agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Ücretsiz Tohum, Çelik, Fidan vs. Paylaşımı ve Takas (http://www.agaclar.net/forum/ucretsiz-tohum-celik-fidan-vs-paylasimi-ve-takas/)
-   -   atlas (http://www.agaclar.net/forum/ucretsiz-tohum-celik-fidan-vs-paylasimi-ve-takas/36288.htm)

alperja 09-01-2015 11:59

atlas

atlas sever arkadaşlarım iki senelik uzun bir tedviden sonra rahatsızlıgımı atlattım sayılır dr tavsiyesiyele çiçek yetiştirmek istedim bende rahmetli annemim rengarek açan atlasından başlamak istedim birtürlü bulamadım elinizdeki bulunan atlas çeşitlerinden benimlede paylaşırsanız çok mutlu olurum saygılar

Sevgi Durul 09-01-2015 12:40

Sayın alperja, öncelikle geçmiş olsun.

Havalar biraz düzelince, size hem kendi kırmızı atlasımdan hem de somon Güler atlasımdan gönderebilirim.

Gönderim yapacağımda adres bilgilerinizi isterim.:)

Şu anda çelik olarak elimde bulunan değişik renklerde atlaslarım da var. Eğer sitemizde gelip geçici değilseniz, ilerleyen zamanlarda onlardan da gönderebilirim.:)

alperja 09-01-2015 14:18

sdurul hanıfendi ilgilendiginiz için teşekkür ederim saglıgım el verdigi sürece rabbimin izniyle burda formda olacagım atlasım olmadan formda olan bilgilerin hepsini okudum göndereceginiz zamanı iple çekecegim saygılar

Sevgi Durul 09-01-2015 14:26

Sayın alperja, önemli olan sağlık. Umarım ve dilerim sağlığınız yerinde olur ve siz burada bizlerle olursunuz. Gerisi ayrıntı.

Şu dondurucu havalar geçtiğinde adresinizi isteyeceğim. Saygılar...

Emin olun ki atlas dışında sukulent cinsi başka çelikleriniz de olacak.

alperja 09-01-2015 14:29

sabırsızlıkla bekleyecegim

celalim01 09-01-2015 21:20

Merhaba ,geçmiş olsun uzun soluklu tedaviler insan ızdırap verir ama sonucunda ilerleme olduğunda güzellikler yeniden sizinle olur. Uzun soluklu ve ömür boyu sürecek alerji rahtsızlığı çektiğimden sizi anlamak zor olmuyor. Mart sonrasında ilgilenebileceğiniz çiçek tohumları , çelikler bende var ise gönderim yaparım. Siz hatırlatın mart itibariyle size dönerim. Kolaylıklar ve sağlıklı günler dilerim.

alperja 10-01-2015 00:28

merhaba celalim01 arkadaşım ilgin için teşekkür ederim mart ayını sabırsızlıkla bekleyecegim paylaşımlarınız için sagolun

celalim01 11-01-2015 21:17

Elbette ne demek ,paylaşım güzeldir ,sağ olsunlar bazı arkadaşlar bizlerle paylaştı bizde sizlerle paylaşalım. Bu kış don işi bazı kayıplar vermemize neden oldu ama ne yapalım. Elimizdekilerle yetineceğiz.

alperja 11-01-2015 21:30

tüm kayıpları olan arkadaşlara geçmiş olsun diliyorum işallah önümüzdeki bahar herkesi sevindirir

seb.NEM 08-02-2015 00:04

atlas

Merhaba Atlas paylaşımı yapacağınız zaman lütfen beni unutmayınız şimdiden teşekkür ediyorum....

alperja 08-02-2015 00:12

sevgili SDurul işallah bu mesajı okursunuz sizden ricam atlas çelikleri göndereceginiz zaman ahtapot çiçegide yollarmısınız kanser hastalıgına iyi geliyormuş ve şuan bana böyle bir bitki lazım başlangıç aşamasında çok fayda gösteriyor ve geriletiyormuş saygılar

Sevgi Durul 08-02-2015 17:08

SEVGILI ALPERJA SU ANDA TELEFONDAN YAZDIGIM ICIN YAZMAKTA ZORLANIYORUM. YAZIM HATALARIM ICIN HERKESTEN OZUR DILERIM.
P
BEN SU ANDA ANNEMIN HASTALIGI DPLAYISIYLA EVIMDEN UZAktayim.

Sevgi Durul 08-02-2015 17:13

Bilemedigim bir zamanda istediginiz ve yasayan tum bitkilerimden size gonderirim. Tekrar ozur. Yazom hatalarim icin.

.

