agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Alışveriş > Ücretsiz Tohum, Çelik, Fidan vs. Paylaşımı ve Takas
(https)

Beğeni Düzeni1Beğeniler
  • 1 Gönderen Buju

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 02-07-2018, 11:01   #1
Yeni Üye

Buju's Avatar

Giriş Tarihi: 15-03-2013
Sahiplendirilecek Ayva Fidanlarım

Merhaba Sevgili Arkadaşlar,

3 yıl önce (2015'te) çimlendirdiğim ayva fidanlarım 3. yaşlarını doldurmuş bulunuyorlar. Ancak, bir apartman dairesinde yaşıyorum ve balkonum çok küçük , dolayısı ile ayva fidanlarım halen saksıdalar ve şehrin göbeğinde ayva aşısı da bulamadığımdan (gerekli kişileri tanımıyorum sanırım ) henüz aşılanmadılar.

El bebek gül bebek büyüttüm ve daha da büyüyüp serpilmelerini, isteyen birinin bahçesinde çevresindekilere bolca meyve vererek uzun yıllar yaşamalarını hayal ettiğimden, ayva fidanlarımı sahiplenecek kişi veya kişiler arıyorum.
Şu anda bende 5 adet fidan var ancak bir tanesi büyümediğinden ve değişik bir formasyonu olduğundan alıkoymak istiyorum. 4 adet fidan evimden teslim alınmak kaydı ile (4 ay önce bacağımı kırdım, kendim getirmem imkansız ne yazık ki) ücretsiz olarak iyi bakacak birine sahiplendirilecektir

Alacak kişi ilerde bir de fotoğraf paylaşırsa benden mutlusu olmaz

Ankara'da Küçükesatta yaşıyorum. İlgilenenler lütfen benimle iletişime geçsin. Çok teşekkür ederim

Buju Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 16-07-2018, 11:07   #2
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 16-07-2018
Fidanlarınız halen varsa fidanlarınıza talibim. Kalecikteki bahçemi yeni ağaçlanmdırıyorum. Sizinle birlikte büyütmüş oluruz .tel: 0 505 353 04 67 beni ararsanız çok sevinirim .

Iyi günler

GÜLSEN* Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 16-07-2018, 17:12   #3
Ağaç Dostu

ağaçperver's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2011
Sizi çok iyi anlıyorum Buju. Benim de böyle Erik fidanım var ve adını bilmediğim birkaç fidan daha var tohumdan yetişen. Duramıyorum kıyamıyorum tohumu atmaya fidanlar yetişip duruyor sonra verecek yer arıyorum

ağaçperver Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-07-2018, 14:26   #4
Yeni Üye

Buju's Avatar

Sevgili GÜLSEN* Hanım,
Mesajınıza ne kadar sevindiğimi anlatamam sizi en kısa zamanda arayacağım. Görüşmek dileğiyle...

Eski 20-07-2018, 14:31   #5
Yeni Üye

Buju's Avatar

Sayın ağaçperver, aynen dediğiniz gibi tohumları atmaya kıyamıyorum, sonuç bu oluyor. Artık annem tohumları görüp bir yerlere ekmeyeyim diye eve aldığı meyveleri benden kaçırır oldu . Hatta tohumları görürsem hızlıca atmaya çalışıyor. Yer dar olunca, o da haklı aslında. Ancak böyle büyüyüp ağaç olduğunda insan çok mutlu oluyor. Dünyaya bir faydam dokunmuş gibi hissediyorum naçizane Seviyorum ağaçları ve bitkileri, elimde değil...

esradal_55 beğendi.

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 15:16.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024