.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024