agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Önceki Tohum Paylaşım Etkinlikleri (Tamamlananlar) > 2019-2020 Tohum Paylaşım Etkinliği
(https)

Beğeni Düzeni1331Beğeniler

Sadece okunabilir konu

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 06-01-2020, 12:18   #181
Ağaç Dostu

Şeftali çiçeği's Avatar

Giriş Tarihi: 08-07-2019
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi MeyveliTepe Mesajı Göster
Talep kayıtlarının son durumunu buradan inceleyebilirsiniz.

Kayıtlar 31.12.2019 saat 01:30 itibarıyladır.

Listede henüz hiç bir eleme yapılmadığında geçerli-geçersiz tüm talep kayıtları görünmektedir. İnceleme sonucunda geçersiz kayıtlar listeden silinecektir.

Tohum tanıtımı ve talepler 15 Ocak 2020 günü saat 24:00'de sona erecektir.

Sn. Meyvelitepe,

Sizin ve bütün ağaçlar.net ailesinin yeni yılı kutlu olsun.

Kargo adres bilgilerimizin ve e-mail adreslerimizin Lojistik Merkez'e sağlıklı bîr şekilde ulaşıp ulaşmadığı da bildirilecek mi acaba? Ona göre biz de gerekiyorsa düzeltmemizi yapalım.

Bir de, kayıt listesinin en son hali yayınlanacak mı? Tahminim herkes yeniden düzenlemeler yaptığı için epey değişiklikler olmuştur.

Her şey için çok teşekkürler.

Şeftali çiçeği Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 06-01-2020, 13:31   #182
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Giriş Tarihi: 22-03-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Şeftali çiçeği Mesajı Göster
Sn. Meyvelitepe,

Sizin ve bütün ağaçlar.net ailesinin yeni yılı kutlu olsun.

Kargo adres bilgilerimizin ve e-mail adreslerimizin Lojistik Merkez'e sağlıklı bîr şekilde ulaşıp ulaşmadığı da bildirilecek mi acaba? Ona göre biz de gerekiyorsa düzeltmemizi yapalım.

Bir de, kayıt listesinin en son hali yayınlanacak mı? Tahminim herkes yeniden düzenlemeler yaptığı için epey değişiklikler olmuştur.

Her şey için çok teşekkürler.
Sizin de yeni yılınız kutlu olsun.

Lojistik merkezine gelen tüm adres bilgileri için geldi/gelmedi diye teker teker bildirimde bulunmak olanaklı değil. Bunun yerine, talepler kapandıktan sonra geçerli talebi olup adresi olmayanlar ilan edilerek 2-3 gün süre verilerek tamamlanması istenecek.

MeyveliTepe Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 07-01-2020, 09:24   #183
Ağaç Dostu

mutlu_inan's Avatar

Giriş Tarihi: 03-09-2015
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Üçcin Mesajı Göster
ILGİNÇ BİR OLAY :

Bir iki gün önce evimizin yakınına yıldırım düştü.(komşuların demesine göre odamın tepesine düştüğünü görmüşler sözde, fakat öyle olsaydı tuz buz olurdum muhtemelen).
Apartmanın en üst katındaydık ve binada(tam odamın olduğu yerde) ciddi hasar var.çevredeki bir çok binanın elektrik tesisatı bile zarar görmüş galiba ve aparmanda neredeyse elektronik bütün cihazlar yanmış.

İlginç olan şey ise odamın içi hiç bir şey olmamış gibiydi fakat binanın iç demiri bile kısmen kopup betonuyla birlikde düşmüş,çatıda anten vs.tuz buz olmuş.

Ben bu olayı şuna yordum;tohumlar odamdaydı,acaba buradaki talep sahiblerinin hatrı için mi Allahu teala beni ve tohumları korudu diye aklıma gelmedi değil.

NOT:
Bu mesajı,bir tanıdıktan yazmakdayım,bana whatsap ile ulaşmaya çalışan arkadaşlarım varsa ulaşamayabilirler.Ya normal msj ile ya da site üzerinden ulaşabilirler.

Tohumları nasipse mutlaka usulüne uygun şekilde yöneticiye göndereceğim.o konuda şimdilik bir sorun yok.
Geçmiş olsun..

pares ve Üçcin beğendi.
mutlu_inan Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 07-01-2020, 16:11   #184
Ağaç Dostu

pares's Avatar

Giriş Tarihi: 16-05-2013
Alıntı:
ILGİNÇ BİR OLAY :

Bir iki gün önce evimizin yakınına yıldırım düştü.(komşuların demesine göre odamın tepesine düştüğünü görmüşler sözde, fakat öyle olsaydı tuz buz olurdum muhtemelen).
Apartmanın en üst katındaydık ve binada(tam odamın olduğu yerde) ciddi hasar var.çevredeki bir çok binanın elektrik tesisatı bile zarar görmüş galiba ve aparmanda neredeyse elektronik bütün cihazlar yanmış.

