agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Alışveriş > Ücretsiz Tohum, Çelik, Fidan vs. Paylaşımı ve Takas
(https)

Beğeni Düzeni6Beğeniler
  • 1 Gönderen scl-ysl
  • 1 Gönderen Mesut Temiz
  • 3 Gönderen Güler
  • 1 Gönderen scl-ysl

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 12-07-2019, 23:10   #1
Ağaçsever

scl-ysl's Avatar

Giriş Tarihi: 25-08-2018
Hoya ve atlas çeliği arıyorum

Bu çiçek sevdasına düştüm düşeli hoya ve atlas arıyorum ama bir türlü bulamadım paylaşmak isteyen olursa çok memnun olurum.

Mesut Temiz beğendi.
scl-ysl Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-07-2019, 23:06   #2
Moderatör

Mesut Temiz's Avatar

Giriş Tarihi: 30-05-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi scl-ysl Mesajı Göster
Bu çiçek sevdasına düştüm düşeli hoya ve atlas arıyorum ama bir türlü bulamadım paylaşmak isteyen olursa çok memnun olurum.
Sayın scl-ysl, bende Güler Hanım'ın daha önce gönderdiği epey atlas kaktüsü var... Yalnız sanırım farklı varyasyonlar oldukları için çiçeklerini görmeden bu bitkilerin kendilerini elden çıkarmak istemiyorum.. O yüzden, yeni yapraklar vermelerini bekliyorum... Verdikleri yapraklardan birkaç tane dağıttım daha önce, fakat şu anda çok körpe yapraklar var, onlar şu halleriyle tutmazlar... Ağustos sonu gibi size 2-3 bitkiden çelik verebilirim...

Hoya konusunda ise, hoya carnosa'dan sürekli çelik köklendirip dağıtıyorum, ama şu anda kalmadı elimde... Bir ay kadar sonra köklenmiş olur... Atlaslarla birlikte alabilirsiniz dilerseniz..

scl-ysl beğendi.
Mesut Temiz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-07-2019, 08:01   #3
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Mesut Temiz Mesajı Göster
Sayın scl-ysl, bende Güler Hanım'ın daha önce gönderdiği epey atlas kaktüsü var... Yalnız sanırım farklı varyasyonlar oldukları için çiçeklerini görmeden bu bitkilerin kendilerini elden çıkarmak istemiyorum.. O yüzden, yeni yapraklar vermelerini bekliyorum... Verdikleri yapraklardan birkaç tane dağıttım daha önce, fakat şu anda çok körpe yapraklar var, onlar şu halleriyle tutmazlar... Ağustos sonu gibi size 2-3 bitkiden çelik verebilirim...

Hoya konusunda ise, hoya carnosa'dan sürekli çelik köklendirip dağıtıyorum, ama şu anda kalmadı elimde... Bir ay kadar sonra köklenmiş olur... Atlaslarla birlikte alabilirsiniz dilerseniz..
Atlas çeliği ben de gönderebilirim.

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-07-2019, 09:08   #4
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 01-03-2010
Atlas Çeliği

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Sayın Güler Hanım,
Zahmet olmaz ise ne gönderirseniz kabulüm.

Ahmet Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-08-2019, 14:43   #5
Ağaçsever

scl-ysl's Avatar

Ben bu forumu kullanmayı tem olarak öğrenemedim sanırım nasıl da gözden kaçırdım bu mesajı güler hanımcım çok teşekkür ederim hemen gönderiyorum adresimi

Eski 04-08-2019, 14:52   #6
Ağaçsever

scl-ysl's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Ben bu forumu kullanmayı tam olarak öğrenemedim sanırım bu mesajı nasıl gözden kaçırdım çok teşekkür ederim güler hanımcım hemen adres bilgilerimi gönderiyorum

Eski 04-08-2019, 15:05   #7
Ağaçsever

scl-ysl's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Mesut Temiz Mesajı Göster

Ben bu mesajları neden göremiyorum anlamadım gitti ama öğrenicem bu forumu kullanmayı inşallah ağustos sonunu sabırsızlıkla bekliyorum mesut bey çok teşekkür ederim

Mesut Temiz beğendi.

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 12:56.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024