agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Alışveriş > Ücretsiz Tohum, Çelik, Fidan vs. Paylaşımı ve Takas
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 27-03-2017, 18:03   #1
Ağaç Dostu

Musa Gündoğan's Avatar

Giriş Tarihi: 21-11-2014
çelik tohum fidan-çelik talebi

merhaba değerli agaclar.net üyeleri,

bu sene itibariyle 2 yıldır evimin balkonunda geliştirdiğim organik tarım odaklı çalışmalarıma hız vererek 600 m2 lik bir alanı çitlerle çevirttim. burada organik / yerli tohum, sebze, meyve vs. üretmek istiyorum. bu sene çok yeni olduğundan tohum vs. desteğinde bulunamıyorum. seneye isteyenlere çeşitli tohumlardan bir miktar gönderim sağlayacağım.

sizlerden bu sene için geç olmadan fide/çelik/tohum talep etmekteyim. özellikle bahçem için güvendiğiniz ve kalitesini bildiğiniz fide-çelik'lerden rica ediyorum.
bu konuda yardım edebileceklere isterlerse biraz patlıcan tohumları (kemer, gönen topan,mor alaca patlıcanları-- bir kaç tür biber tohumu--) hediye edeceğim. (tabi ihtiyacı varsa) ayrıca bu konuda en fazla yardım edebilene de organik olarak üretilen patronumdan temin ettiğim 5 adet siyah meksika fasulyesi hediye edeceğim.

yardımlarını esirgemeyen tüm arkadaşlara çok teşekkürler.

iletişim: musa gündoğan
mustafa kemal mahallesi
2158.sokak no 13
Çankaya/ANKARA
541 255 6457

bol bereketli bir yıl olması dileğiyle

Düzenleyen Musa Gündoğan : 28-03-2017 saat 09:37 Neden: başlık düzeltme
Musa Gündoğan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-03-2017, 09:40   #2
Ağaç Dostu

Musa Gündoğan's Avatar

verebileceklerden ücretli olarak temin edebilirim arkadaşlar. bu hafta sonuna kadar temin etmem gerekli yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. genel olarak istediğim türler elma, armut, vişne, kiraz, büyük dut, şeftali, kayısı ... mümkünse bunlar öncelikli.

Eski 28-03-2017, 15:36   #3
Ağaç Dostu

bayramyildiran's Avatar

Giriş Tarihi: 04-10-2006
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi computerboy Mesajı Göster
verebileceklerden ücretli olarak temin edebilirim arkadaşlar. bu hafta sonuna kadar temin etmem gerekli yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. genel olarak istediğim türler elma, armut, vişne, kiraz, büyük dut, şeftali, kayısı ... mümkünse bunlar öncelikli.
Musa bey bende sayın Ömer tüfekçinin dağıttığı dutçeliği var birini verebilirim keçiören de oturuyorum ister seniz elden teslim edebilirim kargoda hasar görebilir.

bayramyildiran Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-03-2017, 18:08   #4
Ağaç Dostu

Musa Gündoğan's Avatar

merhaba bayramyildiran ilginiz için çok teşekkür ederim. zira bende Ömer beyin çeliklerinden alamamıştım. çsizden temin edebilirsem çok memnun olurum. bende keçiörende oturuyorum. nerede uygun görürseniz buluşup almak isterim. yerinizi bildirmeniz yeterli. tekrar tekrar çok sağolun

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 12:28.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024