agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Alışveriş > Ücretsiz Tohum, Çelik, Fidan vs. Paylaşımı ve Takas
(https)

Beğeni Düzeni14Beğeniler
  • 2 Gönderen Zekoş
  • 2 Gönderen i.sunaz
  • 1 Gönderen i.sunaz
  • 2 Gönderen Hakan DAG
  • 1 Gönderen Zekoş
  • 1 Gönderen Hakan DAG
  • 1 Gönderen i.sunaz
  • 1 Gönderen ebd
  • 1 Gönderen i.sunaz
  • 1 Gönderen ebd
  • 1 Gönderen siham

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 10-07-2020, 20:32   #1
Ağaç Dostu.

Zekoş's Avatar

Giriş Tarihi: 03-05-2009
Galeri: 4
Solucan gübresi

Arkadaşlar farklı bir takas sekli olacak ama elinde solucan gübresi olup benimle cicek **** tohumla takas yapmak isteyen olur mu acaba?

Zekoş Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-07-2020, 18:24   #2
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 09-05-2017
Ben solucan gübresi yollayabilirim.Size kac kilo gerekiyor?

i.sunaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-07-2020, 21:34   #3
Ağaç Dostu.

Zekoş's Avatar

Sn.İ.sunaz kullanimı hakkında inanın hicbir fikrim yok o yüzden miktarı icinde birsey soyleyemiyorumSaksidaki ciceklerimin canlanması icin istiyorum deneme amaçlı yani..

Eski 15-07-2020, 06:28   #4
Ağaç Dostu

Ben saksılarıma 1 çay kaşığı kadar kullanmıştım.Yeterli olmuştu.Adresinizi ve telefonunuzu özelden yazarsanız kargoyla gönderebilirim.1-2 kilo yeterli olur sanırım,

Zekoş beğendi.
Eski 15-07-2020, 10:12   #5
Ağaç Dostu.

Zekoş's Avatar

Cok tesekkur ederim Sn.İ.sunaz ..hemen ozelden yaziyorum☺

Eski 21-07-2020, 22:49   #6
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 09-12-2017
Sn. Zekoş konuyu siz açmışsınız özür dilerim ama ben de solucan gübresini satıyorsa Sn. İ.sunaz' a bir kaç sorum olacaktı.

Zekoş ve i.sunaz beğendi.
Hakan DAG Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-07-2020, 17:03   #7
Ağaç Dostu.

Zekoş's Avatar

Sn.Hakam Dag hic onemli degil..****** sorun hepimiz ögreniriz..benimde fazla bilgim yok bu konuda..

Hakan DAG beğendi.
Eski 09-08-2020, 14:20   #8
Ağaç Dostu

Hakan Bey bayram telaşı ,üniversite sınav tercihi derken solucan gübrenizi ancak gönderebildim.Dilerim limon ağacınıza iyi gelir.Kolaylıklar diliyorum.

Eski 11-08-2020, 08:00   #9
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 09-12-2017
Sn. İ.sunaz solucan gübresi elime ulaştı. Elinize emeğinize sağlık vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim. İnşallah dilediğiniz üniversitede dilediğiniz bölümde okursunuz. Tekrar çok teşekkür ederim.

i.sunaz beğendi.
Hakan DAG Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-08-2020, 21:20   #10
Ağaç Dostu

Tercihleri kızlarım için yaptık.Benim artık meslek hayatım sonlara yaklaştı.Nasipse 3 yıla kadar emekliyim.biz de sonuçları merakla beklıyoruz.Tekrar solucan gübresine ihtiyaç olursa lütfen yazın.Yardımcı olmaya çalışırım.Umarım iyi sonuç alırsınız.

Hakan DAG beğendi.
Eski 03-10-2020, 22:44   #11
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 30-09-2020
İ.sunaz iyi günler dilerim ben bu sene bahçede sebze yetistirmeye başladım solucan gubresini çok öneriyorlar bir dönümden biraz fazla yerim var ne kadar solucan gübresi kullanmam gerekiyor bilginiz varsa ogrenebilirmiyim birde solucan gübresi üretip satiyorsaniz fiyat ogrenebilirmiyim teşekkür ederim saygılar

HandanGüler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-11-2020, 11:43   #12
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 06-08-2019
solucan gübresi

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi HandanGüler Mesajı Göster
İ.sunaz iyi günler dilerim ben bu sene bahçede sebze yetistirmeye başladım solucan gubresini çok öneriyorlar bir dönümden biraz fazla yerim var ne kadar solucan gübresi kullanmam gerekiyor bilginiz varsa ogrenebilirmiyim birde solucan gübresi üretip satiyorsaniz fiyat ogrenebilirmiyim teşekkür ederim saygılar
Mesajınızı şimdi gördüm.Hala ihtiyacınız varsa yardımcı olmak isterim.Özelden adresinizi yazın lütfen.

zir.mühendis Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-11-2020, 12:51   #13
Ağaç Dostu

solucan gübresi

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi HandanGüler Mesajı Göster
mesajınızı yeni gördüm.Hala ihtiyacınız varsa yardımcı olabilirim.Zir.mühendis eşime ait .Yanlışlıkla onun hesabından yazmışım.İyi günler diliyorum.

