agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Tohum Paylaşım Etkinliği
(https)

Reklam

Beğeni Düzeni73Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 03-04-2020, 09:12   #31
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 01-04-2019
Ben toklu başı oto arıyorum tohumu vs.bana yardımcı olun lütfen acil

kabadayi1453 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-04-2020, 01:29   #32
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 05-04-2019
merhaba,

ilk defa katıldığım bir etkinlikti, etkinlikte emeği geçenlere ve güzel tohumlarını paylaşan herkese teşekkür ederim. naçizane önerim tohum paylaşım etkinliğinde paylaşımcı olarak tohum paylaşacak kişilerin kataloglarını tamamen bitirdikten sonra yayına almaları veya katalogların bütün tohum paylaşımcıları kendi içeriklerini hazırladıktan sonra erişilebilir hale getirilmesi. çünkü tohum paylaşımı yapacak kişiler için her ne kadar bir şablon hazırlanmış olsa da bazıları bunu tam olarak kullanamıyor veya bazıları yarım bırakıyor. oysaki tüm tohum paylaşımcıları paylaşacakları tohumları listeledikleri konuları oluştursa, hepsi bitirdikten sonra moderatörler tarafından konu kontrol edilse, ve konular (yorum yapılarak şablonun bozulmasının engellenmesi için) kilitlense güzel olur kanaatindeyim. ve tüm bu süreç sonunda kataloglar üyelerin erişimine açılabilir. böylelikle kullanıcıların kendi aralarında sağlayamadığı düzen sağlanmış olur.

uzun oldu farkındayım, okuduğunuz için teşekkürler

meehmetkaplan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-04-2020, 20:38   #33
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 09-12-2017
Benimde 3. etkinliğim. Faydalı öneriler var uygulanması belki zor olabilir yönetici arkadaşlar açısından. Bence her üye tohumlarını aldıktan sonra ektiklerinin fotoğrafını paylaşması zorunlu olsun. Hem ne tohum almış ne ekmiş onları görürüz hem de bahçesi var mı yok mu ekiyor mu ekmiyor mu bunların tespiti yapılmış olur.

Zekoş ve bilenyum beğendi.

Düzenleyen Hakan DAG : 18-04-2020 saat 20:41 Neden: ekleme ve düzeltme
Hakan DAG Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-04-2020, 20:57   #34
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 20-06-2013
Merhaba, tohumları çimlendirirken en çok aradığım şey -acaba doğru şekilde mi çimlendiriyorum?- sorusu oldu.
Ürün basit bir domates dahi olsa o tohumun tanıtımı, ekim aşamaları, gelişim süreci, çiçeklenme ve meyve tutma oranı, hasat süresi, meyvesinin lezzeti, kokusu, rengi gibi gibi bir çok detayın olacağı bir tanıtım bölümü arzulardım.
Örneğin ilk aklıma gelen bulgar domatesi oldu. Bunu dağıtan ve süreçte yetiştiren arkadaşların bir başlık altında girdileri olsa fena olmazdı.

Bildiğiniz gibi her tohum aynı oranda çimlenmiyor ya da farklı talepleri olabiliyor. Onu yetiştirenden öğrenmek daha sağlıklı olabilir ve başarı oranımızı arttırabilir.

bilenyum Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-04-2020, 17:50   #35
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 17-05-2019
Etkinliğin benim açımdan en büyük handikapı tohumların çok geç gelmesi oldu. Benim çimlendirdiğim fideler bugün itibariyle en az 15-20 gün daha istiyor bahçeyle buluşmak için. Bence seneye etkinlik takvimi en az 45 gün erkene çekilmeli. Tohumlar Ocak sonundan önce sahiplerine kavuşursa iyi olur diye düşünüyorum.

gaseker Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-05-2020, 09:53   #36
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 28-10-2018
dağıtılmayan tohumlar veya geri dönenler talep doğrultusunda dağıtımı devam ederse iyi olur. Birde benim gibi tohumu alıpta hepsini yakan 1 tane bile fideye dönüştüremeyenlere 1 defaya mahsus AF ÇIKSA

evat Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 02:56.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2020