İlginç olan şey ise odamın içi hiç bir şey olmamış gibiydi fakat binanın iç demiri bile kısmen kopup betonuyla birlikde düşmüş,çatıda anten vs.tuz buz olmuş.

Ben bu olayı şuna yordum;tohumlar odamdaydı,acaba buradaki talep sahiblerinin hatrı için mi Allahu teala beni ve tohumları korudu diye aklıma gelmedi değil.

NOT:
Bu mesajı,bir tanıdıktan yazmakdayım,bana whatsap ile ulaşmaya çalışan arkadaşlarım varsa ulaşamayabilirler.Ya normal msj ile ya da site üzerinden ulaşabilirler.

Tohumları nasipse mutlaka usulüne uygun şekilde yöneticiye göndereceğim.o konuda şimdilik bir sorun yok.
Geçmiş olsun sayın Üçcin

Üçcin beğendi.
pares Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 07-01-2020, 16:13   #185
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 11-10-2018
Merhabalar bakla tohumu paylaşan oldu mu acaba, defalarca baktım ama yine gözümden kaçtıysa kimin paylaştığını öğrenmek isterim. Benim gördüğüm üzere henüz paylaşan olmadıysa, paylaşabilecek kimse varsa çook mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Meraklıdr Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 07-01-2020, 16:33   #186
Ağaç Dostu

AkisSoftware's Avatar

Giriş Tarihi: 10-08-2017
Geçmiş olsun.

Size bir şey olmasında kendi adıma ben tohum istemem. Yerine gelmeyecek şeylerden birisi sağlıktır. Rabbim muhafaza etsin.

Alıntı:
ILGİNÇ BİR OLAY :

NOT:

AkisSoftware Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 07-01-2020, 16:36   #187
Ağaçsever

DiPoLe's Avatar

Giriş Tarihi: 23-02-2013
Alıntı:
ILGİNÇ BİR OLAY :

NOT:

Geçmiş olsun. Bu doğa olayının sizin başınıza gelmesi büyük talihsizlik olmuş. Şükür sağlığınızda bişey yok. Allah beterinden korusun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üçcin beğendi.
DiPoLe Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 07-01-2020, 17:39   #188
Ağaç Dostu

Selma_321's Avatar

Giriş Tarihi: 15-03-2016
Geçmiş olsun sayın üçcin, Allah sağlık versin inşallah

Üçcin beğendi.
Selma_321 Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 07-01-2020, 18:09   #189
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 11-05-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Meraklıdr Mesajı Göster
Merhabalar bakla tohumu paylaşan oldu mu acaba, defalarca baktım ama yine gözümden kaçtıysa kimin paylaştığını öğrenmek isterim. Benim gördüğüm üzere henüz paylaşan olmadıysa, paylaşabilecek kimse varsa çook mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ediyorum.
ben paylaşıma koyarım, 10 kişiye yeterli tohumum var

Havuç tohumu paylaşan ar mı?

Düzenleyen istcallst : 08-01-2020 saat 07:59
istcallst Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 07-01-2020, 19:24   #190
Ağaçsever

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi istcallst Mesajı Göster
ben paylaşıma koyarım, 15 kişiye yeterli tohumum var

Çok teşekkür ediyorum, çok sevindirik oldum 😍
Evet malesef havuç ve baş kereviz de yok paylaşımda ☹️

istcallst beğendi.
Eski 07-01-2020, 19:47   #191
Ağaç Dostu

aloe's Avatar

Giriş Tarihi: 17-10-2018
Alıntı:
ILGİNÇ BİR OLAY :

NOT:

Geçmiş olsun sn üçcin.

Üçcin beğendi.
aloe Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 07-01-2020, 20:17   #192
Ağaç Dostu

tropikalist's Avatar

Giriş Tarihi: 23-06-2019
Geçmiş olsun sn Üçcin

Üçcin beğendi.
tropikalist Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 07-01-2020, 20:52   #193
Ağaç Dostu

Muda's Avatar

Giriş Tarihi: 12-02-2013
Galeri: 8
Geçmiş olsun sn. Üçcin.