Eski 19-12-2020, 02:55   #14
ebd
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 06-01-2019
Merhaba sayın İ. Sunaz benim de bahcemde 30 tane ceşitli meyve ağaclarım (elma, armut, dut, kiraz, ayva, erik, incir, nar) var. Tadımlık ve her dönem bir cesit olsun diye boyle karısık ekmiştik. Hepsi Yaklasık 10 yasında. Solucan gübresini her ağaca kullanabilir miyim? Hangi ay da ne kadar kullanmak gerekir biraz bilgi verebilir misiniz? İnternette cok ceşitli bilgi var. En doğrusu tecrübe eden kişilerden öğrenmek diye düşünüyorum. Ayrıca üniversiteyi Manisa da okumuştum. İlk olarak Saruhanlı da solucan gübre fabrikası kuruldu diye biliyorum. Dolayısıyla siz de işin merkezinde sayılırsınız değil mi

i.sunaz beğendi.
ebd Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-12-2020, 07:42   #15
Ağaç Dostu

solucan gübresi

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ebd Mesajı Göster
Merhaba sayın İ. Sunaz benim de bahcemde 30 tane ceşitli meyve ağaclarım (elma, armut, dut, kiraz, ayva, erik, incir, nar) var. Tadımlık ve her dönem bir cesit olsun diye boyle karısık ekmiştik. Hepsi Yaklasık 10 yasında. Solucan gübresini her ağaca kullanabilir miyim? Hangi ay da ne kadar kullanmak gerekir biraz bilgi verebilir misiniz? İnternette cok ceşitli bilgi var. En doğrusu tecrübe eden kişilerden öğrenmek diye düşünüyorum. Ayrıca üniversiteyi Manisa da okumuştum. İlk olarak Saruhanlı da solucan gübre fabrikası kuruldu diye biliyorum. Dolayısıyla siz de işin merkezinde sayılırsınız değil mi
Merhaba sayın ebd,biz de by yıl solucan gübresi yetiştirmeye başladık.Kendi zeytinlerimiz için üretiyoruz.Bir de sebze bahçeme kullanıyorum.Çiçeklerde de çok faydalı oldu.Çok uzman bilgisine sahip değilim.Fakat sorularınıza yardımcı olmak isterim.5 yaşına kadar her ağaç kökünün çevresine çukur kazılıp 1 yaşa 1 kilo oranında gübre dökülüp kapatılırmış.Sizin ağaçlarınız ortalama 10 yaşında olduğu için her ağaca 5 kg.yeterlidir. Bize baharın bu işlemi yapmamızı önerdiler.İşimiz çok yani.Bu arada eşim de ünüversiteyi Bursa da okumuş.Size kolaylıklar diliyorum.

ebd beğendi.
Eski 26-12-2020, 18:22   #16
ebd
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 06-01-2019
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi i.sunaz Mesajı Göster
Merhaba sayın ebd,biz de by yıl solucan gübresi yetiştirmeye başladık.Kendi zeytinlerimiz için üretiyoruz.Bir de sebze bahçeme kullanıyorum.Çiçeklerde de çok faydalı oldu.Çok uzman bilgisine sahip değilim.Fakat sorularınıza yardımcı olmak isterim.5 yaşına kadar her ağaç kökünün çevresine çukur kazılıp 1 yaşa 1 kilo oranında gübre dökülüp kapatılırmış.Sizin ağaçlarınız ortalama 10 yaşında olduğu için her ağaca 5 kg.yeterlidir. Bize baharın bu işlemi yapmamızı önerdiler.İşimiz çok yani.Bu arada eşim de ünüversiteyi Bursa da okumuş.Size kolaylıklar diliyorum.
Merhaba İ.Sunaz yorumunuz için cok tesekkür ederim selamlar

i.sunaz beğendi.
ebd Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-05-2021, 01:58   #17
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 24-10-2019
Selam ben de kaktüs yetiştiriyorum hep aklımda var acaba solucan gübresi faydalı olur mu diye. Hala mümkünse ben de sizden solucan gübresi rica etsem olur mu.

i.sunaz beğendi.
siham Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 18:53.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024