agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Tohum Paylaşımı Sonrası Çalışmalar 2019-2020
(https)

Reklam

Beğeni Düzeni415Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 29-09-2020, 16:46   #151
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 20-06-2013
Bugün az sayida olan ve dev domates üretemeyen bulgar domatesi topladım. Maalesef etkinlikte paylasamayacagim çünkü 3 domatesi oldu sadece. İlk iki görsel Bulgar, diğeri heybetli. Heybetlinin değişken lezzetli domatesleri oluyor. Kimisi hoşuma gitti ama bazılarını sevmedim.

Eklenen Resimler

bilenyum Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-10-2020, 02:21   #152
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 10-03-2020
Emeğinize sağlık sayın Bilenyum Russian cossack domatese gerçekten hayran kaldım rengi ve aroması gerçekten çok iyi bir dönem yetiştirmiştim sonrasında tohumlarını kaybettim tekrar bu kadar güzelini bulamamıştım umarım etkinlikte paylaşımda bulunursunuz

bilenyum beğendi.
İhsanÇelik Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-10-2020, 14:04   #153
Ağaç Dostu

Teşekkür ederim. Küçük bir apartman bahçesinde yetiştirmeye çalıştım. Bu nedenle ürün sayım oldukça az oldu. Bunlar içinden en azından bir çoğunu paylaşabilecek tohum elde edebildim. Rus domatesi de onlardan bir tanesi. Tüm tohumları sınırlı sayıda paylaşabileceğim için dağıtım konum açıldığında (önceden bu posta yazarım mutlaka) öncelik gösterirseniz sevinirim.

İhsanÇelik beğendi.
Eski 02-10-2020, 21:21   #154
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 10-03-2020
Apartman bahçesinde genelde zor oluyor ben denedim olmadı küçük çocuklar falan sebzeleri büyütmüyordu ama babam emekli oldu köyde bahçemiz var oraya ekmeyi düşünüyorum takipte olacağım sizi etkinlik başladığında şimdiden teşekkürler.

bilenyum beğendi.
İhsanÇelik Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-10-2020, 14:01   #155
Ağaç Dostu

Bahsettiğim Afrika domatesleri kizardi bazıları. Yogunlugum sebebiyle ilgilenmedim onlarla bu nedenle fazla tohum ve ürün alma şansım olmadi. Değişken boyutta ürünleri oluyor. Çeri gibi bazen, bazende yumurta büyüklüğü gibi. Lezzeti asit orani düşük tatlı bir domates. Çeri formunun lezzetini çok beğendim. Bu yıl paylaşmak zor olabilir çünkü henüz 20 civarı tohum alabildim.

Eklenen Resimler

Eski 07-11-2020, 08:35   #156
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 07-05-2019
Elinize sağlık. Benim Ankaradaki domates yetiştirme denemelerim hep hüsranla sonuçlandı. 3 yıl önce Ordudan aldığım domates fideleri hariç, genel olarak verim alamıyorum. Bu sene portatif bir sera yaptım 1m2 civarında. Bekli farklı bir sonuç alabilirim.

bilenyum beğendi.
zgs garden Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 21-11-2020, 10:29   #157
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi zgs garden Mesajı Göster
Elinize sağlık. Benim Ankaradaki domates yetiştirme denemelerim hep hüsranla sonuçlandı. 3 yıl önce Ordudan aldığım domates fideleri hariç, genel olarak verim alamıyorum. Bu sene portatif bir sera yaptım 1m2 civarında. Bekli farklı bir sonuç alabilirim.
Umarım istediğiniz gibi geçer bu sezon. Ankara da tohumdan fideye dönüştürme aşaması biraz zor geçiyor

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 22:26.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2020