Umarım hiçbir şey olmamıştır. Allah beterinden saklasın.

Üçcin beğendi.
Muda Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 07-01-2020, 22:12   #194
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 10-07-2017
Sayın Üçcin, çok çok geçmiş olsun. Küresel ısınmanın etkileri olduğunu düşünüyorum. Ülkemiz küresel ısınma nedeni ile şiddetli hava koşullarını yaşamaya devam edecek ne yazık ki.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi istcallst Mesajı Göster
ben paylaşıma koyarım, 15 kişiye yeterli tohumum var

Tohum paylaşımı başladığında havuç tohumu paylaşacaktım ancak tohumlarım çimleniyor mu diye kontrol edeyim derken elimdeki tohumların yarısını ektim. Evet çimleniyorlar ama elimdeki tohum paylaşmaya açılmayacak kadar az kaldı. Yarın sabah tohumları sayıp belki çok az bir paylaşım yapabilirim.

şehirliköylü Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 08-01-2020, 07:31   #195
Ağaç Dostu

Çok geçmiş olsun sayın Üçcin

Üçcin beğendi.
Eski 08-01-2020, 07:38   #196
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 13-12-2017
Galeri: 5
Çok geçmiş olsun sayın Üçcin

Üçcin beğendi.
elifaydin Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 08-01-2020, 13:37   #197
Ağaçsever

Tekrar merhabalar, benim de merak ettiğim şey talepler kapanmadan tarafıma yapılan tohum isteklerinin ne kadarının geçerli olduğunu görme şansım olacak mı? Öyle hevesliyim ki sanki bütün istekler geçerliymiş gibi %50 fazlası talepte bulundum bile. Bana yapılan isteklerin geçersizliği sebebiyle talep eksiltmem gerekecekse en azından çıkarılacak olanları kendim seçebilecekmiyim?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
Bu arada sn. Üçcin çok geçmiş olsun

hulya10 ve Üçcin beğendi.
Eski 08-01-2020, 13:51   #198
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Meraklıdr Mesajı Göster
Tekrar merhabalar, benim de merak ettiğim şey talepler kapanmadan tarafıma yapılan tohum isteklerinin ne kadarının geçerli olduğunu görme şansım olacak mı? Öyle hevesliyim ki sanki bütün istekler geçerliymiş gibi %50 fazlası talepte bulundum bile. Bana yapılan isteklerin geçersizliği sebebiyle talep eksiltmem gerekecekse en azından çıkarılacak olanları kendim seçebilecekmiyim?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
Bu arada sn. Üçcin çok geçmiş olsun
Geçerli taleplerin belirlenmesi talep süreci kapandıktan sonra yapılıyor. Dolayısıyla şimdiden bilemezsiniz. Geçersiz talepler sebebiyle sizin taleplerinizde azaltma yapmak gerekirse tarihe göre yapılıyor. Yani kesintiler son tarihli olanlardan olur.

Meraklıdr beğendi.
Eski 08-01-2020, 16:38   #199
Ağaçsever

Alıntı:
Geçerli taleplerin belirlenmesi talep süreci kapandıktan sonra yapılıyor. Dolayısıyla şimdiden bilemezsiniz. Geçersiz talepler sebebiyle sizin taleplerinizde azaltma yapmak gerekirse tarihe göre yapılıyor. Yani kesintiler son tarihli olanlardan olur.
Çok teşekkür ediyorum cevabınız için, o zaman risk alıp ısrarla istediğim bakla tohumundan olmamak için şimdiden bi talep azaltması yapmam daha mantıklı olacak gibi. Tekrar teşekkür eder, kolaylıklar dilerim

Eski 08-01-2020, 19:48   #200
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 10-07-2017
Ben de bir konuyu merak ediyorum: hazırladığımız tohum paketlerinin içine "kişiye özel" fazladan başka bir paket daha koyabilir miyiz? Örneğin 10 adet çiçek tohumu paketini hazırladım, Ağaçlar.Netten gelen etiketleri de kurallara uygun pakete koydum ama paketin birinin içine -hediye gibi- başka bir paketcik daha koymak kurallara aykırı mıdır?

şehirliköylü Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 08-01-2020, 22:51   #201
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi şehirliköylü Mesajı Göster
Ben de bir konuyu merak ediyorum: hazırladığımız tohum paketlerinin içine "kişiye özel" fazladan başka bir paket daha koyabilir miyiz? Örneğin 10 adet çiçek tohumu paketini hazırladım, Ağaçlar.Netten gelen etiketleri de kurallara uygun pakete koydum ama paketin birinin içine -hediye gibi- başka bir paketcik daha koymak kurallara aykırı mıdır?
Lojistik merkezinde binlerce poşetin tasnifini yaparken kafa karıştırır, hata olasılığını arttırır.

