agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Ücretsiz Tohum, Çelik, Fidan vs. Paylaşımı ve Takas (http://www.agaclar.net/forum/ucretsiz-tohum-celik-fidan-vs-paylasimi-ve-takas/)
-   -   Çelik tohum ne olursa :( (http://www.agaclar.net/forum/ucretsiz-tohum-celik-fidan-vs-paylasimi-ve-takas/36205.htm)

hoyalove 26-12-2014 13:44

Çelik tohum ne olursa :(

Merhaba ben yeni buldum burayi aslıda yazıp yazmamak konusundada kararsız kaldım salonumda ve balkonumda yeni nergis çiçekleri diktim ve onları yetiştiriyorum sınavlara hazırlandığım için tek hobim bu var ve eğer çelik ve tohumlarını paylaşmak isteyen olursa memnuniyetle alırım ve çok mutlu olurum mum çiçeği çeliği özellikle 1 aydır her yerde aradim bulamadım bana yardımcı olucak birileri olursa çok sevinirim izmirde oturuyorum cevaplarınızı bbekliyorum ilgilenen olursa özelden telefonumu yazarım :(

yeşillim 26-12-2014 18:37

Sayın hoyalove,

Alıcı ödemeli olmak şartıyla, carnosa çeliği gönderebilirim. Telefon numarası dahil olmak üzere Adres bilgilerinizi özel mesajla bekliyorum.

Kolay gelsin.

hoyalove 26-12-2014 20:20

Saolunn

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi yeşillim (Mesaj 1343068)
Sayın hoyalove,

Alıcı ödemeli olmak şartıyla, carnosa çeliği gönderebilirim. Telefon numarası dahil olmak üzere Adres bilgilerinizi özel mesajla bekliyorum.

Kolay gelsin.

çokkk saolunnn

yeşillim 26-12-2014 20:56

Sayın hoyalove,
birde araştirdim ama sizde bilgi verirmisiniz ne yapmam gerek diye hoya hakkında bilgi sordunuz sanırsam.
Kusura bakmayın ama özel mesajla değil de forumda bilgi vermekteyiz ki zaten.

Siz izmir'de bulunuyormuşunuz. Ege botanik var ya orada, orayı ziyaret etmenizi öneririm.

Benim göndereceğim carnosa çeliği. Kargoyu düşünürsen'astar, yüzü geçer'

Bunu da belirtmek isterim.

cihan_as 26-12-2014 23:34

Sn hoyalove, ben Altındağ semtindeyim, yakın isek size mum çiçeği çeliği verebilirim.

hoyalove 26-12-2014 23:40

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi yeşillim (Mesaj 1343093)
Sayın hoyalove,
birde araştirdim ama sizde bilgi verirmisiniz ne yapmam gerek diye hoya hakkında bilgi sordunuz sanırsam.
Kusura bakmayın ama özel mesajla değil de forumda bilgi vermekteyiz ki zaten.

Siz izmir'de bulunuyormuşunuz. Ege botanik var ya orada, orayı ziyaret etmenizi öneririm.

Benim göndereceğim carnosa çeliği. Kargoyu düşünürsen'astar, yüzü geçer'

Bunu da belirtmek isterim.

ege botanik yeni öğrendim evet orda satışı varmıki acaba bide herzaman ziyaret varmi bilginiz varmi

hoyalove 26-12-2014 23:45

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi cihan_as (Mesaj 1343125)
Sn hoyalove, ben Altındağ semtindeyim, yakın isek size mum çiçeği çeliği verebilirim.

saolun özelden msj yolladım

yeşillim 27-12-2014 07:55

Sn hoyalove,
Sizin için öğrendim.

Ege Botanik Bahçesini, hafta içi: Sabah 8 akşam 5 olmak üzere satıştan faydalanabilirsiniz.

hoyalove 27-12-2014 12:48

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi yeşillim (Mesaj 1343150)
Sn hoyalove,
Sizin için öğrendim.

Ege Botanik Bahçesini, hafta içi: Sabah 8 akşam 5 olmak üzere satıştan faydalanabilirsiniz.

fiyatlar konusunda bilginiz varmi acaba

yeşillim 27-12-2014 13:13

Forum üyemiz Sayın Fatih' den bilgi alabilir siniz. zaten yazışmışsınız.

hoyalove 27-12-2014 13:17

teşekkürler saolunn

sagoleragulo 29-12-2014 01:31

merhabalar bende çelik bulabileceğim bi yer arıyodum.antalya merkezdeyim hoya çeliği paylaşabilcek birileri varmı acaba rica etsem bi dal çok bişey istemiyorum

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 16:38.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024