agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üretim, Bakım, Düzenleme, Temel Malzemeler > Topraksız Tarım
(https)

Beğeni Düzeni1Beğeniler
  • 1 Gönderen Halil Balaban

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 11-10-2012, 17:42   #1
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 11-10-2012
Miracle Sera ve Domates Fiyatlari

Merhaba arkadaslar bugun miracle sera icin bir gorusme yaptim bana mail ile atilan yazida domatesin 1.8 liradan daha fazla dusmesi beklenmiyor diyordu ama bugun 1 lira bile olsa falan diye konusuldu, ben makina muhendisiyim tarimla ilgim yok ama 1 milyon euro fiyatida karsilayabilirim (%25 oz kaynak %75 kredi),

Kisacasi bu domates fiyatlari ve miracle seranin verimini kafanizda birlestirince sizce mantikli bir yatirimmi bu? deeger mi?

yenihedef Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-10-2012, 20:52   #2
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 20-09-2010
Valla hemserim oyle yatirim yaptiktan sonra memleketin kabzimalina bel baglayacaksan Allah yardimcin olsun. Yeri gelir malini bedava versen alacak adam bulamazsin.

my1981 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-10-2012, 22:28   #3
Yeni Üye

urunu yurt disina satmak zorundasin zaten, turkiyede bu sera urunleri ile zarar edersin, maliyeti 60-70 kurus zaten. Bu konuyu nasil cozum bulunur bilmiyorum?

Eski 12-10-2012, 00:51   #4
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 15-07-2012
Sayın Yenihedef,
Aramıza hoş geldiniz. Forumumuzda Dizayn Grup' un sistemi ile ilgili konu var. Ve bu konuda oldukça geniş tartışmalar, paylaşımlar yapıldı. Size tatminkar cevaplar verecek şekilde konuya vakıf çok arkadaşımız var. Sizde, Miracle Sera için yaptığınız görüşmeyi detaylı bir şekilde anlatın. Böylece forumda ki bilgilere katkı yaparak konu hakkında yeni ufuklar açılabilirseniz, size daha doğru ve daha bilinçli cevaplarla dönülür. Böylece konu tazelenir ve bilmeyen arkadaşlara da bilgi aktarılmış olur. Saygı ve sevgilerimi sunarım. Hoşça kalın, dostça kalın.
HALİL BALABAN

mrduran beğendi.
Halil Balaban Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-10-2012, 13:20   #5
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 09-01-2012
sn yenihedef.
ben de dizayn gruptan arkadaşlar ile detaylı bir görüşme yapmıştım daha önce. siz herşeyi konuştunuz mu? çünkü dizayn ın sisteminde üretilen ürünü zaten onlar alıyorlardı. tabi anlaşmanıza bağlı. istersen ben kendi ürünümü kendim pazarlarım da diyebiliyorsunuz.

dispaser Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-10-2012, 14:42   #6
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 15-07-2012
Sayın Yenihedef,
Açmış olduğunuz konu, en azından, Miracle hakkında ki bilgilerin, tazelenerek ve yeni görüşlerin ilavesiyle üstünden geçilmesini sağlayacaktır. Bunu göz önüne alarak diğer linkte ki mesajınızı da buraya taşımanızın, konunun dağılmadan bir arada yürümesini sağlayacağı görüşündeyim. Saygı ve sevgilerimle, hoşça kalın, dostça kalın.
HALİL BALABAN

Halil Balaban Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-10-2012, 18:09   #7
Yeni Üye

bence buradan devam edelim arkadaslar, burada cunku teknolojiden cok maliyet ve kar arastirmalarina yer veririz, Simdi Miracle serada alim garantisi var bu dogru ama bu sabit bir fiyat uzernden gitmiyor, piyasada 2 lira diyelim o gunun sartlarinda sizden 1.8 liraya aliyorlar, diyelim piyasada 1 lira domates o zaman zaten battiniz demektir

Eski 19-12-2012, 20:41   #8
Ağaç Dostu

ekizilaslan's Avatar

Giriş Tarihi: 17-08-2012
piyasa domatesi ile miracleninki bir mi sizce?

ekizilaslan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 20:20.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024