Kimlere ne tohumu göndermek istediğinizi bana bildirirseniz onlar için de standart etiket hazırlarım, bir problem olmaz.

Eski 09-01-2020, 13:58   #202
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 09-01-2020
Merhaba , aranıza yeni katıldım , tohum talep edebilir miyim yoksa süre bitti mi.

Tunga38 Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 09-01-2020, 15:59   #203
Ağaç Dostu

aloe's Avatar

Giriş Tarihi: 17-10-2018
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Tunga38 Mesajı Göster
Merhaba , aranıza yeni katıldım , tohum talep edebilir miyim yoksa süre bitti mi.
Tohum talep kapanış tarihi 15 Ocak'tır. Elinizi çabuk tutun. Bu tarihe kadar istekte bulunabilirsiniz.

Tunga38 beğendi.
aloe Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 09-01-2020, 20:39   #204
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 09-01-2020
Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. Instagram'da Şehirlibahcivan isimli sayfada tohum paylaşım etkinliğinizi gördüm, bilgi aldım ve o sayede aranıza katıldım. Ancak yapmam gerekenler nelerdir ve ilk yıl sanırım tohum talep edebiliyorum değil mi? adres bilgimi? mail adresimi nasıl kime gönderebilirim.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Saygılar

ruru_ekin Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 10-01-2020, 06:33   #205
Ağaç Dostu

mutlu_inan's Avatar

Giriş Tarihi: 03-09-2015
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ruru_ekin Mesajı Göster
Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. Instagram'da Şehirlibahcivan isimli sayfada tohum paylaşım etkinliğinizi gördüm, bilgi aldım ve o sayede aranıza katıldım. Ancak yapmam gerekenler nelerdir ve ilk yıl sanırım tohum talep edebiliyorum değil mi? adres bilgimi? mail adresimi nasıl kime gönderebilirim.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Saygılar
aşağıdaki linkte genel prensipler var mutlaka okumalısınız bence..

http://www.agaclar.net/forum/tohum-p...ligi/43496.htm

mutlu_inan Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 11-01-2020, 15:56   #206
Ağaç Dostu

halcur's Avatar

Giriş Tarihi: 10-12-2018
Galeri: 1
Merhaba,
Bu yıl Kara Buğday/Greçka paylaşan yok. Paylaşabilen olursa faydalanmak isterim.

halcur Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 11-01-2020, 19:22   #207
Ağaç Dostu

Asoo's Avatar

Giriş Tarihi: 08-09-2013
Bu sene pek çok bitkiden yeterli tohum alamadığım için sadece üç çeşidi paylaşacağımı ilan etmiştim.

Çerezlik kabak tohumlarını da küflendirdiğim için paylaşamayacağım.

Üzgünüm.

Asoo Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 12-01-2020, 21:00   #208
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 31-10-2019
Alıntı:
Talep kayıtlarının son durumunu buradan inceleyebilirsiniz.

Kayıtlar 31.12.2019 saat 01:30 itibarıyladır.

Listede henüz hiç bir eleme yapılmadığında geçerli-geçersiz tüm talep kayıtları görünmektedir. İnceleme sonucunda geçersiz kayıtlar listeden silinecektir.

Tohum tanıtımı ve talepler 15 Ocak 2020 günü saat 24:00'de sona erecektir.
Merhaba , farklı günlerde talepte bulunmuştum. 14.12 yaptığım talepler listelenmiş ancak 31.12 saat 11 civarı 3 talebim de liste de yok. Belirttiğiniz saatten daha önce olmasına rağmen güncel olmama ya da hata durumu söz konusu olabilir mi? Teşekkürler

bluedreams Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 12-01-2020, 21:12   #209
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Siz taleplerinizi daha geç yapmış olabilir misiniz?

Bahsettiğiniz tohumlar halen talep edilmiş olarak görünüyor ise sorun yoktur.

Eski 13-01-2020, 06:56   #210
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Melikd Mesajı Göster
Merhaba. Tohum paylaşanlar e-posta adreslerini ne zaman göndermeli? Etkinlik takviminde göremedim. Düzenli olarak buradaki mesajları kontrol edemiyorum. Bilgi verebilir misiniz?
Lojistik merkezine hemen göndermelisiniz

Sadece okunabilir konu

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 02:36.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024