Muda 08-02-2015 18:39

Sn. SDurul;
Annenize geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda iyileşir.

sulebyk 08-02-2015 22:14

SDurul hanım budarken fazla çıkarsa ben de çeliklerden rica edebilir miyim? çook eskiden evimizde vardı şimdi kimsede bulamıyorum

alperja 08-02-2015 22:39

annenize çok geçmiş olsun rabbim şifalarını versin işallah tüm hastaların tez zamanda iyileşir işallah SDurul hanım efendi teşekkür ederim

seb.NEM 08-02-2015 23:15

çok geçmiş olsun annenize acil şifalar diliyorum .

sardunya aşkı 08-02-2015 23:41

sn.SDURUL hanım annenize çok geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin inşallah

sn.SDURUL hanım mümkünse elinizde kalırsa bende sizden atlas çiçeği çeliklerinden rica ediyorum şimdiden teşekkürler

annenize acil şifalar dilerim

Güler 09-02-2015 19:01

Benden atlas çeliği talep eden ve benim söz verdiğim arkadaşların adres bilgilerini yanlışlıkla sildim.
Kimlere söz verdim bilemiyorum. Söz verdiğim arkadaşlar lütfen adres bilgilerinizi yenileyin.

Sardunya aşkı, SDurul arkadaşımızın bu sıralar hiç vakti yok, lütfen adres bilgilerinizi bana iletin, ben göndereyim.

hasibe yılmaz 14-02-2015 20:38

az önce özelden gönderdim bilgileri,teşekkürler,iyi akşamlar...

selam232 15-02-2015 20:42

Merhaba araniza yeni katildim sans bu ya bir yili askin suredir atlas cicegi sahibi olmayi istiyordum acaba banna da yardimci olur musunuz? Takas isterseniz elimde olan cicekleri paylasabilirim.tesekkur ederim simdiden

eylül başak 18-02-2015 03:26

****** arkadsalarım ben hoya yanı mum cıcegı ve atlas celıgı arıyorum elınzde varsa lutfen rıca edıyorum sımdıden tskler

gokcegokce 19-02-2015 23:07

Benim de Güler atlasım dondu malesef :( Nerden bileyim Denizli ikliminin bu sene eksi dereceleri görebileceğini. Güler Hanım sizden söz almamıştım ancak eğer fazla çeliğiniz olursa ben de talibim yeniden. Ayrıca sayın SDurul annenize acil şifalar dilerim.

Bal Kaktüs 20-02-2015 01:54

Sayın alperja size geçmiş olsun. sayfanız hayırlı olsun.

Sayın SDurul sizin de annenize geçmiş olsun. Umarım tez şifa bulur.

Sayın Güler Hanım, ben de atlas istesem. göndermek sizin için mümkün olurmu acaba? Olursa adres ve telefon göndereyim.

Güler 28-02-2015 12:42

Bu gün Sevgili samur - hasibe yılmaz - alperja - sardunya aşkı'nın atlas çelikleri Aras Kargo'ya verildi.

Güler 28-02-2015 12:43

Sevgili gokcegokce - Bal Kaktüs, Manyas'a gittiğimde ancak gönderebilme imkânım olacak. Mart sonuna doğru bana hatırlatın lütfen.

sardunya aşkı 28-02-2015 22:50

atlas çiçeği

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Güler (Mesaj 1359894)
Bu gün Sevgili samur - hasibe yılmaz - alperja - sardunya aşkı'nın atlas çelikleri Aras Kargo'ya verildi.

teşekkürler güler hanım merakla heycanla bekliyorum

ıldır 28-02-2015 22:56

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi gokcegokce (Mesaj 1357960)
Benim de Güler atlasım dondu malesef :( Nerden bileyim Denizli ikliminin bu sene eksi dereceleri görebileceğini. Güler Hanım sizden söz almamıştım ancak eğer fazla çeliğiniz olursa ben de talibim yeniden. Ayrıca sayın SDurul annenize acil şifalar dilerim.

Aynen sevgili Gökçe... Benımkide dondu..sardunyalarım..begonvillerim ve japon gullerım... İzmir böyle kış görmedi..Şimdi yeniden başlıyacagız aramaya..Bu bahar cok iş var cok...

hasibe yılmaz 01-03-2015 20:52

Güler Hn bugün kargo ile ilgili yazınızı görünce çok mutlu oldum,teşekkürler:))

B e t ü l 02-03-2015 00:12

Sayın Alperja
Hastalığınıza üzüldüm.İnşallah eski sağlığınıza en kısa sürede kavuşur,çiçeklerinizle ve sevdiklerinizle güzel günler geçirirsiniz.
Güler Hanım
Rica etsem bana da gönderebilir misiniz?Bu arada bahçenize bayıldım. Emeğinize sağlık.;)

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 10:40.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024