agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Alışveriş > Ücretsiz Tohum, Çelik, Fidan vs. Paylaşımı ve Takas
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 10-04-2017, 14:36   #1
Ağaç Dostu

Musa Gündoğan's Avatar

Giriş Tarihi: 21-11-2014
Talking Çanakkale domatesi tohumu

Merhaba arkadaşlar elimde pek çok türden tohum var ve bunları seneye yetiştirerek gerek buradan gerekse organik tarımla uğraşanlara seneye paylaşmak üzere yetiştirmek istiyorum. Pek çok domates türüm oldu diyebilirim ancak dikmiş olduğum Çanakkale domatesinden sadece 4 tanesi tuttu diğer tohumlar çürüdü bu nedenle elinde gerçek Çanakkale domatesi tohumu olan var mı ? Ve bu alanda kendimi Yen'i gelişimlere açık tutmak adına elinde değerli olduğunu düşündüğünüz tohumlar var ise numune olaraktan göndermenizi talep ediyorum. Şu an ki hedefim seneye tohum şenliğinin en çok destekçisi olmak. Bu tohumların yine size dönüşünü sağlamaktır. Göndermek istediğiniz herhangi bir sebze ya da meyve tohumunu paylaşmanızı isteyeceğim
Saygılarımla

Musa Gündoğan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-04-2017, 18:25   #2
Ağaç Dostu

bayramyildiran's Avatar

Giriş Tarihi: 04-10-2006
sayın computerboy elimde sayın mithatkaraca nın gönder diğiniz Eskişehirin sarı domates tohumu var az miktarda verebilirim linkten baka bilir siniz
?Sarı domates tohumu paylaşımı

bayramyildiran Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-04-2017, 12:27   #3
Ağaç Dostu

Musa Gündoğan's Avatar

bayram bey ****** alabilirim daha önce sizden zaten avustralya dut çeliği almıştım. sanırım henüz tutmadı onlar her şekilde denedim fakat umarım tutarlar biraz daha bekleyeceğim.

eskişehir sarı domates yazınca göremedim resimlerini ancak devamlılık sağlayan bir tohum ise alabilirsem sevinirim. müsait olduğunuz zaman söyleyin geliyim alaıyım (akşam 6:30 iş çıkışım)

Eski 12-04-2017, 15:43   #4
Ağaç Dostu

bayramyildiran's Avatar

Giriş Tarihi: 04-10-2006
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi computerboy Mesajı Göster
bayram bey ****** alabilirim daha önce sizden zaten avustralya dut çeliği almıştım. sanırım henüz tutmadı onlar her şekilde denedim fakat umarım tutarlar biraz daha bekleyeceğim.

eskişehir sarı domates yazınca göremedim resimlerini ancak devamlılık sağlayan bir tohum ise alabilirsem sevinirim. müsait olduğunuz zaman söyleyin geliyim alaıyım (akşam 6:30 iş çıkışım)

Sarı domates
linkten resimivar

bayramyildiran Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-04-2017, 08:55   #5
Ağaç Dostu

Musa Gündoğan's Avatar

Bayramyildiran paylaşmış olduğunuz tohumlar için çok sağolun. çanakkale domatesi tohumunu da sağolsun yerlitohum.com dan engin bey gönderdi. şu an için bu senelik tohum vs. tamamdır.

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 11:38.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024