agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üretim, Bakım, Düzenleme, Temel Malzemeler > Topraksız Tarım
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 18-07-2019, 16:33   #1
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 15-07-2019
Topraksız Tarım Ziraat Mühendisliğinin Hangi Dalı

Herkese selamlar sayın arkadaşlar

Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var, bir arkadaşım eğer üniversitelerde topraksız tarım diye ayrı bir bölüm varsa bu konu hakkında okumak istiyor, topraksız tarım tam olarak ziraat mühendisliğinin hangi dalına giriyor yani hangi dalda ve ya bölümde okursa topraksız tarım hakkında detaylı ve geniş bilgi sahibi olabilir öneri ve görüşlerinizi beklemekteyim

Saygılar

rcpbrk_38 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-07-2019, 20:43   #2
Ağaç Dostu

devrann's Avatar

Giriş Tarihi: 11-07-2017
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi rcpbrk_38 Mesajı Göster

Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var, bir arkadaşım eğer üniversitelerde topraksız tarım diye ayrı bir bölüm varsa bu konu hakkında okumak istiyor, topraksız tarım tam olarak ziraat mühendisliğinin hangi dalına giriyor yani hangi dalda ve ya bölümde okursa topraksız tarım hakkında detaylı ve geniş bilgi sahibi olabilir öneri ve görüşlerinizi beklemekteyim

Saygılar
Toprak bilimi ve bitki besleme bölümünde olması lazım diğer bölümler pek alakalı değil.

devrann Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-07-2019, 21:33   #3
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 11-02-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi rcpbrk_38 Mesajı Göster

Saygılar
Bahçe Bitkileri Bölümü. Bu bölümden mezun oldum. Yüksek lisans ve doktora eğitimimi de bu bölümde tamamladım. Lisans döneminde örtü altı sebzeciliği, seracılık eğitimi veriliyor. Lisans üstü eğitimde topraksız tarım eğitimi veriliyor. Lisans üstü dersleri almak için ilgili öğretim üyesiyle konuşulması gerekiyor.

Doku_Kültürcü Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 11:44.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024